www.sudzibas.lv Ultra express SIA Neapmierinoša apkalpošana

Ultra express SIA - Neapmierinoša apkalpošana

Esmu nepatīkami pārsteigta par SIA "Ultra express" klientu apkalpošanu. Biju pierakstījusi dēlu uz USG konkrētā laikā, bet tikām klāt tikai pēc 50 minūtēm. Arī apskate bija ātra un samērā pavirša. Uzgaidāmās telpas pilnas ar cilvēkiem. Kāda jēga ir veikt pierakstu ja tāpat nekas nenotiek laikā?!

U Ultra Express 03.02.2019

Atvainojamies par to, ka bijāt spiesti gaidīt ilgāk nekā paredzēts. Ultrasonogrāfijā ir dažādas situācijas, bet tipiski ilgākai gaidīšanai par iemeslu ir fakts, ka pirms Jums pie ārsta ir bijis viens vai vairāki pacienti, kuru izmeklēšanai ir bijis nepieciešams ilgāks laiks nekā paredzēts. Tas diemžēl parasti nav tad, kad pacients ir sveiks un vesels. Šādās situācijās mēs lūdzam ārstiem veltīt papildu laiku pacientiem, lai arī tas prasa nākošajam rindā pagaidīt ilgāk. Gribētos cerēt, ka gadījumā, kad Jūsu izmeklējums tika paveikts salīdzinoši ātri, tas nozīmēja arī to, ka Jūsu dēlam ultrasonogrāfijas izmeklēšanā pataloģijas netika konstatētas.