www.sudzibas.lv Par frizētavas "Le Salon" frizieri Silgu Pīlēnu Nekvalitatīvi nokrāsotas matu saknes un attieksme

Par frizētavas "Le Salon" frizieri Silgu Pīlēnu - Nekvalitatīvi nokrāsotas matu saknes un attieksme

Labdien! Gribu izteikt sūdzību par Le Salon frizieri Silgu Pīlēnu. Tā kā viņa ir sabiedrībā zināma friziere, pieteicos ar domu nokrāsot matus tieši pie viņas, bet rezultāts pēc pirmās mazgāšanas kā nebūtu bijusi pie friziera mēnesi, matu saknes tik nekvalitatīvi nokrāsotas. Acīmredzot es neesmu viņai zināma sabiedrības dāma vai TV, kur var arī necensties. Ļoti žēl iztērētās naudas par tik nekvalitatīvu darbu. Nevienā frizētavā vēl ļīdz šim tik lielu naudas summu neesmu atstājusi, ja vēl būtu rezultāts, tad samierinātos par ko maksāju. Mēģināju pēc tam ar viņu sazināties, aizsūtīju foto ar pavirši nokrāsotām matu saknēm, zvanīju, neatbildēja. ļoti žēl, ka nerūp sava reputācija, tāpēc arī nolēmu šeit uzrakstīt, lai citi arī pirms iešanas padomā uz kurieni iet un pie kā. Man ir bijuši gadījumi, kad frizierei kaut kas nesanāk, to es saprotu, bet tad pret klientu ir vismaz cita attieksme, palūdz atnākt citā dienā un izlabo, ja kas nav sanācis kā plānots, bet šeit nekādas reakcijas, tā kā tas būtu normāli. Ļoti žēl iztērētās naudas, laika un galvenais attieksmes, kas tomēr strādājot ar klientiem ir pati svarīgākā.