Meklēšanas rezultāti

Datorsvalka.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Datorsvalka.lv mājaslapā bija uzrakstīts, ka veco tehniku, pat nestrādājošo, uzpērk. Atnesu vecu portatīvo datoru un darbinieks man to paņēma tāpat vien uz utilizāciju bez jebkādas atlīdzības. Ļoti slikts iespaids par šo uzņēmumu un maldinoša informācija. Uz utilizāciju varēju to atdot citā tuvākā vietā. Jūtos apkrāpta un maldināta, kā arī neapmierināta ar darbinieku.

K khira 11.05.2021
Komentāri 3 Pārējās

1a.lv - www.1a.lv (Sūdzība)

www.1a.lv Neadekvēts interneta veikals. Vēlējos nopirkt portatīvo datoru. Pirmajam pasūtījumam bija rakstīts, ka būs noliktavā pēc 2 dienām. Tad man piezvanīja un pateica, ka diemžēl būs bik vēlāk. Pēc 4 dienām izrādās, ka šo modeli vairs nopirkt nevar. Bet tā visa esot piegādātāju vaina. Nu ok. Izvēlos vēl vienu datoru. Ienāks noliktavā pēc apmēram nedēļas. Kad laiks pienācis un nekādu ziņu nav, paskatos mājas lapā, ka mans izvēlētais modelis būs noliktavā pēc2 nedēļām ! PIezvanu šiem un viņi nudien man...

1a.lv - Datora iegāde līzingā (Sūdzība)

Datora iegāde līzingā Sveiki! Pasūtīju datoru šajā internet veikalā...nevarēju sagaidīt, kad man kāds zvanīs zvanīju pati... Un, kad beidzot saņēmu preci kopā ar līzinga līgumu izrādījās, ka par līguma sastādīšanu jāmaksā 25.10 par ko mani neviens ne veikals ne līzinga kompānija nebrīdināja un līzinga kalkulatorā tas nekur neparādījās... Esiet uzmanīgi...

1a.lv / Erlit 4509P-C3 - Atsūtīja citu preci, komunikācijas brīnumi no 1a.lv darbinieku puses, preci neesmu saņēmis. (Sūdzība)

Atsūtīja citu preci, komunikācijas brīnumi no 1a.lv darbinieku puses, preci neesmu saņēmis. Pasūtīju preci interneta veikalā 1A.lv (Mobilukss Sia) Erlit 4509P-C3 Massage Shower 900x900mm (Dušas kabīne), veicu pirmo iemaksu par preci+piegādi, dotā prece tikka formēta uz nomaksu, aizdevuma līguma l3705733721. 23.03.2019 saņēmu preci ar piegādi, pasūtīju manr.1468357, kad sanāca apskatīties, izrādās piegādāta cita prece-modelis, ko biju sūtīju, uzreiz telefoniski informēju 1a.lv darbiniekus, aizsūtīju uz 1a.lv epastu rakstiku informāciju, kā arī foto par preci, kas kļūdaini man...

Datorsvalka.lv - Ņirgāšanās (Sūdzība)

Neiesaku nevienam nodot savu veco, vai kādu tehniku kompānijai Datorsvalka.lv, jo Es uzskatu tā ir ņirgāšanās. Mājās ir labi monitori, gandrīz jauni, bet nerāda, var būt meistars uztaisītu, bet mums nav vajadzīgi, tāpēc izdomājāt nodot. Netā atradām datorsvalka.lv pazvanījām uz norādīto telefona numuru, pacēla augšā nepieklājīgs, krievvalodīgs vīrietis. Pateicām, ka ir tādas lietas, utt. Ok, par visām varam tikai 1.50 LVL:D Ok, pateicām paldies, atdosim labāk par velti citai kompānijai. Saņem uzreiz piķi:D

E edja 06.03.2013
Komentāri 4 Datori

1a.lv - Planštdatora atgrizšana (Sūdzība)

Planštdatora atgrizšana Es pasūtiju no intrenetveikala 1a planšetdatoru bet man viņs tikai nogāj divas dienas un izslēdzas. Meiģināju dažados veidos ieslegt pirku pat jaunu ladētāju bet nekā. Tad es to azvedu uz rigu uz 1a ofiscu un gaidiju kad salabos manu planšet datorubet nekā. Meiģināju sazvanīt bet tur netbildēja. Tāpēc iesaku jums ja kadreiz nonķat šada situācija zvaniet un piedrauiet ar tautas policiju un uz reiz atbildesUn vel izlasiet cilvektiesibas un tad būs vis ok

Baltic Data - Baltic Data - Krāpšana, cilvēktiesību pārkāpums uz 100%, iespējams vissliktākais serviss manā dzīvē. (Sūdzība)

Baltic Data - Krāpšana, cilvēktiesību pārkāpums uz 100%, iespējams vissliktākais serviss manā dzīvē. Pievienot sūdzību www.sudzibas.lv mdata.lv krāpšana, cilvēktiesību pārkāpums uz 100%, iespējams vissliktākais serviss manā dzīvē. Mdata.lv - krāpšana, cilvēktiesību pārkāpums uz 100%, iespējams vissliktākais serviss manā dzīvē. Nopirku sliktas kvalitātes mehānisko klaviatūru, 2x nesu mainīt pret garantiju mēneša laikā. Naudu ne par ko atgriezt negrib, piedāvā kādu no pārcenotajām precēm, ar ko atbildēju, ka nekas neinteresē. Nobesijos, kad ir atkal ķibele ar kvalitāti un funkcionēšanu...

AtrisinātaSIIA Komercio 9internetveikals www.manasoma.lv) - par internerveikalā iegādāto preci (Sūdzība)

par internerveikalā iegādāto preci Iegādājos apavu kopšanas līdzekli internetveikalā www.manasoma.lv (SIA Komercio), tūbiņa bija apspaidīta, iepakojums (kastīte) viss apdilis (tā it kā tas būtu veikalā stāvējis un pircēji kastīti vēruši vaļā). Atverot kurjera piegādāto paciņu biju nepatīkami pārsteigta. Turpmāk vairs neiepirkšos šajā veikalāun neiesaku to darīt citiem.

Banknote.lv - Brutāli izturas pret datortehniku (Sūdzība)

Brutāli izturas pret datortehniku Izturas brutāli pret dator tehniku plēš ar varu vaļā un nepadomā kad pret svešvārdu tik brutāli izturēties nevar un nav kvalificēti darbinieki kad katru dienu strādā cits cilvēks. Ar banknotes darbu vairs neesmu apmierināts strādā tikai cilvēki kuriem nav ne mazākās nojausmas ko dara.

datorpaps.lv - letas majaslappas (Sūdzība)

Majaslappas tiek veidotas uz vecaas joomla templates, meistars(taa saucamais mudila) reaali neko nerubii, ja rodas kkaada probleema, vinjs neatbild uz tel zwaniem, es saneemuj nepabeigtu maajas lappu kuru normaali meistari paartaisija, un teica ka taadu neprofesionaali darbu naw redzeejusi, nekas nebiij aktivizeets. reaali taada lappa ko saneemu ir vienas dienas darbs, bet es gaidiju 3-4 meenesi. Respektiivi ja gribat sabojaat savu ideju tad griezaties pie datorpapa.lv.

4 4uk4a 04.11.2009
Komentāri 4 Datori

M79.lv - M79.lv / Krāpšana, bojātas preces (Fotoattēls)

M79.lv / Krāpšana, bojātas preces Apskatiet lūdzu šo bildi pirms jūs iepērkaties šajā veikalā. Viņi tirgo absolūti neko citu kā sūdus. Bija vajadzīgs lādētājs un paņēmu no M79.lv Ļoti smagi nožēloju šo muļķību jo lādētājs nosvilinaja manu datoru un apdraudēja manu dzīvību. Pats dabūju tā pa knaģiem ka likās sirds sāk stāties. Neiesaku nevienam pirkt no šiem maitām!

Atrisināta1a.lv - Šausmīga un bēdīga situācija ar 1a.lv garantiju servisu! (Sūdzība)

Šausmīga un bēdīga situācija ar 1a.lv garantiju servisu! Vienmēr pasūtīju preces no 1a.lv internetveikala. Kamēr nesaskāros ar šādu situāciju: 30. 04.2020. Pasūtīju sievai dāvanu - xaiomi mobīlo tālruni no 1a.lv. Pasūtījuma numurs: #2145468. Atsūtīja 06.05.2020, telefons patika, bet kopš 2,5 mēn lietošanas tālrunis sabojājās, tam nodzisa ekrāns un vairs neslēdzās, uz pogām nereaģēja, pie tam ka telefons tika rūpīgi ekspluatēts un ne reizi nekrita! Uzreiz informējām par to 1a.lv. Viņi teica griezties garantijas servisam sia "mobilux", ar kuru 1a.lv...

Aizdevums.lv - Bezkaunīga datu pārbaude (Sūdzība)

Bezkaunīga datu pārbaude Sūdzība par bezprocenta līzinga datu pārbaudi - bez piekrišanas tiek zvanīts darba vietai un jautāts pēc privātpersonas datiem, arī par absurdi mazas cenas preču iegādi (zem 100 !!!!! eur ). Mūžā neizmantošu m79 vai aizdevums.lv nevienu pakalpojumu! Gribat sevi apkaunot, lūdzu!

E Eriks772 15.05.2015
Komentāri 3 Datori

www.220.lv - 220.lv (Sūdzība)

220.lv Neiesaku iepirkties interneta veikalā 220.lv Puse no precēm viņiem nav. bet to paziņo pusotras nedēļas laikā, ik pa brīdim piezvanot un kaut ko atsakot. Piegādāto preču kvalitāte nav no tām labākajām. Iepakojumi apskādēti. Bērnam uzsūtītie lego kluči bija laikam kādus 10 gadus noliktavā stāvējuši, jo viss iepakojums super netīrs. rokas palika pelēkas. Mazgāju klučus... nebūtu bērns tik ļoti gribējis tobrīd spēlēties, sūtītu atpakaļ.Apkalpošana ļoti lēna.esmu pamatīgi vīlusies. No 5 pasūtītām precēm šiem bija tik 2, un tās pašas sliktas kvalitātes.

www.220.lv - 220.lv (Sūdzība)

220.lv Esmu ļoti vīlies!!! 6.jūlijā pasūtīju portatīvo datoru un nākamajā dienā atnāca sms, ka pasūtījums ir pieņemts un ka vēlākais 17.jūlijā jau varēšu precei doties pakaļ! Cerēju protams, ka prece būs klāt pirms termiņa beigām, bet nekā! Nu neko.., pienāk 17.jūlijs, bet no 220.lv ne ziņas ne miņas par manu pirkumu! Jūtot, ka kas nav īsti kārtībā, pats ņemu un zvanu viņiem! Viss ko operatore bija spējīga pateikt - jūsu pasūtījums vēl nav līdz mums nonācis un, ka stundas laikā viņa man atzvanīs, kad...

1a.lv - Datora modelis neatbilst aprakstam (Sūdzība)

Datora modelis neatbilst aprakstam Protams sāku ar to ka sāku salīdzināt portatīvo modeļu klāstu, un atradu salīdzini.lv labu piedāvājumu. Tas bija lētākais no visiem internta veikaliem. Pasūtīju, piegādāja, bet atklājās, ka modelis ir cits nekā norādīts viņu mājas lapas piedāvājumā. Uzmanās no tādām krāpnieciskām manipulācijā. Bet piegāde bija ātra.

220.lv - 220.lv/ Bojāta prece (Fotoattēls)

220.lv/ Bojāta prece Šī tiešām bija pēdējā reize, kad iepirkos šajā interneta veikalā. Dāvanu atsūtīja saplēstu. Lieki teikt, ka to gaidīju ap 3 nedēļām un nav laiks sūtīt jaunu. Uzrakstīju atsauksmi, kuru noraidīja, jo laikam pārāk negatīva. Neiesaku šeit kaut ko pirkt. Par katru iegādāto preci atsevišķa piegādes maksa. Drausmīgi.

dieta.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Gribu brīdināt, ka dieta.lv solot pieeju informācijai, lūdz iemaksāt 0.99 Ls par nedēļu. Samaksāju ceturtdienā, šodien ir sestdiena, bet kā gribu ieiet tai lapā tā man rāda "Mēģiniet vēlāk..." Kad tad būs pieeja? Trešdienas vakarā?

I Ieva 30.04.2011
Komentāri 4 Internets

dieta.lv - par ko jāmaksā (Sūdzība)

Agrāk dieta.lv adresē visu publidzēto varēja apskatīt normāli kā jau visās mājas lapās pienākās bez maksas, bet tagad ieeju un še tev liek maksāt sūtot sms uz kaut kādu nr. tas jau ir par traku, nav normāli tā jau ar pēdējiem grašiem samaksāju par netu, te vēl jāmaksā, ja gribu ko vairāk apskatīt-sviests.

B Beāte 29.11.2010
Komentāri 1 Internets

dieta.lv - nebrīdina, ka mājas lapas lietošana izmaksā tik dārgi!!! (Sūdzība)

Mājas lapa dieta.lv. Iejaot šajā māja lapā izlec vilinošš piedāvājums, ka samaksājot tikai 0.15ls ir iespējams mājas lapu lietot, lasīt visas dienas garumā! Nē nu kolosāli!Saprotu, ka rīkojos kā muļķe jau uzrādot savu mobila telefona nr.! Ielogojos un likās, ka viss kārtībā..neteiktu, ka lapas saturs bija šo 0.15ls vērts, bet nu labi, pati vien gribēju! Bet ir viens bet...no šīs mājas lapas tiek sūtītas īsziņas, kas izmaksā 2LS!Murgs!! Mājas lapā par to nav ne teikts, ne brīdināts. Kad...

L Linda 19.02.2010
Komentāri 14 Web lapas