Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 2 stundām 33 minūtēm)
VID
(Pirms 2 stundām 36 minūtēm)
autoserviss ciemupē
(Pirms 2 stundām 37 minūtēm)
Auto Plus
(Pirms 2 stundām 40 minūtēm)
Autofavorits
(Pirms 2 stundām 46 minūtēm)
Saņukas I. zobārstniecības prakse
(Pirms 2 stundām 56 minūtēm)
veikals MAXIMA
(Pirms 6 stundām 6 minūtēm)
Interneta veikals 220
(Pirms 7 stundām 3 minūtēm)
Nescafe 3 in 1
(Pirms 9 stundām 7 minūtēm)
MP Latvija, skaistuma centrs 24K
(Pirms 10 stundām 19 minūtēm)
Vienkārši cilvēki

Darbs arzemes
Informācija par kompāniju:
SIA SATTVA Recruitment
Briviibas iela
Sveiki! Vēlos jūs visus pabrīdināt par šo firmu- SIA SATTVA Recruitment. Jo viņi sola lielos zelta kalnus. Kādi, protams, aizbraucot NAV. Pirmkārt nav normālas dzīvesvietas nemaz kur dzīvot. Otrkārt nemaz nav darba. Un nemaz nemaksā kā solīja, bet daudz,daudz mazāk. Kad beidzās darbs, šī firma nemaz jaunu vietā nepiedāvā. Dari ko gribi! bez naudas, bez darba. Bez nekā. Esi pliks un nabags atbraucot mājās. Paldies šai firmai par sačakarēto dzīvi. Tāpēc silti iesaku-lūdzu neuzķeraties uz šīs firmas sasolītajiemm labumiem. Aizbraucot tur viss būs tieši pretēji.

Lasīt komentārus Karjera / Darbs

Komentāri

Kā tad Tev maksāja un par ko, ja saki, ka nebija darba?
Komentēja: Jan 21, 2013
igorssaligins

Esiet uzmanīgi!!! SATTVA Recruitment negodprātigi attiecībā pret darba meklētājiem ārzemēs noklusē ļoti būtisku informāciju. Šobrīd aktuāls ir viņu piedāvājums strādāt Vācijā par vistu filejas pakotājiem. Diemžēl tiek noklusēts, ka tā saucamais Vācijas darbadevējs, ar kuru Jums jau Latvijā piedāvās noslēgt tā saucamo "darba līgumu" ir firma, kas nodarbojas ar personāla iznomāšanu Vācijā un Nīderlandē, nevis tiešais darba devējs. No tā izrietošās sekas, katrs var iedomāties pats. Padomājiet, - vai Jums uz grīdas mētājas lieki 115 Ls, ko šī firma prasa par to, ka pārspēlē Jūs kā darbinieku nākošajam starpniekam un vai tiešām Jūs esiet tik lielā izmisumā, lai par savu izmisumu vēl samaksātu.
Neticiet par minimālajām valodu zināšanām, lai atrastu darbu valodu zināšanām ir jābūt labām, lai vai uz kādu valsti dotos strādāt.
Lai visiem veicas!
Komentēja: Jan 29, 2013
aste

SATTVA! Оман, обман берегитесь!!!
На складах и упаковках по приезду по 3 (три) недели седим без работы, а потом всех домой поселают.Деньги не возвращают.
Komentēja: Feb 27, 2013
Elina 2013

vai tiesam var but tik slikti, kautka gruti ticet, viniem zip.lv tik daudz vakancu, izbrauksanas izmaksas ari dazadas. driz taisos aizbraukt lidz viniem, gribu paskatit ar ko vini man piedavas ligumu parakstit- ar agenturu vai darba deveju..
Komentēja: Feb 27, 2013
volfie80

Aste, konkrētajā vistu fileju griešanā cilvēki strādā jau vairāk kā gadu, ir gan pilna slodze, gan normāli apstākļi tiem, kas vēlas uzsākt savas gaitas DE. Jo aģentūra veic visas formalitātes, sākot ar DE pierakstu, beidzot ar izmitināšanu. Šī nav tā aģentūra, kas mētā kā UK no vienas darba vietas uz otru, vai vispār var nedēļām nepiedāvāt darbu. Darbs ir visu laiku vienā vietā, vienā fabrikā. Darbs nav no vieglajiem, tas gan.
Kas attiecas uz SATTVA darbību, man pieredzes nav, tomēr konkrēti par šo darba piedāvājumu zinu ļoti labi, jo man zināmi cilvēki tur strādā.
Komentēja: Feb 28, 2013
igorssaligins

pats ari tikko esmu atfgriezies no vacijas un ari izmantoju so kantori varu teikt ka ir loti daudz informacijas ko vini nokluses kas butu jazin, personigi bija ta ka vini pat nebija padevusi zinu ka ieradisies jauni stradnieki, dzivosanas nekadas beigas jau kautkada pajumte bija bet dzivosana kašmars
jankans3

Jankans3, uz kādu darbu brauci ?
igorssaligins

Nu ir taa ka mees vairaaki cilveeki arii 19 februaarii devaamies ar siis firmas starpnieciibu uz UK konkreeti uz Wisbechu darbs ziedu pakotavaa, tiekot liidz Polijai atnaaca iiszina no Sattvas ka mainiijies postkods un dziivosana buus citaa vietaa, iebraucot buus jaamaksaa 130 maarcinas, lai gan izbraucot no Latvijas teica ka pa dziivosanu atvilks no algas un uzreiz nekas nav jaamaksaa, protams soks, bet paldies Sattvai vini sarunaaja ka varees samaksaat pusi t.i.65 maarcinas, atbraucot galapunktaa mums palaimeejaas un tikaam zem jumta, bet no riita izraadiijaas ka esam nonaakusi polu agentuuras rokaas un no muusu ziedu pakosanas nav ne veests, darbs katru dienu savaa vietaa(protams ja ir darbs, ja nav tad seedi maajaas).Es saku ka mums palaimeejaas ka neesam uz ielas, bet cilveeki kas brauca peec mums februaara beigaas uz Stafordu pakot vistas vaarda tiesaa noziimee ir uz ielas jau otro dienu.UZMANIETIES!!!
laila22

Tas pats kantoris kas Aventus--tik nomainījis nosaukumu!!!
Palasiet atsauksmes par aventus un tad būs skaidrība par šo kantori!!!
UZMANIETIES-KRāPNIEKI!!!
saule21

atbilde igorssaligins
devos uz vaciju, uz kurjera darbu frankfurte of mainā kipa ka DHL isteniba tik ka servisa partners, prieksnieks ir vadimimirs, par naudam gan beigas nepiecakare
jankans3

Sattva ir galīgākais mēsls, mēs caur Viņiem braucām uz Skotīju pie kartupeļiem, tur mēs dzīvojām mājiņās, par kurām bīja uzreiz jāmaksā, par gāzi jāmaksā, elektribu un visu pārējo, tikai sattva aizmirsa mums to visu pateikt. Darbu tur mums deva tikai kādas 2 dienas nedēļā, lai ir ko samaksāt par mājiņu un, lai nenomirstam galīgi badā. kad mums tur viss tiešām bīja piegriezies un mūsu paziņas no Lv sāka Viņus terorizēt, viņi mūs aizsūtīja uz Wisbech, kur dzīvošanas apstākļi bīja vēl trakāki nekā krievu laika kojās, tur pa 2 mājām kopā dzīvoja 370 cilvēki, un uz visiem vien virtuve un 4 vannas istabas, tas nav normāli, ja ņem vērā to, ka tur visi Ungāri un poļi katru dienu dzerstījās aiz loga, draudēja visiem un pat palaida rokas. Un darbu arī deva tikai tā, lai varētu par gultas vietu samaksāt. Aventus, jeb kā tagad Viņu sauc SATTVA, izsūc pēdējo naudu no maciņa un atstāj sūdu bedrē. Viņiem ir galīgi nospļauties par to vai mēs tur mirstam vai, ko daram. lūk tā. Neiesaku uzķerties un tiem maitām.
sima11

sima11

Devos uz UK caur so agenturu, vel 4 cilveki, Anglija mus satika, samaksajam par dzivosanu par menesi uz prieksu, bet nakamaja diena es nolemu aizbraukt prom, jo dzivokli nebija apkures, karsta udens, caurumi sienas u.t.t. tur dzivoja jau viens virietis un teica ka darbs ir 3 reizes nedela, ka neka laba te nebus, naudu ko samaksaju par menesi man neatdeva un SATTVA saka ka viniem ir jaatdod nauda, SATTVA viniem zvana, bet tie necel klausuli it ka.. SATTVA pasi nezin uz kurieni mus suta un pie kadiem cilvekiem, vai tie ir krapnieki vai ne, viniem vinalga!!!
tatjana_rozkova

Nebrauciet uz UK, corby, ZARA noliktavu, es pats tur tiku ieksa bet tikai uz 3 nedelam, darba tur nav vieteja agentura Staffline pelna uz katru cilveku, ta ka tur nebrauciet saku ka ir...
Komentēja: Mar 5, 2013
Ivo Corby

SATTVA! Оман, обман берегитесь!!!
Komentēja: Mar 7, 2013
Elina 2013

Es aizbraucu uz UK caur SATTVA un te redzu, ka cilvēki no Sattvas mēnešiem dzīvo bez darba. Vienkārši nav naudas ar ko tikt uz Latviju atpakaļ. Tā aģentūra, kas sagaida UK arī ir krāpnieki.
Sattvai katru gadu mainās firmas nosaukums!!! Adrese, darbinieki tie paši.
Komentēja: Mar 9, 2013
latv

Uzmanieties, SATTVA ir krāpnieki. Nebrauciet!!
Komentēja: Mar 9, 2013
Normunds13

Cilvēki neuzķeraties, nebrauciet caur viņiem!!! Viņi jau ir mainījuši nosaukumu, jo bija daudz sūdzības. Paskatieties sūdzības pēc adreses Brīvības 37.
Viņi reāli izkrāpj naudu. Darbu caur viņiem nevar dabūt. Pēc tam teiks ka tevi nepazīst.
Komentēja: Mar 11, 2013
Elina 2013

Es piekriitu visam, kas shajas suudziibas ir rakstits, shi agentura apkraapj cilveekus.Savaac naudu un nosuuta uz uk tur mus jau sagaidiija cita agentura, kura atkal noslauca naudu par dzivoshanu, majas drausmiigaa netiras, pat antisanitari apstaakli, ar blusaam, citiem bez siltuma vai elektribas, kad zvaniiju agenturu par normalas dzivesvietas iedoshanu, neviens nelikas ne zinis, kopa aizbraucaam 5 cilveeki, Latvija mums teica un iedeva ta saucamo ligumu ar Marcs and Spencer Warringtona, bet beigaas mes attapamies Manchesteraa pavisam cita darbavietaa, kur izradas vel caur vienu agenturu darbaa pienem, kopa mums bija 3 agenturas, un ej nu sazin pie kuriem griezties, darbs bij kipa 2vas dienas nedelas citreiz 3, sms veida rakstija 2vas stundas ieprieks, ka jaierodas darbaa, sedi un gaidi ka mulkis, ja 10minushu laika netika atbildets, pats vainiigs, darba dienaa veejaa, Latvijaa bij teikts, ka darbs bushot tuvu majaam nodroshinaats, kas beigas bija 40minushu brauciena no Manchesteras-saprotams atkal bij japiko pa celu. Beigas jau aizbraucu iekraat, bet nu sanaaca taa, ka no lv vel dabuju naudu prasit, lai izdzivotu un majas tiktu
Komentēja: Mar 12, 2013
Ladyjay

Jaa un shi firma ari maina savu nosaukumu vislaik, adrese ta pati Brivibas 37 un uk Staffline agentura ir nakama krapshanas agentura:)
Komentēja: Mar 12, 2013
Ladyjay

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Veikali / Tirdzniecība
    Veselība / Medicīna
     Ieteikt jaunu kategoriju

Video

200 fotoradaru vietā iesniedz situācijas skaidrojumu uz 200 lpp.
    200 fotoradaru vietā iesniedz situācijas skaidrojumu uz 200 lpp.
    Vairaki video

RSS Feed

Piereģistrēties

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu