Meklēšanas rezultāti

Drogās - Ужасные продавцы (Sūdzība)

Ужасные продавцы Приходил 17.03 где-то примерно около 18: 00 в магазин drogas в торговом центре solo. Попросил помощи у консультанта по имени кинтия. Милая девушка и вроде бы помогла но видно что у девушки нет мужчины. Начала флиртовать и узнавать в отношениях я или нет, женат и тд. На ответ что есть девушка было сказано что нечего, не стенка можно и подвинуть😳засмеялась и сказала что шутка. Я улыбнулся и сказал что у нее хорошее чувство юмора и в шоке ушел даже не купив то зачем туда шел.

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Laikam vecakā pardevēja , Jelgavas drogas (nu ļoti nelaipna ) Vārdiņš bija Jana . Ar klientiem runā ka ar ( atvainojos Sūdu)

Drogās - Labs veikals (Sūdzība)

Labs veikals Vēlos izteikt pateicību mūsu veikala Drogas pārdevējiem konsultantiem. Vienmēr pieklājīgas, viasi jums pateiks, kur atrodas pareizā prece, kura ir labāka. Vienmēr draudzīgas. Vienīgais veikals, kur ivienmēr atvērs durvis mammām ar ratiem. Veikalā vienmēr valda patīkama atmosfēra. Ļoti laba attieksme pret klementiem. Es vienmēr nākšu vēlreiz. Paldies

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss 10. Februāra vakarā uz mani balsi pacēla kasiere veikalā "Drogas" kas atrodas tirdzniecības centrā "mols". Es nezinu viņas vārdu, jo viņa man neiedeva čeku. Kā tik rupja sieviete var strādāt apkalpojošā sfērā? Īstā vieta viņai strādāt cietumā par uzraugu.

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Iegāju drogās, lai nopirktu vienu lietu. Pieeju pie kases neviena nav, stāvu un gaidu, paiet kāds laiks, vēljoprojām gaidu, domāju nu pacietību tūliņ atnāks, paiet laiks vēljoprojām pie kases neviena nav, ieraudzīju veikala personālu, jauki pajautāju - atvainojos vai kāds lūdzu var pieiet pie kasītes, uz ko man neko neatbildēja, šķībi paskatījās uz manīm, pienāca pie kases, rupji paņēma manu preci, ne labdien, neko…es tikai vēlējos nopirkt preci vai man pašai viņa bij jāiesit kasē? Par ko tāda...

Drogās - Jocīgi 🤭 (Sūdzība)

Jocīgi 🤭 Ļoti smieklīgs atgadījums notikās šodien veikalā Drogas, pirmais moments gan bija mulsinošs, pēc tam jau smieklīgi palika. Tātad - lai uzprasītu sev interesējošu jautājumu, vērsos pie pārdevējas veltot “labdien”, pretim saņēmu “nu”.. :) nē, es neesmu princese un negaidu īpašu attieksmi.. Lūdzu, lai šis gadījums tiek interpretēts kā kuriozs! 😂

Drogās - Labs serviss (Sūdzība)

Labs serviss Labdien! Šoreiz vēlos izteikt labu komplimentu veikalam Drogas Kuldīgā. Pārdevējas ļoti laipnas un atsaucīgas. Arī konsultantes ir ļoti apķērīgas un cenšas palīdzēt pat tad, kad liekas, ka nevarēs palīdzēt. Ļoti patīk jaunās darbinieces, jo var redzēt , ka ir vēlme strādāt un palīdzēt klientiem. Visas čē pē situācijas tiek atrisinātas. Super!

Drogās - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Internetā reklamēja, ka ja veic NYX kosmētikas pasūtījumu līdz 17.99€, dāvanā saņem auduma maisiņu. Veicu pasūtījumu 20€ apmērā. Internetveikala grozā rādījās, ka maisiņu saņemšu. Nākamajā dienā rēķinā maisiņš arī vairs neuzrādijās. Zvanot uz šo iestādi “Drogas”, pateica, ka neko nevar izdarīt. Kārtējo reizi slikta pieredze ar šo uzņēmumu.

Drogās - Darbs (Sūdzība)

Darbs Cilvēki, kuri ir darba meklējumos, neiesaku strādāt “ drogās” , ja gribat palikt ar stipru nervu sistēmu, ar labu veselību, un visu pārējo, šis darbs nav ne centa vērts, nostrādāt tik daudz stundas uz kājām un nesaņemt pat minimālo algu ( 500) eiro, suņa darbs , nekas vairāk.

Drogās - Krāpšanas (Sūdzība)

Krāpšanas Kasiere čekā iesit preci, kuru pircējs nav ņēmis. Iepirkos, bet atnākot mājās, pārskatīju Cenas un redzu, ka man pieskaitīts snickers, kuru ne redzējusi tajā veikalā, ne vēlējos iegādāties. Lūdzu pierādījuma čeks un noteikti saglabājusies kameras ieraksti. Lūdzu izskaidrojumu drogas, paldies!

S sarma 23.12.2022
Komentāri 2 Tirdzniecība

Drogās - Darbinieki (Sūdzība)

Darbinieki Drogas Liepāja veikalā maxima-labs veikals, gandrīz viss var atrast, bet darbinieku izskats šausmīgs. Pēdējo gadu laikā pie kases strādā cilvēki kuri nezin kas ir šampūns, ziepes. Jaunais cilvēks kurš strāda pie kases, ar ļoti netīriem matiem, ar garo netīro manikīru. , tas pats attiecas uz meitenēm pārdevējām, veikalā kurš pārdod higiēnas preces, kosmētiku!? Agrāk tā nebija.

F foto 02.11.2022
Komentāri 4 Tirdzniecība

Drogās - Radio (Sūdzība)

Radio Redzu ka tas būs gars ceļš lai kaut kas mainītos tiešām …. Gadu atpakaļ rakstījām sūdzību par radio …drogas teica ka risinās to problēmu. Gads pagāja …nekas nav noticis, radio tā arī nestrādā. Kur tad ir jāraksta sūdzību lai kaut kas mainītos?

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Šonedēļ iepirkos veikalā Drogas Bolderājā. Un biju liecinieks pretīgai attieksmei pret pircēju. Nolēmu par šo uzrakstīt, jo nebija patīkami būt klāt veikalā. Kāds vīrietis pirka kādas preces un nolēma kaut ko mainīt vai iegādāties papildus. Kasiere acīmredzot jautāja vadītājai, kā vislabāk atrisināt radušos situāciju. Vadītāja uz to visu reaģēja ar lielu aizkaitinājumu. Sākumā viņa skaļi sauca citam pārdevējam, lai nāk klāt, pēc tam viņa sāka kaut ko darīt pie otrās kases. Tas viss ir ļoti...

Drogās - Labs serviss (Sūdzība)

Labs serviss Gribu izteikt labu viedokli par strādniece Drogas Bolderājas. Tur strādā ļoti jauka sieviete ar matiem līdz pleciem. Es vienmēr nāku uz drogām nopirkt matu krāsu, bet es ne pārāk saprotu, un viņa vienmēr atbild uz maniem jautājumiem un sniedz daudz padomu! Viņa arī man palīdzēja izvēlēties krēmu manam ādas tipam. Man ļoti patīk, kā viņa konsultē un palīdz! Ceru, ka viņa saņems pelnīto balvu!

Drogās - Nepieklājīga un neprofesionāla attieksme (Sūdzība)

Nepieklājīga un neprofesionāla attieksme Pārdevēja Dinara kopā ar citu veikala darbinieci, pie kases stāvot un apkalpojot mani skaļi smējās un ķiķināja (man protams bija jāuzgaida arī kamēr beigs smieties un tikai tad tiku apkalpota) , es visu saprotu, bet es neuzskatu, ka tā būtu jāuzvedas apkalpojot klientu. Šī bija pirmā nepatīkamā pieredze veikalā drogas un es šaubos vai vēl kādreiz došos uz avotu ielas drogām: (

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss ...apmeklējuma paliku nesaprašanā- kāpēc nedrīkst pasmaržot dezodorantus? Smaržām ir testeri. Tad vrb arī ieviešat dezodorantu testerus un nebūs klientam pa visu tirdz. Zāli jāaizrāda. Ka tiek smaržots dezodorants. Visvairāk kas mani sadusmoja. Ka izsakot savu viedokli. Pārdevēja man piedraudēja. Ka jāatstāj veikals. Par ko? Par to ka izsaku viedokli! Esmu ļoti neapmierināta un šo veikalu vairs neapmeklēšu (jo kosmētiku var arī nopirkt lielveikalos) kā arī citiem neieteikšu iepirkties drogās!

Drogās - Slikts serviss! (Sūdzība)

Slikts serviss! 17.08.2022 iegāju drogas veikalā! Apkalpošana tiešām ir zem 0. Mani apkalpoja meitene vārda līga. Pienākot pie kasēs nedaudz uzgaidīju, kamēr pārdevēja pienāks pie kasēs, tajā bridi viņa bakstīja telefonu. Pienākot es pateicu labvakar, pretī nekas nebija pateikts, nebijā pateikts ne cik ir jāmaksā, pilnīgi klusums. Ja šis darbs jums tā nepatīk? Kāpēc ir tur jāstrādā? Un bojāt dienu jūsu klientam. Noteikti tur vairāk neiešu!

Drogās - Darbiniece neadekvāti runāja ar kolēģi (Sūdzība)

Darbiniece neadekvāti runāja ar kolēģi Kādu dienu biju Drogās, Štūrmaņu ielā 29. Sākumā viss bija mierīgi, bet pēkšņi no kabineta izskrien gara auguma sieviete rudiem matiem un prasīgā tonī sāk runāt ar kasieri. Sieviete ar rudiem matiem sāka viņai jautāt, kāpēc kasierei pie kases ir telefons un ka tas nav atļauts, turklāt tas viss nebija mierīgā tonī. Nabaga meitene pie kases sākumā bija apmulsusi no pārsteiguma, bet tad sāka apskaut, ka vīrietis pie kases aizmirsa šo telefonu, un tas nebija viņas telefons. Es gribu atzīmēt, ka...

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Ļoti neapmierināja pārdevēja. Kundze gados. Ļoti dusmīga, sasveicināties arī nemāk, ne labdien, ne uzredzēšanos. Izskatījās ka esmu viņu patraucējusi ar savu klātbūtni veikalā. Pēc šāda apmeklējuma vairs pat negribas apmeklēt šo veikalu. Ļoti naidīga noskaņota. Parasti paprasa par drogas kartiņu, ko piedāvā…ir patīkamāk iet uz veikalu, kurā ir laipnas un smaidīgas pārdevējas!

Drogās - Darba likumu kaut kas tur lasīja? (Sūdzība)

Darba likumu kaut kas tur lasīja? Strādāju pusgadu drogas veikalā. Par labi padarīto darbu saņēmu “prēmiju”, veselas 25 eiro …kuri biji noņemti nonākošās manas algas … jo izrādās, prēmijas izraksta ka avansu. Vai tas vispār ir likumīgi? Jūsu uzņēmumā vienmēr trūkst cilvēku, un tas ir saprotams, ar tādu attieksmi pret darbiniekiem, ar tādu algu un “prēmijām”. Kad vienreiz mēnesi atbrauc cilvēks no ofisa, pat neprasa kas jums uz sirds, ko vajag saremontēt varbūt, tikai vienīgās pretenzijas cik nav viss ideāli. Mums saplīsa...