www.sudzibas.lv Micabella Krāpnieki uz apvārdotāji pie elles stenda

AtrisinātaMicabella - Krāpnieki uz apvārdotāji pie elles stenda

Teikšu RUPJI, kamēr uzsistas asinis - KROPĻI!
Gāju uz Spices izeju labā garastāvokli, jo atradu iegādājos ilgi meklētu pirkumu. Laimīgi!
Nepaspēju pat atjēgties kad jau ar bukletu rokās ievilināja pārdevējs MicaBella stendā un jau kaut kādu sūdu smērēja uz rokas. Runāja par par visu aplinkus, par ģimeni, par darbu, par maģisko produktu! Runāja angliski (bet nepameta sajūta, ka tepat vietējai krievu čalis no Rīgas)! Saka cena šodien tikai 40 EUR, visu laiku esot 60EUR! KĀ TAD! Iegāju internetā 35EUR. KRĀPŠANA acīs skatoties! Kad izrādīju ka negribu produktu sāka bezjēdzīgu strīdu vēl filozofējot un pazemojot! Un vēl tēlo no sevis dermatologu ar augstāko izglītību! Vajadzētu aiziet ar beisbola nūju un ziloni uz to stendu!

Kā var šitā garastāvokli sabojāt! Un vēl pirms ziemassvēkiem

Pilnīga! Sajūta, ka tirgū būtu čigāns ar smaržām piesējies!

MicaBella EJIET! SKAIDRS
Jūs esat kauns pārdevējiem un tirgotājiem!

Jums ellē būs rezervēta vieta pie sātana stenda, kur uz mūžīgiem laikiem smirdīgiem galvaskausiem piedāvāsiet sejas kopšanas līdzekļus! Vaiii skeleta kungs, kāda jums problemātiska āda!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Olga_Daniela 18.12.2017

Pēc šīs negatīvās pieredzes ir viens secinājums. Lai nebūtu jāiegādājas prece, kuru patiesībā nevēlamies, šādiem stendiem ir jāiet garām neatskatoties. Pārdevēji ir trenēti uz agresīvu mārketingu un ja viņam izdodas jums pārdot preci, tātad viņš labi ir padarījis savu darbu. Kā saka katra metode mērķa sasniegšanai ir laba...tāda pasaulē dzīvojam...Ja nespēj atteikt tas nenozīmē kā pārdevējs ir vainīgs...

Dainis 13.12.2017

Šo situāciju jums labāk izrunāt kādā kompetentākā iestādē.

veesaa007 13.12.2017

Jūtams, ka cilvēkam ir reālas problēmas ar paškontroli un pašapziņu.

P PurvaBrideejs 13.12.2017

Nu daudziem jau ir, un tas ir normāli. Bezjēdzīgi komentāri no kaut kādas krāpnieku iestādes tāpat nav vajadzīgi nevienam.
Man arī ir piesējušās, komentējot manu sejas ādas stāvokli, kad atsaku, tad piekomentē ka man noteikti vajag, uz ko es vēlējos atbildēt, ka jums noteikti vajag meklēt citu, ne tik deģeneratīvu, darbu.

A Azik99 14.12.2017

Nu galvenā problēma ir, ka neprotat uzreiz atteikt šiem ākstiem. Par viņu "dermatologu" un "kosmetologu" prasmi - tie ir parasti studenti, skolnieki, kuriem maksā līdzīgi kā par degustāciju vadīšanu. Tie, kas Jums Rimi piedāvā degstēt produktus vai izmēģināt kozmētiku zin tieši tik, cik ražotājs viņiem ir pastāstījis vai arī paši izlasījuši. Tam nav nekāda sakara. Ja šie atļaujas Jums kaut ko komentēt vai pārmest, tas nozīmē, ka viņi pat šādam darbam nav derīgi.

T Tong Po 14.12.2017

Man liekas, ka šie ir tie paši, kas bija MonPlatin

A Anastasija11 20.07.2018

Jā, tie paši. Un K4, un monplatin, un MICABELLA, un Premier ir viena kompānija. Ejiet garām!