Meklēšanas rezultāti

Benu Aptieka Galerijā Centrs - Apkalpošana (Sūdzība)

Apkalpošana Esmu divkārt nepatīkami pārsteigta par darbinieku nekopotenci un nespēju savstarpēji komunicēt. Šī gada 18.novembrī kādu pusstundu pirms salūta devos uz Benu aptieku Galerijā Centrs, lai iegādātos zāles uz receptes pamata. Šajā vakarā darbiniece un viņas kolēģe laipni norādīja, ka nepieciešamās zāles nav aptiekā. Piedāvāja, ka trešdien - 20.novembrī būs, kuras atliks. Par tik laipnu attieksmi nopriecājos un pabrīdināju, ka pēc zālēm ieradīšos vēlu. Recepte man tika atgriezta atpakaļ un...

L lg_undega 23.11.2013
Komentāri 2 Aptiekas

Benu Aptieka - Neprofesioāļi (Sūdzība)

Neprofesioāļi Trīs reizes man solīja piegādāt zāles Benu aptiekā XL salā Liepajā. Katru reizi sola piegadāt uz nākošo dienu, bet, tie ir tuksi solījumi! Aizejot pēc zālēm, nekā nav, taču atkal sola piegadāt uz nākošo dienu! Beigās, jau treso reizi ejot pēc zalēm, izskrien sieviete un rokas lauzīdama dievojas, ka zāles nav iespējams piegādāt! Bet, vai to nevar pateikt uzreiz! Vai šita ir jāmuļķo klienti! Fui, nekad vairs neiesu uz šito aptieku!

Baumu Portāls - Baumo par cilvēkiem aizskar cilvēkus (Sūdzība)

Baumo lietas par cilvēkiem.

Benu Aptieka - Ужасные рабочие (Sūdzība)

Ужасные рабочие Зашел 22,03,13 в аптеку около 10 утра , Попросил Teraflu и Vitamin C порошковый так аптекарша почуила от меня табачный дым и сказала что нечего курить тогда и лекарства не надо будет , причем тут простуда и курение и ваще какое ей дело курю или нет такое уже в этой аптеки 2 раза было + Еще Терафлю сунула не заметно мне начной а хотя сказал дневной, она ваще странная была выбила мне Витамин C в таблетках я увидел повторил порошковый ! Администрация Benu вы следите за вашими сотрудниками лучше что бы они вежливые а то одни хамки пожилые работают !

B Benja 22.03.2013
Komentāri 5 Aptiekas

Bino.lv - Уведомление что кредит предоставлен (Sūdzība)

Уведомление что кредит предоставлен Получил смс уведомление что кредит предоставлен, когда нахожусь в черном списке по своему желанию. Сайт не работает, а звонки не поднимают. Поста молчит намертво. Самой кампании еще остался, но опасаюсь что повторю судьбу жертв мошенничества. Сайт не работает уже несколько дней, а близется срок оплаты суммы.

Bino.lv - Обман, заявки на кредит которые не делала (Sūdzība)

Обман, заявки на кредит которые не делала Взяла кредит 1000евро у них произошла ошибка и требуют с меня 2000 плюс проценты, сказала буду ждать суда. Так как вторую тысячу не брала. Это было год назад. Сегодня пришло смс и е почту якобы я сделала заявку ещё на 1021 евро сам сайт не открывает проверить не могу что там творится. Но заявку я не подавала. Мошенники. Помимо этого угрожали по телефону.

Bino.lv-extra.credit - Kredītu lielie procenti (Sūdzība)

Kredītu lielie procenti Sveiki. Vai domājat kaut kur vērsties par pārmaksātajiem procentiem kredīta ņemšanas laikā? Ptac informē, ka patērētajiem, kuri pēc 2019. Gada 1. Jūlija ir izmantojuši "Extra Credit" pakalpojumu, maksājot ātrās maksātspējas vērtēšanas komisiju un/vai maksu par datu automatizētu iegūšanu, ir tiesības vērsties pie "Extra Credit" ar aicinājumu veikt pārrēķinu un pārmaksas, kas pārsniedz 0,07% dienā, atgriešanu. Tāpat skartajiem patērētājiem ir tiesības vērsties tiesā par tiem radīto zaudējumu atlīdzību.

Bino.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Ieteikums visiem, kuri vēlas ņemt aizdevumu no šīs kompānijas. Es teiktu tā, ka tītri krāpniecisks gājiens, vai arī viņa mājaslapu ir kāds pirmklasnieks ir taisījis. Vienvārdsakot, pirms divām nedēļām uzrakstīju pieteikumu kredītam. Kredīts tika piešķirts. Tad lapā parādījās uzraksts kur varēju saņemt naudu tajā pašā dienā, bet par to ir jāmaksā 39 eiro. Protams man tā nauda nesteidz, nolēmu nogaidīt, jo viņiem bija rakstīts kad naudu tiks pārskaitīta 14 dienu laikā. Ir pagājušas 13 diena...

Bino.lv - Attieksme (Sūdzība)

Attieksme Lieliska attieksme šim uzņēmumam pret klientu jeb tādas nav. Un nav runa par aizdevuma ņemšanu, vai ko, bet gan par vienkārši attieksmi. Nu neko - policija & bez tabu nākamie soļi, biš pa traku. Ja nezina, kas ir klients, tad varbūt beidzot uzzinās.

Bino.lv - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Problēma tāda pati kā vienā no sūdzībăm, par pagarināšanas maksu... Taču mani pārsteidz fakts, ka uz manis uzdotajiem jautājumiem pat neatbild un kā "pret sienu" pievienoju savus jautājumus uz kuriem ir tik nežēlīgi "grūti" atbildēt- jautājums, maksājot lielāku summu, ātrai izvērtēšanai vai jūs bez manas piekrišanas varat saņemt izziņu no mana darba devēja vai arī šajā situācijā, kad samaksāju vairāk jums to pēkšņi vairs nevajadzēs? Kādēļ tad aprīlī, maijā un jūnijā netika prasīta šī...

Bino.lv - Krāpšana, pers. datu likuma neievērošana (Sūdzība)

Krāpšana, pers. datu likuma neievērošana Kredīt devējs burtiski katru mēnesi maina savus kontus, pieprasa kaudzi izziņu ar sensitīvu informāciju, katru mēnesi paplašinot šo izziņu saturu un klāstu, tādējādi liekot klientam maksāt maksimālo kredīta pagarināšanas maksu. Nekādas alternatīvas kredīta atmaksai neizskata un nepiedāvā. Ja esat aizņēmies ap 650 eur, tad mēneša pagarināšanas maksa būs ap 70 eur! Nekādā ziņā neiesaku izmantot šo afēristu pakalpojumus, ja nevēlaties vēl vairāk zaudējumus un problēmas ar šo neviena nekontrolēto krāpnieku bandu. Uzņēmums strādā 90 to gadu līmenī.

Bino.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Krāpēju firma, kurā nevar samaksāt minimālo maksāju, bet tik var pagarināt, un pagarināšanas summa ir tik liela, un procenti ir milzīgi! Tik. Tiešām! Nezinu ko darīt, nevaru samaksāt, jo nav tādi minimālie maksājumi, tik ir pagarināšana maksā vai pilna atmaksas summa, nu kas tas ir par stūlbumu, ja man nav tādas naudas lai varētu samaksāt uzreiz ko tad man darīt.? Nevienam neiesaku ņemt šeit naudu, nevienam! Lūdzu neiesaku šo iestādi!

Bino.lv - Krāpšana un slikts apkalpojošais personāls. (Sūdzība)

Krāpšana un slikts apkalpojošais personāls. Esmu šokā par šī uzņēmuma personāla darbu. Šodien 12.58 piezvanīja sieviete, vārdu viņai pat neatceros. 1. Teju 20. Min. Garās sarunas laikā viņa nespēja man izskaidrot kādēļ lai pagarinātu līguma termiņu uz 30. Dienām man ir jāmaksā 84.00 eiro! 2. Sarunas gaitā nesapratu par ko tad man ir tagad jāmaksā teju 900eiro. Kā arī nesapratu (pēc sarunas ar šo sievieti) kurā brīdī es esmu parakstījis līgumu ar šo kredītiestādi, jo viņa man sacīja ka esmu parakstījis līgumu un tajā esot vis biji...

Bino.lv - Krāpšana, slikts servis! (Sūdzība)

Krāpšana, slikts servis! Nekad neņemiet šo aizdevumu. Nav izdevīgi. Un ja nokavē maksājumu, ļoti daudz viņi vēl pieliek klāt lai atmaksā. , gan pie pamatsummas gan arii pagarināšanas summas. Nekad neņemiet šo aizdevumu! No viņiem netisiet vaļā! ??????

Bino.lv - Visneizdevīgākais aizdevējs (Sūdzība)

Visneizdevīgākais aizdevējs Nekādā gadījumā neizvēlieties šo aizdevēju, procenti aug nemanot un par lielākas summas piešķiršanu tiek novilkta paliela naudas summa, par ko netiec informēts. Atmaksas grafiku izveidot nav iespējams, visu laiku ir kaut kādi pagarinājumi jāveic, kas vispār nav izdevīgi un netiec vaļā no viņiem un pēctam pats nožēlo, ka izvēlējies viņus.

Bino.lv - Работают одни у**** (Sūdzība)

Работают одни у**** Компания г****. Дают кредит все любезные до тошноты, но если один месяц неуспели оплатить, здесь и понеслась. Взял 600€ продливал месяца 4. Попросил составить график по 30€ в месяц, так как есть и другие кр., отказали. Нет якобы несогласны. Но и понеслись проценты .говарили что передадут другой фирме. Стеми хоть можно догавариться, но не с Бино.

Bino.lv - Medlenij perevod (Sūdzība)

Medlenij perevod Ja beru u vas kredit na mesjac i ctobi polucitj denjgi srazu ja pereplacivaju 45euro. Znacit zelaju polucitj summu srazu, a ne v tecenije odnovo dnja. U menja odin vihodnoj i ozidanije deneg mnje naruwajet vsje moji plani. Dlja cevo ja togda placju takuju summu dlja bistrova perevoda. Kakojta moweniceskij polucjajetca servis.

Bino.lv - Плохой сервис (Sūdzība)

Плохой сервис В первый раз у меня были проблемы с этой компанией, когда у меня было всё оплачено во время и без задержек, пришло письмо на мой адрес с тем, что у меня задолженность. Оказалось, что это была у них ошибка в системе и эта ошибка повторялась аж 3 раза. Сейчас же полная путанность в моём профиле по цифрам. Консультант-оператор неточен, плохие пояснения. Проценты бешеные. Больше услугами этой компании пользоваться не желаю и другим не советую. П. С. Некорректно преподносят информацию в цифрах. Путаницы. Часто плохой сервис со стороны операторов, ошибки в системах.

Bino.lv - Slikts serviss, krāpšana (Sūdzība)

Slikts serviss, krāpšana Aizņēmos 300€ , lai pabarotu savu ģimeni uz MĒNESI, jo diemžēl biju zaudējusi darbu, attiecīgi, ar vīru dzīvojām uz vienas algas...pagāja mēnesis, kompānija piedāvā pa 20€ pagarināt aizdevumu...nu nosūtīju 20€...tikko iestājos darbā...varu sākt veikt atmaksu, bet ne pilnā apmērā...iepriekš sms norādīja 280€...domāju - vo ,nākammēness atmaksā iesniegšu 40€, lai parāda summa samazinās...pienāk augusts...atnāk sms - parāda atmaksas summa - 320€! Tātad tos 20€ pagarināšanai pielika pie nākošā...

Bino.lv - Maldināšana (Sūdzība)

Maldināšana Izradījas, ka akcijas ietvaros, kurā jaunajiem klientiem dodas iespēja ņemt aizdevumu 6 mēnešus pa velti ivēro arī laiku, cikos tika paņemts pirmais aizdevums. Bet katru reizi kad aizdevums tika atdots, atnāk e-pasts, kur tiek atgādināts datums, līdz kuram pastav iespēja atkal paņemt aizdevumu bezmaksas, bet laiks netiek uzrādīts un nekādas norādes, ka laiks tiek ievērots arī nav. Un sanāca tā, ka pēdējā dienā, kad man bija iespēja paņemt aizdevumu bezmaksas, spriežot pēc e-pastā atsūtīta...