Sattva Recruitment - Darbs arzemes

Sveiki! Vēlos jūs visus pabrīdināt par šo firmu- SIA SATTVA Recruitment. Jo viņi sola lielos zelta kalnus. Kādi, protams, aizbraucot NAV. Pirmkārt nav normālas dzīvesvietas nemaz kur dzīvot. Otrkārt nemaz nav darba. Un nemaz nemaksā kā solīja, bet daudz,daudz mazāk. Kad beidzās darbs, šī firma nemaz jaunu vietā nepiedāvā. Dari ko gribi! bez naudas, bez darba. Bez nekā. Esi pliks un nabags atbraucot mājās. Paldies šai firmai par sačakarēto dzīvi. Tāpēc silti iesaku-lūdzu neuzķeraties uz šīs firmas sasolītajiemm labumiem. Aizbraucot tur viss būs tieši pretēji.

B Berzinsh 05.07.2015

SATTVA ir agrākais Aventus, LinkOrg, PREC.lv un vēl citi --- visus nosaukumus

neatceros, bet shēma darbojas jau no 2008. gada noteikti.

Vienas un tās pašas personas, kam gandrīz katru gadu tika anulēta licenze --- tad paņēma

jaunu nosaukumu un dabūja jaunu licenzi un turpināja tādā pašā garā.

Tagad manīgās darbones laikam kļuvušas gudrākas, ja jau kopš 2013. gada vēl joprojām tas

pats nosaukums --- NVA izņemta licenze 1B, kas nozīmē:

pakalpojumu sniegšana, kas saistīta ar darba meklēšanu, AR TO SAPROTOT KONSULTĒŠANU

DARBIEKĀRTOŠANAS JAUTĀJUMOS, INFORMĒŠANU PAR BRĪVAJĀM DARBA VIETĀM

un citus līdzvērtīgus pakalpojumus, kas paredzēti, lai piedāvātu vai atvieglotu personai darba

tiesisko attiecību nodibināšanu.

Un neko vairāk par PLIKU DIR.ŠANU tas nenozīmē --- neko un nekur viņas nevar iekārtot.

Cilvēki, ESIET MODRI !!!

E elvi 22.07.2015

Sveiki! Arī mēs caur šo firmu 18 jūlijā devāmies uz Holandi pakot tomātus. Aizbraucot uz turieni mūs sagaidīja kautkāds Pantelejevs. Sākumā viņš negribēja mūs ņemt, bet vēlāk apžēlojās. Pateica, ka mēneša laikā izskaitīs no mums 100 eiro par busiņu, kautkādus mistiskus 500 par projektu. Tas nozīmē apdrošināšana un pieraksts. Satva solīja ka par istabu būs jāmaksā 150 eiro mēnesī, bet tur izr adās jāmaksā75 eiro nedēļā tas ir 300 eiro. Satva solīja ka strādāsim 8stundas pa7.50stundā, izrādās nē-10 stundas pa 6 eiro.Kopumā tas pats jau sanāk tikai 2 stundas strādāvairāk. Kad atsrādā visu, mums teica ka vēlāk viņi var iedod darbu tikai 2 dienas nedēļā. Cilvēki vienkārši nezin kā tikt atpakaļ. Solija ka darbs būs blakus dzīvesvietai, bet nē izrādās vadāšot ar mašīnu šurpu turpu, un par to jāmaksā 60 eiro mēnēsī. Ja arī kautko nopelni par visu tiek atskaitīts un nepaliek nekas. Un strādāt tikai nakts stundās.Kad slēdza līgumu visu šo info noklusēja. Savādāk es nekad nebūtu braukusi. Tur ir vesela ķēde viltnieku. Labi ka otrādienā devāmies atpakaļ uz mājām. Pat nevienu nakti nenosrādajām. Panteļejevs pateica, lai satva atdod mums naudu, kas ir maz ticams. Sivēni un vairāk nekas.

J Jautajum 16.09.2015

Sobrid Satva iekarto darba Niderlande, Toyota rupnica par paligstradniekiem, vai kadam ir kada info par tur notiekoso? Vai kads jau strada Tur?

A automotohaaaa 22.09.2015

NEVIENS UN NEKUR CAUR SATVU NESTRAADAA, JO REAALU DARBU VINI NEPIEDAAVAA!!!
VINI TIKAI KONSULTEE. :P KAA INFORMEEJA CIEN. Berzinsh
BET LOHI PROTAMS VAR MAKSAAT UN BRAUKT UZ NEKURIENI HA HA HA.

д Денис1383 25.01.2016

Требуется хоть один номер потерпевшего!!!!!!!!!