Rīgas pašvaldības policija - Bojājums

Pēc Policijas lēmuma 08.07.2023 datuma evakuēta Scoda Octavia Gv6542 evakuēšanās procesā bijusi tehniski sabojāta, policija informēta, reakcijas nekādas, rakstījis, gan elektroniskā veidā, gan atdevis iesniegumu rokas, informēta, arī SIA, par notikušo, reakcijas nav, neuzskata, par vajadzīgo, remontēt, ko sabojājis, cer uz to, ka palīdzēs juristi, bijusi saruna kur tie minēti, tiesa iesniegumi, arī bijusi, bez rezultāta, lūgums bezjēdzīgos komentārus nerakstīt, nav tiem īstā vieta, loģiski, ja kāds ko sabojājis, vajag remontēt.

15.08.2023

Z

K KM Trade 15.08.2023

Apskatot CSDD tehniskās apskates protokolu par doto auto, nesaprotu ko tur VĒL varēja sabojāt.
Tā ir konkrēta miskaste.

E ev_elina 15.08.2023

Vai esat dzirdējis par atstarpēm?

А зачем? Он же в школу не ходил, а школьную программу осваивал с деФками на сеновале по книжице "Камасутра"...

Pjosik, tev ir sieviete? - - - Kāpēc jums tas jāzina? Vai vēlaties to aizvietot? Mani neinteresē vīrieši, Pat ne tādi veci fartiņi kā tu!

Visticamāk, jums jāredz speciālists. Tikai ne Latvijas prezidentei, citādi tūpļa sāpes kļūs vēl stiprākas!