www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Budžeta un saprašanas trūkums

Rīgas pašvaldības policija - Budžeta un saprašanas trūkums

04.03.2024, Hipokrāta ielā 26 , novietotajiem auto saliņās, ielas iedzīvotāji (un viņu ārzemju radi arī) mierīgi atstāja savas automašīnas vairāku mēnešu laikā, bez jebkādām problēmam, un tikai tagad, 04.03, ap 09:20 mūsu ''mīļie'' policisti izlēmuši salikt visiem sodus 30 eiro apmēra,noteikti pēc kādas omītes vai tirliņa prasības vai slikta garastāvokļa dēl, vai tiešam neesat pamanījuši ka cilvēki liek tur mašinas jau diezgan ilgi un regulāri, kuras netrauce ne bernudārza ne skolas apmeklētājiem, māju iedzīvotāji tur liek savu auto jo CITUR NAV KUR LIKT, un ne katrs vēlas un arī var maksāt par Europark stavvietu pāri ielai, un ja jūs būtu vismaz NEDAUDZ civili un saprotoši pret tautu kura jūs baro, būtu vismaz salikuši brīdinājumus, lai cilvēki saprot, ka kaut kas ar šo situāciju ir jārisina, nevis sodīt godīgus pilsoņus, kuriem ir savs īpašums un diemžel ne vienmēr ir viņu kur atstāt, ja tas vispār ir iespējams. Ipašs paldies inspektorei Mārītei, kura noteikti ar lielu smaidu izrakstīja visiem sodus.

Iesaku sazināties ar nepieciešamajām instancēm un NOŅEMT LAIKA IEROBEŽOJUMU uz 30 minūtem, tās ir muļķibas. Blakus ir bernudarzs un skola, pasākumi var ilg stundām ilgi, un tad arī visiem saliksiet sodus?

05.03.2024