www.sudzibas.lv Rilat Home slikts serviss, nav dokuments par samaksu

Rilat Home - slikts serviss, nav dokuments par samaksu

Labdien! Ar sievu gribēju pasūtīt logus dzīvoklim, zvanīju uz uzņēmumu, kas sevi daudz reklamē facebook, radās uzticība. Vīrietis jau sākumā bija nelaipns. Kad atbrauca, pēc bals kā izklausījās tas bija tas pats vīrietis kurš runāja pa telefonu, ari uz vietas viņš nebija laipns, teica, ka ja kas neapmierina varam pasūtīt citu. Pārrakstīju dokumentus, iedevu skaidra pusi naudu neko pretī par to, ka samaksāju naudu nesaņēmu. Pagāja gandrīz mēnesis, zvanīju uz uzņēmumu, lai uzzinātu, kad atbrauks ielikt logus, saņēmu atkal pretī sajūtu, ka esmu vainīgs par pasūtījumu, teica, ka nezinot cik ilgi jāgaida, viss Rindas kartībā, lai lasu noteikumus, uzņēmums visus terminus ievēro.
Ja būtu zinājis, ka visu laiku būs šāda attieksme, nebūtu sadarbojies ar viņiem, naudu ari esmu samaksājis pusi.

07.12.2023

Atbilde no Rilat Home Support Pārstāvja atbilde 07.12.2023

Labdien! Mēs saņemam no Jums sūdzību. Jūs gadijumā neuzrakstījāt mums kļūdaini? Pirmkārt visi dokumenti mums ir izrakstīti. Pēc līguma kavējumi nav. Sakarā ar to lūgums mums pārzvanīt - 22181877, lai noskraidotu visu. Ar cieņu, RILATHOME.

Atbilde no Rilat Home Support Pārstāvja atbilde 07.12.2023

J