Meklēšanas rezultāti

Drogās - Slikta apkalpošana (Sūdzība)

Slikta apkalpošana Labdien. Vēlētos pajautāt, vai tiešām priekša Akropoles drogām man jāsāk mācīties krievu valoda, jo tanīs ieejot man neviena jau pārdēvēja nespēj atbildēt dzimtajā valodā? Un cik ilgi tas vēl turpināsies, kad iebraucēju pārdevējas baksta ar pirkstu uz beidžu, ka viņa ir ukrainiete - un dancojiet viņu priekšā, jo viņas nesaprot latviešu valodu! Kāpēc man savā dzimtajā zemē dzīvojot ir jādomā kādu valodu sapratīs pārdevējs?

K Kleo7 26.05.2022
Komentāri 27 Tirdzniecība

Drogās - Valsts valodas nezināšana / nevēlēšanās to lietot? ! (Sūdzība)

Valsts valodas nezināšana / nevēlēšanās to lietot? ! Pārdevēja nerunā latviski, patstāvīgi man ko atbildēja krieviski, kad teicu, ka nesaprotu, pārgāja uz angļu valodu. Veikalā biju 30. Aprīlī ap 18.20 Valdemāra ielā 14. Vārdu diemžēl neuzzināju, pārdevēja bija jauna, ar ļoti īsiem, laikam sarkanīgiem matiem. Ļoti nepatīkama situācija

Drogās - Beidzies derīguma termiņš (Sūdzība)

Beidzies derīguma termiņš Aizejot pie serumiem, nejauši konstatēju, ka isana serumiem jau sen beidzies termiņš, stāvēja ar atlaidi no 8 eiro - uZ 5 eiro... Termiņš beidzas 2021 gada... Šī nav pirmā reize... Kad šeit kas tāds ir atrodamas un redzams... Esmu pēdējā laikā ļoti neapmierināta ar šim drogam... Dižozola iela 21... Cenas augstas bet kvalitāte ir zem jebkuras kritikas...

AtrisinātaDrogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Sūtu otro reizi no drogām preces un kārtējo reizi rodas viņiem problēmas, tas kavējas, šis nav pieejams. “ mēs veicām izmaiņas pasūtījumā” tiešām ir tik grūti sākumā sazināties ar klientu un rast risinājumu? Tikai var dod stulbus atlaižu kuponus 🤦🏼‍♀️ ja nevar sakārtot internetveikalu, sazināties un piedāvājat variantus, nevis noliekat fakta priekšā!

V valle 14.04.2022
Komentāri 0 Tirdzniecība

Drogās - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Cilvēks pieprasa manus un manu kontaktpersonu datus sūtot pa telefonu un e - pastu copy->paste tekstus. Tā nav pārdošana, tā ir pierunāšanu, lai ieguldītu naudu "portfelī". Whatsapp un gmail regulāri sūta līgumus un ziņas ar mainīgiem kalendārajiem datumiem, tai skaitā aicinot brīvajā laikā paklausīties Skaistas prezentācijas, kas tiek aprunātas un pārspriestas uz riņķi pateicoties mūsdienu tehnoloģijām. Lūdzu esam vērīgi un lasām dokumentus, tai skaitā nepaļaujoties uz rūpīgi atrunāto prezentāciju, uzdodot elementārus, loģiskus jautājumus.

AtrisinātaDrogās - Serviss (Sūdzība)

Serviss Ne pirmo reizi saskaros ar to, ka "sīkās" preces (nagu lakas, nagu vīlītes, visāda tipa zīmuļus, lainerus, tušas, utt) lielos vai pat vidējos pirkumos (+2 preces) darbinieki iegrūž zem avīzēm vai kur tālāk no pircēja acīm. Un ne jau netīšām, bet gluži tīšām ar domu un seko tieši tajā brīdī līdzi klienta reakcijai. Parasti, pat rimi uc darbinieki, ja kas tiek aizmirsts padod ziņu, bet šeit nekādas pēcdarbības. Šķiet to pašu nagu vīlīti būs labāk nopirkt Douglas. Mīnusi mīnusiem, bet nav pirmā reize.

Drogās - Nepatiesa informācija (Sūdzība)

Nepatiesa informācija Pasūtīju internetā preci tikai tāpēc lai nav jāstaigā pa veikalu slimai, bija norādīts ka būs nākamajā dienā. Protams ka nebija zvanīju teica ka būs sezdien visu dienu gaidu, besī samaksāju 26€un pat sazvanīt nevienu nevar. Nesaprotu priekš kam tad vispār ir tāda iespēja ja nespēj izpildīt pasūtījumu laikā. Būtu zinājusī aizietu pati nopirktu.

S Sarmite 07.08.2021
Komentāri 12 Tirdzniecība

Drogās - Nepatiesa informācija par internetveikala piegādi (Sūdzība)

Nepatiesa informācija par internetveikala piegādi Sveiki. Iepirkos internetā, lai nebūtu jāstāv Rindā. Nopirku produktus, samaksāju par tiem un izvēlējos saņemšanu veikalā, solītā diena bija 12.03. Nu jau ir 14.03. Joprojām esmu bez preces un bez samaksātās naudas. Nesaprotu kāda jēga tad likt piegādes datumu? Es ātrāk veikalā būtu nopirkusi!

AtrisinātaDrogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Šai veikalā nekad dāvanas netiek izsniegtas bez atgādinājuma + daudzreiz pārdevējas nemaz nesaprot ko no viņām prasa vai nu valodas barjeras dēļ, vai dēļ tā, ka Nepārzina akcijas piedāvājumus. Šodien (7.03) pirku Fa produktus, ūdens pudeli pēc izskaidrošanas pārdevējai ko vēlos, saņēmu. Par Biosilk produkciju arī pienācās matu eļļa, to ilgi nevarēja atrast un beigās ieskaitīja pa pilnu summu, nevis kā dāvanu. Protams, es varēju uzmanīgam sekot līdzi, tomēr, man nav pienākums atgādināt pārdevējam un skaidrot akcijas piedāvājumus, un tad vēl izsekot vai ir pareiza preču summa.

Drogās - Плохой сервис, отношение продавца (Sūdzība)

Плохой сервис, отношение продавца Добрый вечер. Хочу рассказать про свой опыт. В Ориго, в новом магазине Дрогасе, сегодня я закупалась, конечно магазин чистый, красивый, очень там приятно. Но подходя к кассе, продавец не поздоровался со мной. Когда девушка пробила весь товар, молча стояла не предложила мне пакет и не назвала сумму. Когда я попросила пакет, с недовольным лицом закидала мой товар. Так и мы разошлись на молчание. Все бы нечего, но я тоже работаю продавцом и знаю что такое неуважение к покупателю и что может быть...

Drogās - Slikta apkalpošana (Sūdzība)

Slikta apkalpošana Nav ne strīds, ne konflikts, vienkārši pēdējā laikā visas jaunā darbinieces atnākot strādāt momentāli aizmirst elementāras pieklājības normas. "labdien, paldies, uz redzēšanos un smaids uz sejas! " nu noteikti neesmu no piekasīgajiem klientiem, bet nu man šis jau pieriebies, ka mute ciet un pat nepaskatās virsū, nerunāsim par to, ka viņas nu jau pat aizmirst par to ka ir nedēļas piedāvājumi un nezina par akcijām, piemērām - pērk virs 15eur dāvanā tuša un tam līdzīgi. Neviens vairs nesveicinās.

Drogās - Nelietojama klienta karte (Sūdzība)

Nelietojama klienta karte Man kādu laiku atpakaļ piedāvāja pašā veikalā saņemt klienta karti. Es, protams, piekritu. Pārdevēja man jautāja, vai ar anketu vai arī izdarīt visu internetā, es izvēlējos to izdarīt internetā. Labi, viņa man iedeva karti bez maksas, pat ja par karti ir jāmaksā 1€, bet es tad to nezināju. Izrādījās, ka karte bija nelietojama, trūka viens cipars kodā, lai varētu to piereģistrēt. Es visu izdarīju pareizi, bet problēma bija pašā kodā. Es domāju sākumā, ka pieļāvu kļūdu. Mēģināju vēlreiz, bet tik...

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Живу около Ориго. Невозможно в дрогасе выбрать товар. В выходные дни, когда мало людей продавец - консультант молча стоит рядом, не соблюдая дистанцию 2 метра. На посьбу отойти подальше отвечает - не нравиться уходите. Это возмутительно! Если так бояться воров, почему на входе не поставить шкафчики для сумок, как в цивилизованном мире. Не предоставить небольшие корзиночки для косметики?

Drogās - Nelaipns darbinieks (Sūdzība)

Nelaipns darbinieks Ļoti ļauni runā ar klientiem, nesniedz isti nekādus paskaidrojumus, Cenas veikalā plauktos nav pareizās, plauktā ir viens pie kases, kas cits pavisam, bardaks plauktos, prece visa putekļos plaukti melni, ļoti netīrs veikals. Un nejauki darbinieki, kas atrodas veikala daļā, un ne vienmēr vari saņemt jautājumiem atbildēs, jo vienīgais cilvēks, kas spej palīdzēt ir nabaga pārdevēji pie kases, kur visi pārējie darbinieki klaiņo nav ne mazāko jausmu.

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Šim veikalam darba laiks ir līdz 21:00, bet, ieejot veikalā 20:50, pārdevējas paziņo, ka kases ir noņemtas, izdzen no veikala un aizslēdz durvis aiz. Vēlētos zināt, kā man rīkoties, ja man darbs beidzas vēlu, skrēju, lai paspētu, bet pārdevējas jau saskaitījušas naudu un rupji atcērt? Varbūt neliekam tad darba laiku līdz 21:00, bet 20:50?

E Egija 07.06.2020
Komentāri 7 Tirdzniecība

Drogās - Nelaipns darbinieks (Sūdzība)

Nelaipns darbinieks Nav pirmā reize, kad nācies sastapties ar šo darbinieci, bet skaidrs ir viens - jauniete i nav ne jaUsmas, kas ir pieklājības normas. Atzīstu, ka preču iepakojumi nav jāatver, tomēr vēlos noskaidrot, kopš kuriem laikiem ir aizliegts atvērt preču iepakojumu, kas jau ir atvērts? Taču runa nav par to, kas ir pareizi, kas nē. Tonis, kā uzrunāt patērētāju, ir jāmaina. Liels fuj! Manuprāt, uzņēmuma interesēs ir nodrošināt labu apkalpošanu patērētājiem, ne patērētāju atbaidīšanu. Darbiniece atradā...

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Saprotams, ka karantīna ir ietekmējusi ikvienu cilvēku, bet vai tad vajadzētu mainīties attieksmei pret pircēju? Kārtējo reizi, kad ir mainījies preču izkārtojums, uzjautāju pārdevējai - kur atrodas sieviešu dezodoranti? Pretī saņēmu sašķiebtu sejas izteiksmi un norādi ar pirkstu. Vēlāk, pienākot pie kases, lai apmaksāt, pieklājības pēc ne sasveicinājās, ne piedāvāja maisiņu, toties sāka šņākt, jo aizmugurē aiz manis pienāca cits pircējs. Mainiet savu attieksmi.

Drogās - Плохой сервис, грубое отношение (Sūdzība)

Плохой сервис, грубое отношение Хочу написать жалобу на работницу магазина Дрогас В Болдерае На Ул. Стурманю. Около двух месяцев назад моя мама зашла в этот магазин за покупками. При ней была сумка на колесиках. Т. К. Неудобно при такой сумке брать еще корзинку для покупателей, мама корзинку не взяла, рассудив, что ее сумка пустая и до кассы она сложит покупки туда. Хочу сразу отметить, что моя мама человек приличный и выглядит соответственно, принять ее за бомжа или воровку ну никак нельзя даже отдаленно. Спокойно проходя...

R Renes 06.02.2020
Komentāri 6 Tirdzniecība

AS "DROGAS" - DROGAS/ Krāpšana (Fotoattēls)

DROGAS/ Krāpšana Saucās "dāvanas par pirkumu" par kurām vēl ir jāmaksā. Ja reiz ir jāmaksā, tad kāpēc tas nav bukletā ierakstīts, vai kāpēc kasieris nebrīdina, ka arī par dāvanu ir jāmaksā?

K kmi 16.11.2019
Komentāri 2

AtrisinātaDrogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Никогда не писала отзывы, но хамство работников магазина превзошло ожидания. 21.10.19 купила в дрогасе 2 пары колготок разных фирм. Обе один и тот же размер исходя из указанной разметки. В итоге одни идеально по размеру, вторые малы. 22.10 вечером, после работы вернулась в магазин с просьбой поменять и желательно на вторую фирму, которую точно знаю, что подойдут. Девочки начали улыбаться и просить их пожалеть, что уже вечер и надо делать возврат одного товара и менять на другой, это долго, и...

D DMan 23.10.2019
Komentāri 17 Tirdzniecība