www.sudzibas.lv Rilat Home Slikts serviss

Rilat Home - Slikts serviss

Attieksme pret klientu zem katras kritikas. Pa telefonu atbild nelaipni un neiecietīgi. Ir sajūta, ka cilvēku apgrūtinu un aizkavēju. Tomēr nolēmu pasūtīt logu guļamistabai caur mājaslapu plastikatalogi.lv. Pēc pāris dienām atzvanīja, ka varot atbraukt noņemt izmērus. Atbrauca nelaipns tetovēts "jaunskungs". Uz jautājumiem izvēlējās neatbildēt vai arī atbildēt tad, kad jautāju to pašu atkārtoti. Piemēram, prasīju, vai pie apdares ir daudz putekļu un saņēmu atbildi - kā būs, tās būs. Pēc tam teica, ka palodze būšot 20 cm. Uz jautājumu, vai ir citi varianti un cik tas maksā, atbildi nesagaidīju. Tad Saka, ka logs būšot no iekšas balts, no ārpuses pelēks. Teicu, ka man pārējie visi ir no abām pusēm balti un vajadzētu tādu pašu - saņēmu atbildi, ka es kaut ko jaucot un pēc attieksmes sajutu, ka viņš klientus uzskata par zemāku šķiru. Uzreiz sastādīja rakstisku līgumu, kuru lika parakstīt, bet pārlasot secināju, ka norādītā Cena ir augstāka nekā mājaslapas kalkulatorā aprēķinātā. Uz jautājumu, kāpēc Cena atšķiras, jaunskungs paķēra abus līguma eksemplārus, pateica, ka varat pasūtīt pie citiem un bez ceremonijām notinās. Lūk tāda pieredze. Nevienam neiesaku šo kantori!

25.08.2023