Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Attieksme pret darbiniekiem (Sūdzība)

Attieksme pret darbiniekiem Vadības attieksme pret darbiniekiem ir zem katras kritikas. Pirmo reizi ko tādu redzu. Kārtojām darījumu ar darbinieci, saruna noritēja pozitīvi, ļoti labi sapratāmies, viss tika izskaidrots un paskaidrots ļoti labi. Pēkšņi ne no kurienes uzrodas vadītajā, tā varēja saprast un sāka kritizēt darbinieci un iejaukties sarunā. Manuprāt tā nedara nopietnos uzņēmumos. Un likās, ka vadītajā ir daudz nekompetentāka par darbinieci, kura visu ļoti labi izskaidroja. Nezinu, vai tā ir laba attieksme pret darbiniekiem, vismaz ne klientu klātbūtnē.

K Krindels 04.10.2023
Komentāri 0 Bankas

Swedbank - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Pilnīgi nepamatoti banka no mana konta krāpniekiem pārskaitīja divos maksājumos naudu no mana konta uz krāpnieku kontu Spānija. Situācija ir bankas sistēma diezgan traģiska, jo man atrodoties māja, no konta noskaita naudu, banka pati bloķē karti, es apstiprinu, nauda ir rezervācija jo starpvalstu maksājums, zvanu rakstu, lai neveic darījumu, vienalga banka pārskaita, atsūta paziņojumu, pati visu esmu apstiprinājusī. Lai gan nekad banka neesmu izveidojusi digitālo karti un apstiprinājusi...

J Jana Kreicmane 29.08.2023
Komentāri 12 Bankas

Swedbank - Банк (Jautājums)

Банк Был сегодня в сведбанк в риге, живу и работаю в риге всю жизнь, хотел восстановить счёт, требуют трудовой договор за 3 месяца? ! Им недостаточно того что я гражданин латвии? Такое ощущение что они вообще не хотят открывать вам счёт...

O Oleg Bukreev 01.02.2023
Komentāri 2 Bankas

Swedbank - Ļoti slikts serviss (Sūdzība)

Ļoti slikts serviss Uzspiestie limiti, komisijas maksas par paskaitījumiem, % par termināļu lietošanu (ārzemēs tādu nav) , sodi par skaidrās naudas iemaksu. Latvijas aitas apcirptas līdz kauliem. Pavemt pie filiāles vajadzētu - bail, uzliks komisiju.

H hopa 19.12.2022
Komentāri 1 Bankas

Swedbank - Самый отвратительный сервис (Sūdzība)

Самый отвратительный сервис Самый отвратительный банк по скорости обслуживания. Отправляешь международный платёж, дойдёт только к глубокой старости, такая же ситуация с приемом платежа, ждать долго. С любого другого банка отправляй хоть в воскресенье ночью, доходят в момент. Так же являюсь клиентом банка уже на протяжении 10 лет, со стабильным доходом выше среднего, за это время банк мне предложил ровным счётом - нихуя! Даже кредитку на 100€ не дали. Но зато если у вас есть долг, приставы через эту у***скую контору сядут к вам на счёт в момент.

т Тим 31.10.2022

Swedbank - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Mēģinām ar vīru paņemt kredītā māju. Sazinājāmies ar konsultantu. Dabūjam vērtējumu, par izvēlēto īpašumu. Sazinoties ar konsultantu viņa ignorē. Šis ir jau 3 konsultants kas nespēj pildīt sava darba pienākumus. Esmu stāvoklī, un māju es velētos tomēr dabūt tuvākajā laikā nevis tuvākajā 10 gadē. Viens konsultants Saka varam dabūt lielāku summu, otrs konsultants Saka kad nevaram neko dabūt. Varbūt sāksiet vienreiz stādāt.

A Avcarka 20.09.2022

Swedbank - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss 15. Augustā kopā ar bērnu ierados filiālē atvērt bankas kontu skolēnam, darbiniece bija ļoti laipna, paskaidroja, ka 2 nedēļu laikā karti saņems pa pastu, pagāja noteiktais laiks, karte nav, vakar piezvanīju bankai, atbildēja, ka karte sen gatava, un esot nosūtīta sms, nekādu sms ar info nebija saņemts! Šodien kopā ar bērnu ierados bankā, tur izskaidroju situāciju un izteicu pārmetumu par bankas nekorekto attieksmi, pat ja bija radusies kāda kļūda, bankas pienākums ir informēt, darbiniece...

Swedbank - Плохой сервис (Sūdzība)

Плохой сервис Запись была на 14.00 для получения справки в 14.30 мне даже номерок не выдали для получения справки! За чем существует запись? Что бы прийти в филиал, потратить свое драгоценное время и не получить справку? P. S я занятой человек и не имею лишнее время ждать и тратить свое время!

Swedbank - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Lielvārdē maxima nomainīts bankomāts kura nav iespēja ielikt naudu mūsu uzņēmums vidēji 2 reizes nedēļa liek iekša naudu tagad tuvākais ir Ogre tas nozīme jātērē vismaz 6 e par katru reizi un jātērē daudz laika lai ieliktu naudu man daudz paziņās sūdzas kad vairs nevar rēķinus samaksāt lūdzu uzstādāt bankomātu kura var ieskaitīt naudu vai mēs mainīsim banku.

L Lacis159 16.07.2022
Komentāri 3 Bankas

Swedbank - Плохой сервис (Sūdzība)

Плохой сервис Просто "шикарное" отношение к клиентам. Разбился телефон, соответственно на новый надо зарегистрировать smart-id, оказывается это надо приходить в филиал по предварительной записи, а ближайшая запись через полторы недели. То есть полторы недели ни деньги не перевести, ни счета оплатить.

U Us_Morzhoviy 05.07.2022
Komentāri 5 Bankas

Swedbank - Bad service (Sūdzība)

Bad service Today i visited a bank in Sweden, hudding. I waited an hour for a visit, my impressions are bad after the visit of this bank. I am from Ukraine, i decided to choose this bank. The staff is not polite, when asked if the employee knows english they laughed at me, did not help me solve my problem, did not even try to explain something. I feel offended, employees do not value their customers, i will choose another bank.

Swedbank - Komisijās maksa (Sūdzība)

Komisijās maksa Atkal saskaries ar to, ka savu līdzekļu izņemšana maksā komisijas naudu. Nepietiek ar to, ka par karti tiek maksāts katru mēnesi, tava nauda tiek izmantota un beigās tev vēl novelk no tavas naudas, ja tu to vēlies izņemt vairāk par savu limitu. Skaidrs, ka šīs sūdzības neko nemaina, politika ir viena. Jāmeklē risinājumi, lai pēc iespējas mazāk izmantotu bankas.

V Ventspils 04.04.2022
Komentāri 1 Bankas

Swedbank - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Ļoti nelaipna un nepretīmnākoša administrātore. Par cik tagad ir jāpiesaka vizīte pirms ierašanās, tad meklēju uz šodienu 25. Martu, bet diemžēl neviena brīva laika nebija. Šodien negaifīti iedeva brīvdienu. Parasti strādāju, katru dienu līdz 18.00 un nekā nevaru paspēt uz banku tikt. Par cik šodien iekrita beidzot brīva darba diena, domāju sataisīšu Smart Id, bez kura nevaru nekādīgi veikt maksājumu. Iegāju bankā un izstāstīju situāciju. Bet administratore kategoriski atteicās mani saprast. Un...

K Kristīne17 25.03.2022
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Nejauši nobloķēju savu bankas karti, lai to atjaunotu piezvanīju un informācijas tālruni. Tā kā nelietoju internet banku mani pierakstīja uz apmeklējumu tikai pēc nedēļas, jo esot Rindas. Tas nozīme, ka kartes atjaunošanu varēšu pieteikt tikai pēc nedēļas, plus būs jāgaida, kamēr uztaisīs karti, īsi sākot divas nedēļas jāizdzīvo bez naudas. Piedāvājumu pasūtīt karti ātrāk atbraucot un autorizējoties ar pasi noraidīja, jo klientus apkalpo tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Uz jautājumu kā dzīvot...

I i_lepin 02.03.2022
Komentāri 3 Bankas

Swedbank - Мошенничество (Sūdzība)

Мошенничество 11 января вносил через банкомат на свой счет 530 евро опустил в лоток пересчитанные мною купюры 4 по 100 две по 50 одна 20 и 2 по 5 на экране отобразилась сумма 490 но отменить перевод не было возможным удивило сумма недостачи 40 евро несовместимо с купюрами позвонив в банк обещали разобраться сегодня ответили средств не найдено это какой должен быть банк не найти 40 евро а ели 100 или 300 читал комментарии там вместо 900 перевели 300 евро не знаю как дальше делать переводы опасно выход менять банк поделитесь схожей ситуацией.

Swedbank lv - Не присылают смс о резервации услуги (Sūdzība)

Не присылают смс о резервации услуги Хотелось сообщить вам что не пользуясь интернет банком в Swedbank. Я при заказе услуги времени не получаю на свой номер смс напоминания о времени посещения банка. Тем самым жалуюсь на услуги банка и хотел бы что бы это не повторялось и смс каждый раз приходили на мой указаный номер. Прошу решить эту проблему и разъеснить мне, почему так получается и в чем причина без лишних разногласий и ссор. Денис.

07.12.2021
Komentāri 0 Bankas

Swedbank - Krāpšana, slikts serviss (Sūdzība)

Krāpšana, slikts serviss Banka, kurai tiek ikmēneš samaksāts naudu vienkārši par tava kontā uzturēšanau un kartes apkalpošanu un viss!, lien iekšā klientu privāto dzīvi ar krāpnieski noskaņotam stulbam anketām, un jo kamēr viņas neizpildīsi aprakstot visu savu dzīvīti un visi iespējamie ienākumi, un visas savas profesijas, un esi tu politiski represēto sastāva vai ne, un vel tieši aprakstīs - es ta saprotu precīzi priekš vid dienestam katru pozīciju no kurienes tavas rociņas parādās jebkura naudiņa no virs tiem 1000 eiro - neka neļauj lietot e-kontu, bloķē darbību ar e-maksājumiem un tt/!

Swedbank - Vecais krams ar windows 7 (Sūdzība)

Vecais krams ar windows 7 Bankomāts darbojas pēctam nedarbojās. Sieviete izņēma naudu bankomāts strādāja kad ieliku kārti es bankomāts izslēdzas. Kartē palika iekšā. Zvanu uz banku sāka ka jātaisa jaunu karti. Gaidi nedēļu. Kurš kompensēs gaidīšana? Nomainiet veco krāmu. 14: 15 12.09.2021 atkal strādā.

Swedbank - Блокировка без причин (Sūdzība)

Блокировка без причин Оператор Ольга заблокировала интернет банк. Мы в Германии теперь мы без счета и денег даже билет не купить. Что за беспредел если я зашла в свой банк и есть все мои данные и Id Smart. Какова хрена она блокирует. Она не видит кто пишет в чате. И операторы пр телефону ничего не могут сделать. Летите в банг. Вы что больные какой, летите. Так просто сел и прилетел. Злости нет придела отвратительный банк мы уходим на другой. А Ольге привет. Чтоб она осталась без денег в чужой стране.

Swedbank - Ограничение в действиях (Sūdzība)

Ограничение в действиях Большинство людей, которые имеют карточку делают покупки в интернете, тогда почему изначально отключают возможность оплачивания покупок в интернете? Почему опять приходится куда-то ехать, чтобы просто получить на это разрешение? Почему нельзя просто это оформить на месте, или спроси в день получения нужно ли отключать эту функцию? (очень неприятно из-за этого) надеюсь примите меры и не будете запрещать / не неразрешать эту функцию ибо изначально это узнаётся только когда уже хочешь что-то...