Īrnieks - krāpšana ar īres un komunāliem maksājumiem un sabojāto īpašumu

krāpšana ar īres un komunāliem maksājumiem un sabojāto īpašumu Edgars Siliņš 1961.dz.g. nemaksāja par dzīvokli, vilcināja laiku jo nevelējas atstāt dzīvokli. Tad kad dzīvokli bija spiests atbrīvot, atstāja pēc sevis kārtīgi piemēsloto dzīvokli , tāda stāvoklī kā jāveic remontu. Viņa tālruņa Nr. 25772397 vai 26922798. Sākumā izliekas par adekvāto cilvēku, bet pēc menēša sakās veselības problēmas (mentālās) un bedzas nauda pat dzīvokļu rēķinu apmaksai. Speciāli sabojā tapetes, tualetu ar vannu piemeslo. Virtuvē tik pat netīra un stikla burkas baterijas gar visam sienām.

M Martin535455 14 min atpakaļ
Komentāri 0 Īrnieki

Or Mēbeles - Slikts serviss, termiņi netiek ievēroti

Slikts serviss, termiņi netiek ievēroti Pasūtīju gultu ar matraci decembrī 2023.gadā. Saņēmu aprīlī, 6 nedēļas vēlāk kā solīts! Sazvanīt grūti, paši tirgotāji vispār neinformē. Visu laiku jāzvanās un jākontrolē. Veikalā meitene adekvāta un labi apkalpo, bet pēc pasūtījuma veikšānas serviss ir miskaste. Gulta un matracis labs, bet nu viss pārējais šausmas. Neceriet, ka tiks ievēroti termiņi. Ceku un pavadzīmes nav. Nodokļi visi netiek maksāti.

J JanisK_s 1 st atpakaļ
Komentāri 0

SIA DiligenceXL - Krāpšana

Krāpšana Dubulta samaksa, no RIX līdz pilsētas centram, vienmēr maksa bija no 22-24 eur, šodien pieprasīja 43,38 eur Vadītājs Andris Beļevičs centās skaidrot, ka liela mašīna, bet pirms kāpām iekšā noprasījām, kāda cena, atbildēja, ka tāda pati, kā vieglajiem auto, citu nevarējām izvēlēties, jo šī bija pirmā rindā! Uz auto uzraksti krievu valodā!

HairRiga - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Šodien piegāju pie frizētavas ieejas, uz ekrāna, aplūkojot cenas, redzams, ka vidējiem matiem griezums maksā 35 euro. Paņēmu numuriņu, uzreiz arī pieņēma. Griezums īsāks, kā prasīju, turklāt priekšā nogrieza nevis līdz zoda līnijai, bet līdz degunam... labajā pusē garāka šķipsna atstāta, kopumā diezgan robaini. Pie kases bariņš ar frizierēm, neviena normāli latviski nespēj komunicēt, savā starpā mauc krieviski un, pats interesantākais, ka viņām vajadzēja brīdi apspriesties, lai izdomātu vai...

Baby City - Krāpšana,slikts servis

Krāpšana,slikts servis Чувствую себя обманутой и обкраденной на 18 евро.Осадок,как будто столкнулась с наперсточниками в переходе,а не сделалала покупку в т.ц.Алфа.Надо было купить подарок внуку родственницы.Знакомая сбросила линк с игрушкой(жирафик)из этого интернет магазина.Цена 52 евро.Я приехала в Альфу,с трудом нашла этот магазин(в нем не было ни одного покупателя)показала линк с игрушкой и ценой,и сказала,что хочу купить.Продавец нашла игрушку и пробила.Я оплатила картой 69.99...Сразу не смекнула,что разница...

Grāmatvedības un finanšu koledža - koledža skolotāji neļauj pabeigt koledžu, pazemo ar vārdiem

Mani sauc Tatjana. Pagājušajā gadā es uzrakstīju diplimdarbu un prezentāciju atbilstoši visām skolotāju prasībām.Viņi neļauj man aizstāvēties, apgalvojot, ka šim nolūkam ir jastrāda par gramatvedi un ka man nav ne mazākas iespejas pabeigt koledžu!Es nevēlos, lai kads tam piedzīvotu!

Maxima - Taromātu aizslēgšana

Taromātu aizslēgšana Labdien, 5dien, 03.05.2024, ap 21:20 vēlējos nodot taru maximas taromātā, pieejot pie taromāta pamaniju ka taromāts ir ciet , iegāju veikalā ar savu maisu un paprasiju pie kasēm pasaukt kādu atbildīgo, atnāca maiņas vadītāja ar tumšiem matiem, teica ka taromāts ir ciet, jo viņa nevar visu uzspēt un tāpēc aizslēdza ātrāk, un ko man tagat darīt ar manu taru? pamaniju ka tas notiek gandrīz katru dienu, dienu dienā taromāts tiek slēgts 21, vai 20:30 , jautājums tāds : līdz cikiem tad tas taromāts strādā? lai es pa velti nenesu tās tukšās pudeles.

V Ventspilnieks1188 11 st atpakaļ
Komentāri 2 Veikali

Dmitrijs Melehins un Oksana Alises ielā 5 - Krāpšana, maldināšana, slikts serviss un netīrība

Krāpšana, maldināšana, slikts serviss un netīrība Papildinājums jau tam, ko iepriekš nopublicēju. Dmitrijs Melehins izīrēja dzīvokli, maldinot patērētāju un rādot pavisam citas bildes, kā arī atteicas rast kompromisu un atrisināt šo konfliktu savā starpā, tāpēc darīšu visu, lai ar 3. pušu iesaisti šī situācija tiktu godīgi atrisināta. Par 9 naktīm, tikai ar priekšapmaksu 500 eiro. Par dzīvokli, kur gultā ir izkārnījumu traipi, sapelējuši aizkari un apčurāts pods. Īpašumu uzkopšanā tiek algots nepilngadīgs zēns, joi gan jau ka... lētāk. Pielikumā mana rezervācija un realitāte.

Dmitrijs Melehins un Alise iela 5 - Krāpšana, maldināšana, naudas neatdošana, slikts serviss, netīrība

Krāpšana, maldināšana, naudas neatdošana, slikts serviss, netīrība Dmitrijs Meļehins kopā ar Oksanu izīrē dzīvokļus un viņiem pieder zīmols OttoHome. Dzīvokļu viņiem esot ļoti daudz, viņi publiskajā vidē lepojas ar ļoti daudz īpašumiem, taču šo konkrēto dzīvokli Alises ielā 5 viņi izīrē caur Booking.com. Savā sludinājumā ir redzamas ļoti labas atsauksmes, skaistas bildes un nekas neliecina, ka realitāte būtu pavisam citāda. Es norezervēju dzīvokli ar vienu guļamistabu caur Booking dzīvokli Alises ielā 5. Manas rezervācijas screenshots ir redzams pielikumā...

Baltic Cars Bc - Обман

Обман Обманули продали автомобиль с проблемным мотором , пришлось менять мотор , при договоре расказивали что есть гарантия или обмен на другой автомобиль , как только деньги получили после обнаружения проблемы на сервисе а прошло в порядке двух часов , не захотели возвращать деньги угрожали и даже полиция не помогла . У них всё схвачено . Выставляю вин автомобиля сами можете убедиться что это правда . По номеру вина вы найдёте этот автомобиль у них на сайте продаж . Balticar Punane 6A, Tallinn WAUZZZ8K99A118401

O Oleg /Tym 21 st atpakaļ
Komentāri 0 Autoservisi

Drogās - Uzslava

Uzslava Gribētu uzslavēt darbiniekus. No rītiem skrienot uz darbu vienmēr man kaut ko vajag Jūsu veikalā :) Tādi kā es noteikti ir daudz, veidojas protams rindas, bet šajā veikalā rindu neizjūtu. Paldies veikala personālam par tik noorganizētu darbu, priekš skrienošiem klientiem.

L Līgucis123 22 st atpakaļ
Komentāri 1 Tirdzniecība

Saldus autoosta - Krāpšana, slikts serviss

Ja tev nav skaidras naudas monētu formā, bet ir maksājumu karte, kuru tik ļoti visur pieprasa norēķiniem, un papīra nauda, tad vari aizmirst par cilvēcīgu braucienu cauri šai dieva pamestajai pilsētai,kur , acīmredzami, domāt par cilvēkiem ir pats pēdējais pašvaldības uzdevums. Biju pirms pāris gadiem redzējusi sižetu beztabu raidījumā, par problēmu ar labierīcībām, bet neiedomājos, ka kādreiz pati attapšos vien ar karti rokās un naudu , kuras pietiek, bet nav redziet ĪSTĀS monētas, lai Saldu...

Forevers - Slikta produkcija

Slikta produkcija Labdien! Iegādājos FOREVERS galda desu un atnākot mājās ēdot desu tajā tika atrasts kaula gabals. Labi ka to ievēroju laicīgi un es,nevis iedevu bērnam,savādāk zobi būtu pa galama. Iesaku visiem pirms ēšanas pārbaudīt kas atrodams Jūsu desas šķēlītē.

Līvu Akvaparks - Okupantu valoda

Okupantu valoda Viss super, izņemot faktu, ka ārā ejot G4S okupantu darbinieks man valsts valodā novēlēja- «всего доброго»! Okupantu kantoris. Tālākais ir vienkārši piecdesmit ekstra zīmju pievienošana, lai pieņemtu sūdzību. Fuck Russia! Glory to Ukraine, glory to heroes!

Ifixv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju kafijas aparātu un 02.03. veicu 100% priekšapmaksu 385 eiro vērtībā. Prece netika piegādāta un 26.03. nosūtīju iesniegumu par naudas līdzekļu atgriešanu. Pagāja jau vairāk kā mēnesis, bet pārskaitījums tā arī nav veikts. Par naudas līdzekļu izkrāpšanu ir uzrakstīts iesniegums PTAC un Valsts policijā. Tiek gatavoti dokumenti tiesas procesa uzsākšanai.

Vetklīnika24 - Bezatbildība

Никому не советую эту клинику! Līga Šarpio, не опытный, не ответственный врач. Мы привезли нашего Йорка, т. к у него были проблемы с дыханием, попросили сделать укол назвали название, какие уколы нам ставили и которые нам помогали, сказала таких уколов у нас нет, ввели собаку в кому, под наркозом и сказали только усыплять т. К ничем помочь не могут, после того, как наш врач сказал какие уколы были сделали, в итоге сказала что, такие есть уколы и у них. Положила на сутки собаку под наркоз...

Par frizētavas "Le Salon" frizieri Silgu Pīlēnu - Nekvalitatīvi nokrāsotas matu saknes un attieksme

Labdien! Gribu izteikt sūdzību par Le Salon frizieri Silgu Pīlēnu. Tā kā viņa ir sabiedrībā zināma friziere, pieteicos ar domu nokrāsot matus tieši pie viņas, bet rezultāts pēc pirmās mazgāšanas kā nebūtu bijusi pie friziera mēnesi, matu saknes tik nekvalitatīvi nokrāsotas. Acīmredzot es neesmu viņai zināma sabiedrības dāma vai TV, kur var arī necensties. Ļoti žēl iztērētās naudas par tik nekvalitatīvu darbu. Nevienā frizētavā vēl ļīdz šim tik lielu naudas summu neesmu atstājusi, ja vēl būtu...

Tele2 - Naudas izspiešana, nekompetenti darbinieki

Naudas izspiešana, nekompetenti darbinieki Pēdējo laiku lielākā vilšanās šodien no Tele2 Latvia: sms plkst. 07:23! par to, ka kredītlimits pārsniegts par 376.73%! (ģimene ir Tele2 klients kopš š.g.janvāra: 5 numuri + 2 mājas interneti). sms ir kā brīdinājums, ka pakalpojumi tiks ierobežoti, bet īstenībā visi pakalpojumi uzreiz atslēgti. Zvanu uz Tele2 info tālruni, kur tikai 3.darbinieks ierauga, ka 26.04. darbinieks līgumam mainījis piešķirtās atlaides apjomu un kļūdas pēc anulējis esošo līgumu, kā rezultātā sistēma uzskata, ka jāmaksā...

Ballzy - Klientu sūdzību ignorēšana

Klientu sūdzību ignorēšana 11.03.2024 iegādājos Nike sporta kurpes. Pēc mēneša - zole norauta no kurpju augšas abām kurpēm. Izskatās pēc ražošanas brāķa. Zvanot uz tel. piedāvā rakstīt pretenziju. Uz rakstisku pretenziju nereaģē. Tikko nosūtīju iesniegumu PTAC. Ir aizdomas, ka tirgo viltotus apavus. Jāuzraksta arī uz NIKE reģionālu pārstāvniecību.

Rinalds Zemītis - Krāpšana

Informēju par krāpnieku Rinaldu Zemīti kurš Jelgavā izkrāpis naudu bezpalīdzīgai pensionārei. Solīja piegādāt gāzes katlu, saņēma avansu un neko nepiegādāja. Viņa t. nr 26020701 Zinām ir arī citi cietušie. Ja esat cietuši no šīs personas (sk. foto) rakstiet uz [slēpt]@gmail.com Gatavosim kopīgu iesniegumu policijai. Jurista izdevumus sedzu.