Sattva Recruitment - krapsana

Sveiki ,, neviens kategoriski neiesaistieties ar darba iekarosanas agenturu SIA Sattva, kas tik tikko pirms paris dienam vel bija Alpha Prerssonell , caur kuru pats gribeju braukt uz vaciju ,samaksajot 150 eur, nedabuju ne darbu , ne naudu atpaklaj, , teicu sudzesos NVA . VID , ko ari daru ,, bet agentura te peksni nomaina nosaukumu ,, adrese nemainiga merkela 11 303 kab , kategoriski neiesaistieties ar agenturu sludinajumi protams ka pasaka skan,, tas viss lohatrons .. Paldies!

R Rexxs 10.09.2015

Piekrītu visam teiktajam, agrāk šī bija skandāliem apvītā Alpha Personal, un neiekrītiet lūdzu uz šīs firmas blefu, un solījumiem, kas jums ļoti dārgi izmaksās, gam morāli, gan naudas izteksmē.
Nesaistieties ar šo firmu SIA SATTVA