Meklēšanas rezultāti

Goldingen Room - slikts serviss (Sūdzība)

slikts serviss Kuldīgas sirdī, ļoti skaistā vietā, pie pašas pilsētas Domes atrodas restorāns Goldingen Room. Izcils interjers, skaists dizains, un galvenais uzsvars - īstas Itāļu picas. Esmu šo restorānu apmeklējis vairāk kā piecas reizes. Diemžēl, vismaz četras no piecām reizēm ir bijušas absolūtas šausmas. Šī ir mana pirmā sūdzība sudzibas.lv, ceru, ka pēdējā, bet es nevaru vairs klusēt. Un nē, es neesmu mazohists, šī vieta bija jauna, es tai devu daudzas iespējas laboties un šī vieta ir saņēmusi...

Juridiskā Koledža - Juridiskā koledža ( Komentārs)

Juridiskā koledža Nepiekritu un neticu Vinetai, jo sudziba ar to pasu tekstu ir 14.12.2010. Lienes varda : Juridiskā Koledža Publicēja: LIENE 14-12-2010 [Nosūtīt e-pastu] JURIDISKĀ KOLEDŽA Informācija par kompāniju: Juridiskā Koledža Rīga Neiesaku uzsākt mācības Juridiskajā koledžā. Konkrēti runāju par tiesību zinātni, tuvojas ziemas uzņemšana. Es uzskatu, ka tāda kvalifikācija kā jurista palīgs neko nedos. Attieksme ir vienkārši briesmīga.Tas ir apmāns un naudas iekasēšana tikai.

Autofavorits - ( Komentārs)

Nākamie studenti!!! Juridiskā koledža - direktors T.Jundzis, ir tikai nepatikšanu bedre, jūs maksājat naudu, bet par nenotikušām lekcijām neviens to neatmaksā. Liela daļa no pasniedzējiem neskatoties uz saviem grādiem - neprot pasniegt un izklāstīt savu domu piem; Sniedzītis - tiesnesis no Bauskas, Groduma no VSAA, bij. notāre Malnača - kavējas pie dzīves apcerēm vismaz 50% no darba laika, nemaz nerunājot par politikas pasniedzēju, bijušo kompartijas darboni prof.Tauriņu. Pie tam rēķinieties ar...

I ilmars 14.05.2003
Komentāri 1 Apģērbs

Juridiskā Koledža - Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā ( Komentārs)

Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā Juridiskā koledža dod iespēju izprast jurisdikciju. ( jāatceras ka tās ir 1. līm.) Zināšanas līmenis ĻOTI augsts!!! Prasības arī ļoti augstas, bet ja kāds grib saņemt diplomu ( "vāciņus") šaja skola nav ko darīt! Pati esmu mācījusies šajā iestāde un turpinot mācības augstskolā, esmu izmantojusi visas koledža iegūtas zināšanas . Pat augstskola neiedeva tik daudz, cik KOLEDŽA ! Pasniedzēji tik tiešam ir profesionāli: gan Bērziņš, gan Buka, gan Malnača, gan Mizovska, ...un c. Rodas iespaids, ka neapmierināti ir tie, kas vienkārši negrib mācīties un vispār šī nozare viņus ne īpaši interese ...:(

O Olga 12.09.2008

Juridiskā Koledža - Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā ( Komentārs)

Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā vai tik neesi izkritis kvalifikācijas eksāmenā vai aizstāvāšanā? vajadzētu saprast arī to, ka juridiskajā koledžā nav valsts eksāmeni, bet kvalifikācijas eksāmeni, jo JK nav valsts koledžā, bet privātā. un savās neveiksmēs nevajag vainot koledžu. ja esi visus 2, 5 gadus mācījies, tad kvalifikācijas exis- pufelis vien bija.

B bikse 17.10.2009
Komentāri 46 Izglītība

Juridiskā Koledža - JURIDISKĀ KOLEDŽA ( Komentārs)

JURIDISKĀ KOLEDŽA Es nezinu un negribu zinat, ka un kas ir juridiska koledza. Gribu Jums, godatie portala lasitaji pastastit, kas sobrid kotejas, ja Jus meklesiet DARBU JURISPRUDENCES JOMA. Tas, kas kotejas ir bakalaura grads un uzsaktas macibas magistrantura, labaku amatu iegut var tikai ar magistra gradu. Man labi zinami cilveki darbojas jursiprudences joma no Neatkaribas atjaunosanas komercsektora un ari Valsts sektora. Vini saka- ja cilveks grib savu darbu saistit ar jurisprudenci, tad vajag iet Bakalaura...

Z z 22.12.2010
Komentāri 3 Izglītība

Juridiskā Koledža - Apmāns par salīdzinoši lētu samaksu ( Komentārs)

Apmāns par salīdzinoši lētu samaksu Ar stingro un prasīgo Malnaču ir neapmierināti tikai tie studenti, kuri ir atnākuši atsēdēt un cer, ka kāds par bikšu (brunču) deldēšanu izsniegs augstākās izglītības diplomu. Juridiskā koledža atsēdētājiem nav īstā vieta diploma iegūšanai.

L LK 01.06.2009

Juridiskā Koledža - Apmāns par salīdzinoši lētu samaksu ( Komentārs)

Apmāns par salīdzinoši lētu samaksu Šogad beidzu Juridisko koledžu un esmu patiesi apbēdināta, ka vairs nebūs jāapmeklē lekcijas. Brīnišķīgi pasniedzēji! Gribēdama nevaru neko sliktu atcerēties par koledžā pavadīto laiku. Visus eksāmenus esmu labi nokārtojusi, bet mācīties gan vajadzēja diezgan nopietni. Vislielākais paldies visiem pasniedzējiem, bet īpašs A.Malnačai, L.Mizovskai, V.Mistrei, T.Jundzim un jaukajai bibliotekārītei. Es koledžā, noteikti, iegriezīšos arī pēc izlaiduma, bet protams tikai ar ziediem.

M matis22 22.10.2012

M matis22 22.10.2012
Komentāri 13 Izglītība

Juridiskā Koledža - BEZMAKSAS PRAKSE - JURISTA PALĪGS / DIENAS NODAĻA ( Komentārs)

BEZMAKSAS PRAKSE - JURISTA PALĪGS / DIENAS NODAĻA Pilnīgi piekrītu, praksi ir grūti atrast, jo ir uzņēmumi, kuri paskatās, ka mācies Juridiskajā koledžā un praksē nemaz nepieņem. Otrkārt prakse 4 mēneši! Nopietni? 4 mēneši prakse bez atalgojuma. Kurš sevis cienošs students ies pa velti darīt uzņēmumā melno darbu par baltu velti? Otrkārt, skola un pasniedzēji it nemaz nav pretīmnākoši. Citās augstskolās studentiem pat prakses vietas jau piedāvā, kaut kā palīdz-domā. Kā arī Diplomdarbu rakstīšanā pasniedzēja neko nepalīdz, un neko neiesaka. Viss jādara pašam bez jebkāda atbalsta.

B Bh 08.07.2022
Komentāri 1 Izglītība

Juridiskā Koledža - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Juridiskajā koledža ir dienas nodaļā Tiesību zinātņu nodaļā par jurista palīgu ir jāmācās tikai 3 dienas nedēlā!!! Pievienoju stundu sarakstu kā pierādījumu, ja kāds man netic. Nodarbību saraksts, Tiesību zinātnes, dienas nodaļa I kurss 2016.gada septembris RT-D-1-1 5-Sep-2016 12-Sep-2016 1 Latvijas valsts un tiesību vēsture 19-Sep-2016 1 Latvijas valsts un tiesību vēsture 26-Sep-2016 1 Latvijas valsts un tiesību vēsture 9...

Juridiskā Koledža - KRĀPŠANA, SUKU KOLEDŽA ( Komentārs)

KRĀPŠANA, SUKU KOLEDŽA Man ar bija tas gods mācīties Rīgas Juridiskajā Koledžā. Nu likumdošanu saprotu labi,tachu ik vienu likumu var apiet ar likumu. Darba zinja ja diez ko nepalīdzēja!

Juridiskā Koledža - Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā ( Komentārs)

Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā Piekrītu tiem, kas saka, ka nevajag sudēt Juridiskajā koledžā. Es tur sāku studēt pirmajā gadā tikko tā atverās. Pavasarī sapratu, ka mani neapmierina kvalitāte kādā notiek studijas. Iesniedzu dokumkentus LU JF, izturēju konkursu, tur bija pavisam savādāka attieksme un prasības augstākas.

S Skopule 22.09.2008
Komentāri 46 Izglītība

Latvijas Policijas Akademija - dekāns Aldis Daugavvanags ( Komentārs)

Man viņš bija Juridiskajā koledžā kā pasniedzējs. Tak no viņa runas neko nevar saprast un vaktmans riktīgs.

L lana 01.08.2008
Komentāri 40 Izglītība

Juridiskā Koledža - Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā ( Komentārs)

Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā Es brīnos par to-kas atļāvies ielikt šādu rakstu!!!Koledža ir ļoti laba!Augstas prasības, labi, kvalificēti pasniedzēji! Nu noteikti šo rakstu ielicis-sliņķis, loderis, vai kāds pai bērniņš, kas bez vecāku palīdzības nevar neko!!! Nākiet studēt uz Juridisko koledžu!!!Tās visas ir muļķības!Tas ir atkal tāds rakstiņš ievietots-lai sarieptu kārtējo reiz!!!

S Silvija 12.09.2008

Juridiskā Koledža - Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā ( Komentārs)

Neiesaku mācīties Juridiskā Koledžā Izlasīju atsauksmes par juridisko koledžu. Pati mācos 1. Kursā un negribu piekrist iepriekšjiem rakstītājiem. Manu paziņu lokā ir 4 cilvēki, kas pabeiguši šo mācību un esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes. Ir viens-bet-mums visiem ir jau viena augstākā izglītība- visiem lu. Prasības skolā ir tiešām ļoti augstas. Ir taisnība, ka koledžu rezultātā pabeidz mazākā puse no tiem, kas ietājas, jo prasības ir ļoti augstas un pasniedzēji ir augsti kvalificēti un strādā ar pilnu atdevi, arī zinaašana...

Juridiskā Koledža - samaksa ( Komentārs)

samaksa Gribēji būt jurists? Nu tad no juridiskās koledžas iegūvi vismaz vienu visvērtīgāko mācību - parakstot līgumu tu uzņemies saistības. Līgums nav papīra lapa, kur apakšā mēs uzšvīkājam savus iniciāļus un tad vieglprātīgi par to varam aizmirst. Nepiedodami jaunajam juristam :)

H Haha:) 16.02.2009
Komentāri 4 Izglītība

Juridiskā Koledža - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana ļoti nejauks komentārs. Izskatās, ka ar komentāra autoru pašu ir pamatīgas problēmas, ja ir bail no citu cilvēku viedokļiem. Es vienkārši neesmu sajūsmā par JURIDISKO KOLEDŽU!!! KAS TUR SLIKTS??? Klausies tu, Madara30,Guntars25, Lolita20, u.t.t., silti iesaku izbeigt šo JK nomelnošanas kampaņu un padomāt par ārstēšanos no personības dalīšanās! Nav ko te spamot, hemofrodīt!

Juridiskā Koledža - JURIDISKĀ KOLEDŽA ( Komentārs)

JURIDISKĀ KOLEDŽA Esmu absolvējusi Juridisko koledžu un nevienu sliktu vārdu nevaru teikt, pasniedzēji ir kompetenti un zinoši kā arī pretīmnākoši un saprotoši, jo visi mēs strādājam un mums ir ģimenes, arī administrācija ir atsaucīga un izpalīdzīga. Iemesli kāpēc studēt ir dažādi un citam šis papīrs un gūtās zināšanas ir noderīgas!