www.sudzibas.lv Rilat Home Drausmiga atieksme, neprecizas informacija

Rilat Home - Drausmiga atieksme, neprecizas informacija

Neiesaku nevienam šo uzņēmumu. Mana māte kura jau ir cienījamā vecuma zvanīja pa reklāmu kuru uzņēmums pats sūtīja par plastikāta logiem un lodžiju ietīklošanu. Gribēja uzzināt Cenas lai varētu nomainīt logus. Preti saņēma atbildi, ka Cenas majaslapa redzamas, pārdevējs izturējās augpratigi un neiecietīgi. Prieks kam sevi reklamēt ja pardevei nav apmācīti ka runāt ar pircējs? !

27.12.2023

Atbilde no Rilat Home Support Pārstāvja atbilde 27.12.2023

Labdien kundze! Mēs saņēmām jūsu nepamatotu pretenziju un gribam jums paskaidrot. Visas cenas sērijveida mājām mēs varam pateikt pa telefonu. Dažreiz ir gadījumi, kad potenciāls
klients nezin mājas sēriju un nevar mums nosaukt nekādus izmērus. Tad mēs piedāvājam atrast informāciju mūsu mājaslapā www.plastikatalogi.lv, kur ir attēli ar sērijas projektiem un pareizas cenas. Jūs palīdziet mammai un piezvaniet mums 22181877 un mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem. Lai jauka jums diena un Laimīgu Jauno gadu!