Meklēšanas rezultāti

Drogas Olaine - valoda (Sūdzība)

Lavakar! Sodien ieejot Olaines Drogas ieperkoties pie manis pienaca veikala vaditaja. Uzrunaja" Varu,jums ka palidzet". Okey labi palidzat.. es ka tiko pajautaju vinai kur atrodas kremi sejam vina uzreiz ar mani saka runat Krievu valoda. WTF? Ka veikala vaditaja vispar ar klientu drikst sakt uzreiz runat krievu valoda. Es protams saku uzdot jautajumus Latviesu valoda. Vina nemaz NESAPRATA mani? Pec tam runajoties ar cilvekiem daudzi teica,ka vina latviesu valodu nesaprot. Arprats,kas notiek ka...

M micigana25 27.10.2017
Komentāri 6 Veikali

Drogās - Uzslava (Sūdzība)

Uzslava Gribētu uzslavēt darbiniekus. No rītiem skrienot uz darbu vienmēr man kaut ko vajag Jūsu veikalā :) Tādi kā es noteikti ir daudz, veidojas protams rindas, bet šajā veikalā rindu neizjūtu. Paldies veikala personālam par tik noorganizētu darbu, priekš skrienošiem klientiem.

Drogās - Товар Подделка (Sūdzība)

Товар Подделка Я не понимаю, почему владельцы магазинов дрогас торгуют только польской подделкой? Неужели успешные страны отказываются поставлять свой товар в латвию? Какую фирму на полке в дрогасе не посмотри - польская подделка, loreal, nivea, garnier, при чём цена товара, как у оригинала. Все фирмы - польша, даже бритвы gilette тоже польша. Немецкая шампунь wella - за 15 евро - опять польша, не многовато ли владельцы магазина хотят за польское *ерьмо? Цена должна быть за подделку 2 евро, не более! Надо...

Drogās - Darbinieka flirts (Sūdzība)

Darbinieka flirts Biju iepirkties uz drogām kopā ar vīru un pajautāju konsultantes Kintijas vai Kitijas palīdzību. Viņa protams laipni atnāca ar smaidu izpalīdzēt, bet konsultantes uzmanība netika vērsta man, bet ļoti liela uzmanība tika veltīta manam vīram. Visas atbildes uz maniem jautājumiem tika pasniegtas manam vīram kaut gan viņš neko nejautāja un vienkārši stāvēja blakus klusumā un skatiens bija vērst tikai uz viņa pusi. Nekad problēmu ar šī veikala konsultantēm nav bijis līdz šim brīdim un nekad neesmu...

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Ļoti nepatīkama attieksme no konsultantes puses - visu manu iepirkšanās laiku (es iepirkos, nevis pastaigājos) ļoti uzmācīgi vilkās līdzi, burtiski stāvēja klāt, kad sniedzos pēc vajadzīgās preces. Tā vien gribējās pateikt ko riebīgu. Kā tā var katru klientu, bez maz, uzskatīt par zagli? Ļoti pretīga sajūta!

Drogās - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Veikalā pie stenda ar vīriešu dezodorantiem dove men karājas reklāma, ka, pērkot divus gabalus, tiek dota dāvana dove šķidras ziepes. Nopirku pat trīs dezodorantus. Kasē par dāvanu klusums. Pēc atgādinājuma, teica, ka dāvanas beigušās. Kad norādīju uz izvietoto reklāmu, pasauca veikala vecāko. Viņa vispār nerunāja ar mani, tikai klusi runāja ar kasieri. Kasiere vairākkārt atkārtoja, ka dāvanas ir beigušās un ar to saskarsme ar mani ir beigusies. Manuprāt tā ir krāpšana un necieņa pret pircēju. Tas notika 2024. Gada 20. Janvārī pulksten 15.46, čeka numurs 166/152.

Drogās - Nepareiza cenu zīme. Un rupja attieksme (Sūdzība)

Nepareiza cenu zīme. Un rupja attieksme Iegādājoties preci bija norādīta nepareiza cenu zīme nopērkot secināju ka ir nepareiza piegāju pie tās pašas pārdevējas un jautāju preci atgriezt un saņēmu apvainojumus ka atgriezt nevaru lai beidz čakarēt prātu un viņai nav nekāda daļa gar cenu zīmēm. Ļoti rupja attieksme. Piegāju pie otras meitenes tā tikai runāja krieviski latviski nesaprot. Ārprāts. Ļoti rupji.

Drogās - Laipna un pretīm nākoša apkalpošana (Sūdzība)

Laipna un pretīm nākoša apkalpošana Gribēju uzslavēt pārdevējas! Nāku uz šīm drogām jau labu laiku un ne reizi vēl nav bijusi slikta pieredze! Un šodien 08.12.23 ieskrēju vakrā pēc darba iepirkties un abas pārdevējas ļoti laipnas, smaidīgas un pilnīgi prieks ieiet tādā veikalā. Diemžēl neiedomājos apskatīties vārdus, lai uzslavētu. Tiešām uz šīm drogām ar prieku eju.

Drogas personals - Slikts serviss (Sūdzība)

Vēlos vērst uzņēmuma uzmanību par veikala Drogas, kurs atrodas Stirnu 26 Rimi veikala. Regulāri apmeklējot šo veikalinu, esmu saskarusies ar neaptīkamu uzvedību no darbinieces puses. Esmu dzirdējusi, ka darbiniece ar tumšiem matiem pacelta toni kliedz uz citam darbiniecēm klientu klātbūtnē. Tas rada nepatīkamas sajūtas ieejot šajā veikala. Vai pastāv kāda uzvedības etika ka sarunāties darba laika sava starpa?

K Kamila 23 24.10.2023
Komentāri 0

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss В магазине дрогас на Ул. Стурманю 29, работает девушка по имени татьяна, которая не всегда себя подобающе ведёт. Бывает наглой, и использует матерные слова. Моё терпение лопнуло, когда она не вернула мне мой чек с приобретенным товаром, потому что у неё какая-то коррекция! Не успела я расплатится, она мне уже выдает: «чек я вам не выдам, потому что вы отказались от товара, и мне нужно его записать». До этого случая, даже если я отказывалась от товара, чек мне всегда отдавали. Почему таких некомпетентных берут на работу? Разберитесь с этой сотрудницей, пожалуйста.

Drogās - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Sveiki. Gribēju pateikt savu sabiedrisko fuj par akropoles alfa vadītāju pirmkārt. No kura laika mums Latvijā nevar atgriezt vai samainīt preci, ja pie kases ir ne tā Cena, kuru bija ieraudzījis klients. Vai ari speciāli salikts ir tik tuvu, kad lai cilvēkus maldinātu. Vēlējos nopirkt dezodorantu, bet pie kases izrādījas cita Cena, jo biju pārskatījusies. Kā rezultātā vēlējos samainīt uz to dezodorantu, kuram Cena ir ar atlaidi, un man pateica neapmierināts veikala vadītājs ka viņi to nedara! Novēlu visiem klientiem izvērtēt savus pirkumus šajā veikala!

Drogās - Slikts servisa (Sūdzība)

Slikts servisa Šodien, 20 minūtes pirms veikala aizvēršanas, iegāju veikalā lai nopirktu sev matu balinātāju. Apvaicājos pārdevējai, kuru labāk man paņemt. Konsultante ieteica balinātāju, jautāju, vai kastītē būs viss vajadzīgais, jo reizēm nav iekļauts peroksīds. Viņa man teica lai neuztraucos, ka viss tur būs iekšā. Pārjautāju vēlreiz, vai tiešām. Konsultante visu laiku atbildēja man apstiprinoši. Tagad esot mājās, es redzu, ka tieši peroksīds nav iekļauts un jāpērk atsevišķi. Varbūt varētu konsultantēm pateikt, ka ja viņas nepārzin produktu, lai nedod maldinošu informāciju par to.

Drogās - Служебные отношения (Sūdzība)

Служебные отношения Хочу написать жалобу по большей части на конкретных сотрудниц в данном магазине Дрогас на ул. Сутрманю 29. Когда туда не зайду, то замечаю, что две женщины там работающие (одна высокая очень, а другая блондинка, которая постоянно ругается матом громко на кассе, никакой воспитанности!) лезут к своей младшей сотруднице (на вид 18 лет). Они какие-то посылают сигналы неприятного характера ей, бедной девочке наверное, очень неприятно и неуютно. Зачем проявлять такие отношения к младшим коллегам? Соблюдайте рабочий этикет и субординацию!

Drogas Akrapole - Обвинение в краже (Sūdzība)

Обвинение в краже Меня объявили виноватой в краже консилера Nyx, я пришла в магазин за пудрой, взяла консилер чтобы потом выбрать что лучше купить то или это. Ко мне подбежала девушка начала на меня наезжать что я якобы воровка, у консилера было отодран чу чуть кончик упаковки, меня заставили купить. Консультанты хамы, начали орать на подростка, дизлайки.

Drogās - Krāpšana, slikts serviss (Sūdzība)

Krāpšana, slikts serviss Ceturtdien iepirkos veikalā Daugavpilī. Un biju ļoti nepatīkami šokēts no tādas nicīgas atbildes man kā klientam. Redziet es paprasīju, lai no manas kartes noņem uzkrājumu. Bet pārdevēja nicīgā balsī man pasaka kad mana karte ir tukša. Es vēlreiz nepaceļot pat balsi paprasīju, lai tā to pārbauda. Bet diemžēl to viņa neizdarīja un vēl vairāk uzsvēra, kad mana karte ir tukša, kaut gan acīm redzams pat pēc čeka pirkuma, pēc kura vajadzēja būt ieskaitīts kaut viens cents. Tas uz čeka netiek...

Drogās - vadītājas attieksme pret darbiniekiem (Sūdzība)

vadītājas attieksme pret darbiniekiem Es šajā darba vietā strādāju jau trīs mēnešus mans vārds ir aiva vadītāja pret darbiniekiem ir nejauka un neciena nevienu no saviem darbiniekiem. Viņai ir ar vienu darbinieci tikai labas attiecības bet ar pārējām darbiniecēm nav laba attieksme es visi darbinieki strādājam līdz deviņiem vakarā bet vadītāja tikai līdz pieciem es domāju tas nav godīgi pret saviem darbiniekiem.

Drogās - Manis kā klienta pilnīga ignorēšana (Sūdzība)

Manis kā klienta pilnīga ignorēšana Ieejot veikalā, darbiniece kas liek preces plauktā, uz lūgumu palīdzēt nereaģē. Šķiet izliekas mani nedzirdam. Tā manuprāt ir necieņa pret mani kā klientu. Šo darbinieci esmu redzējusi arī iepriekš, kad strādājot kasē elementāra sasveicināšanas viņai ir sveša. Nav vēlēšanās šajā veikalā atgriezties.

Drogās - Nav laba attieksme no vadītājas puses (Sūdzība)

Nav laba attieksme no vadītājas puses Sūdzība ir tāda kā šajā vietā kur es strādāju nav laba attieksme no vadītājas puses un kolēģiem. Man šajā uzņēmumā nepatīk tas ka veikalā vadītāja per citiem darbiniekiem izturas normāli bet pret citiem ne ka vajag strādāt tad sauc mani ārā pat ne pajautājot vai es esmu ar mieru strādāt vai ne mans vārds ir Anna un uzvārds ir Liesma. Deglava iela 100

Drogās - Благодарность (Sūdzība)

Благодарность Хочу сказать огромное спасибо девушкам сегодня в магазине Дрогас в городе смилтене. Я сама из украины и уже успела побывать в нескольких магазинах Дрогас в Латвии. Такого общение с клиентами и отношения не видела еще не в одном магазине дрорас. Девушка у которой попросила консультацию так хорошо все мне объяснила, показала, посоветовала. К сожалению не умею латышский язык, но это не помешало нашему общению потому она хорошо понимала и по русски, что тоже не в каждом магазине бывает. Мне очень понравилась, буду заходить по чаще. Советую и остальным!

Drogās - Slikts serviss, nepareizi nokomplektēts pasūtijums, e-veikals (Sūdzība)

Slikts serviss, nepareizi nokomplektēts pasūtijums, e-veikals Par interneta veikalu. Vispirms bija ļoti ilgi jāgaida, kad pasūtījums tiks piegādāts, otrkārt aizgāju pakaļ savam pasūtījumam (2 pakas ar pamperiem+ zobu pasta) , milzīgā kastē, aizstiepju mājās - bāc, tur 1 paka tikai un sabāsts pārējais papīrs? !? Vēršoties veikalā Saka - visas pretenzijas tikai kad strādā vadītāja. Kāds sakars? Man jātērē savs laiks un trešo reizi jādodas uz veikalu, jo kāds kas komplektē pasūtījumus nevar ielikt trīs preces kastē? Kā arī besī tā attieksme - nekāda...