www.sudzibas.lv Ultra express SIA Zema limena serviss

Ultra express SIA - Zema limena serviss

Veicu vēdera dobuma ultrasonogrāfiju Ultra Express medicīnas centrā un esmu dziļi vīlusies zema servisa un attieksmes līmenī. Samaksājot par pakalpojumu 30 EUR, ieguvu, pareizāk sakot, neieguvu nekādu rezultātu. Apskate ilga 6 minūtes. Mana galva visu laiku tika novirzīta uz otru pusi, lai neko nevarētu redzēt ekrānā. Pēc apskates jautājot, ka vēlētos arī bildes, uz ko man atbildēja, ka nekādas bildes man nepienākas.
Esmu šokā par šādu servisu, pazaudēto naudu un nekonkrēto rezultātu.
Šādu iestādi nerekomendēju uz jebkādiem ultrasonogrāfijas izmeklējumiem.
P.s. var jau būt, ka speciālists tāds gadījās, bet tas ir PR visai iestādei.

U Ultra Express 03.02.2019

Mūsu iestādē strādā ārsti ar lielu pieredzi, kas apliecina viņu profesionalitāti. Veicot izmeklējumu, pacienta ķermenim ir jāatrodas dažādās pozīcijās, lai izmeklējums varētu tikt veikts atbilstoši vadlīnijām. Ekrānā attēlotais ir ļoti specifiska medicīniska informācija, kuru var objektīvi interpretēt tikai ārsts ar sertifikāciju ultrasonogrāfijas metodē. Tajā pašā laikā mūsu iestādes politka paredz, ka, ja notiek kāda nesaprašanās starp ārstu un pacientu, tad pacientu bez papildu maksas izmeklē kāds cits iestādes ārsts. Ir gan bijuši tikai daži šādi gadījumi un arī Jūsu gadījumā Jums izmeklējums bez maksas tika veikts atkārtoti.