Meklēšanas rezultāti

Čili Pica - Сравнение по городам ( Komentārs)

Сравнение по городам Sagribējās ēst, iegājām Raiņa ielā Čili picā. Pasūtīju sev jaunu "Parmas" picu ar vitinātu šķiņķi. Ak vai, uz bildes viss tik gards un galvenais, ka daudz!!! Man atnesa picu, kur bija 5 strēmelītes tā šķiņķa apt. 6 cm garumā un 0, 5 mm platuma, dažas olīves un un 2 lapiņas bazilika. Cena 30 cm picai ir 5.50Ls. Kādu laiku jau nedzīvoju LV, cerēju, ka krīzes ietekmē cenas ir kritušas, bet Čili picu, tas noteikti neskar! Nav jau žēl samaksāt par to, kas tiešām ir to vērts!!!

Brigita salons - Neprofisionāli ( Komentārs)

Neprofisionāli Neiesaku apmeklēt ari Brigitu uz Tallinas un Čaka stuura.Man gadijās kaut kas liidziigs!Labāk paejiet kādus 50 metrus uz avota ielas pusi un tur būs tāds saloniņš Lucky Platon-tur ir ļoti labas un šiem laikiem piemērotas cenas un arī foršas meisterītes!Iesaku apmeklēt Tallinas 59

Parex banka - kas notiek ar Parex bankas apkalpošanas līmeni? ( Komentārs)

kas notiek ar Parex bankas apkalpošanas līmeni? Man šķiet, ka autorei pašai smadzenes ir divu pirkstu platumā, ja var atļauties rakstīt, ka neaptēsti cilvēki nāk tikai no laukiem..

I Inga 27.11.2008
Komentāri 9 Bankas

One.lv - Платишь и не получаешь обещанного ( Komentārs)

Ja platnimi uslugami ne poljzujusj, i kak to obhozusj, mne zalko deneg na etot galimij sajt

* *** 07.08.2008
Komentāri 30 Mobilā izklaide

Autoprieks Autoskola - zutkie instruktora ( Komentārs)

zutkie instruktora nu ne znaju rebjata ja na dannoe vremja ucus v etoj skole i mne mnravitsa v so super eto eso zavisit kakoj instruktor popadotsa u kazdogo svoj horakter ne ugadaes tak sto ne nado na vsu skolu gnat ne nravitsa stota nado minjat instruktori mi ze sami platim v prave vibirat

V v1k4 03.08.2008
Komentāri 12 Autoskolas

Ogres Slimnīca - Krimināla attieksme ( Komentārs)

Krimināla attieksme Jā, es arī tur dabūju pagulēt. Gāju uz plānveida operāciju gin.nodaļā saistībā ar aizaugušiem olvadiem pēc iekaisuma - laproskopiju. Pēc operācijas mani paaicināja un ārsta kabinetu un teica tā: "Ziniet, mums liekas, ka mums operācija izdevās - mēs palaidām pa olvadiem zeļonku, un mums likās, ka tā izgāja tiem cauri. Mēs jums varētu parādīt arī kino, ko ierakstījām, bet kādā brīdī nodzisa gaisma un filma neizdevās"... Es tā vēl šodien nesapratu, vai tas tāds dakterīšu joks, vai? Un, par ko...

One.lv - ( Komentārs)

net...mne boljshe nravitsa kogda PLATISH...a uslugi za kotoruj zaplatil...............nety...takoje 4astenko bivaet...daze kakoj to nomer ukazan,,v slu4ae 4ego zvoni.......ne tut to bilo...zvnili...i ne toljko ja.a tam toljko avtootvetcik,i rezuljtatov-0!za sto mi platim?neuzeli nekuda pozalovatsa?????

ISMA - Не советую идти учиться, - кроме денег им ничего не надо ( Komentārs)

Не советую идти учиться, - кроме денег им ничего не надо Isma xmmmm,mne zakan4ivat v etom godu!4 goda vsetaki srok!Mogu skazat 4to tot kto u4itsa v isme i ho4et u4itsa,polu4aet dostato4no prili4nie znanija,nu ,a kto tuda pri6ol radi razvle4enija,pust razvlekaetsa!Platim bol6ie dengi..,no tak mi sami vibrali 4astnij vuz!pro bagatih raditelej :)) eto smeshno! mahimum 10% iz bagatih semej,ostalnie prostie,obiknavennie ljudi,mnogie u4atsa v kredit!Nas4et ne nado vozitsa istavjat s radostju avtomat!!!! :)))))))) mlin vot eto to4no polnaja 4u6!!!Mo#no...

V Volin 16.10.2004
Komentāri 59 Izglītība