Brigita salons - Neprofisionāli

Lai arī kādu frizieri izvēlētos tad noteikti nevienam neiesaku iet uz BRIGITU, Brīvības ielā, nu vismas neejiet pie nezināma meistara, jo var gadīties kā man - vienkārši visu sabojā pilnībā un no tā ko vēlējos nebija ne vēsts, kaut arī izstāstīju visu kas man interesē un parādīju bildi kas man ir vajadzīgs!
Tāpēc labāk izvēaties citu vietu, jo es esmu ļoti neapmierināts!

U

D Dina 04.03.2009

Neiesaku apmeklēt ari Brigitu uz Tallinas un Čaka stuura.Man gadijās kaut kas liidziigs!Labāk paejiet kādus 50 metrus uz avota ielas pusi un tur būs tāds saloniņš Lucky Platon-tur ir ļoti labas un šiem laikiem piemērotas cenas un arī foršas meisterītes!Iesaku apmeklēt Tallinas 59

D Darja 07.03.2009

Глупости вы говорите. Я видела как в салоне стригли сына президента, И можно подумать Вы Удис круче.Приходит много бизнесменов и т.д, совсем не последние люди в Латвии, певцы и актёры. А вас по фото подстричь не могли просто странно. Идите Удис в Платон вас там наверное уже ждут.

I Ieva 07.05.2011

Arī es saskāros ar to pašu, ka Brīvības ielas frizētavā Brigita krāpjas ar cenām. Zvanīju un jautāju, bija viena cena, bet paprasīja tik augstu cenu par nogriešanu un veidošanu, kāda ir tikai par modelētu griezumu. Frizieris- Edgars Naskidajevs. Pats noriejies kā MCdonalda hamburgers, knapi tusnī, bet uz naudas paparasīšanu ir nasks+ pats stāv klāt kamēr samaksāsi, jo pastāv cerība, ka vēl šim rausim pa virsu iegrūdīsi. Un kā meistars- tikai un vienīgi priekš vecām sievietēm, jo griež visām vienu griezumu kā vecam babaulim. Neiesaku!