Manasoma.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Manasoma.lv - Sūdzības un atsauksmes

Manasoma.lv - Neadekvāti pārdevēji

Neadekvāti pārdevēji Vēlos pabrīdinat visus cilvēkus par neadekvātu attieksmi un pārdevējiem. Iepērkoties veikalā manasoma (sia"komercio") , saskāros ar šausminošu attieksmi no pārdevēju puses. Iegādājos 24. 03. 2016 vīriešu brūnu, portfeļa ādas somu, kura maksāja ar atlaidi 150 eiro, parastā cena 198 eiro. Kā pārdevējs Māris skaidroja soma esot Francijas no labas ādas un ļoti kvalitatīva. Firma Katana. Uzticējos teiktajam, jo biju patstāvīgā kliente. Soma tikka pirkta dāvanā un izpakota tikkai 27. 03. 2016...

I I.D 01.04.2016
Komentāri 2 Pārdevēji

AtrisinātaSIIA Komercio 9internetveikals www.manasoma.lv) - par internerveikalā iegādāto preci

par internerveikalā iegādāto preci Iegādājos apavu kopšanas līdzekli internetveikalā www.manasoma.lv (SIA Komercio), tūbiņa bija apspaidīta, iepakojums (kastīte) viss apdilis (tā it kā tas būtu veikalā stāvējis un pircēji kastīti vēruši vaļā). Atverot kurjera piegādāto paciņu biju nepatīkami pārsteigta. Turpmāk vairs neiepirkšos šajā veikalāun neiesaku to darīt citiem.