Rīgas pašvaldības policija - Bojājums

Pašvaldības policija 08.07.2023 gada, pa naktīm, bez īpašnieka no adreses Rīga matīsa ielas, evakuejusi scoda octavia gv6542 ar evakuatoru Andrejs Kinzulis un sabojājuši tai kalenvalu, vilkuši, pa zemi 1atruma, tagad to var tikaj norakstīt, cīnījos, rakstīju, gan policija, gan kinzulim, rezultātā nekāda, neviens neko nav slēdzis un netaisas, tā mums valstī darbojas, nav mans nav žēl, tas nekas, ka tā bijusi, darba mashina, tagad tas sekas bēdīgas un pilns, ar problēmām. Tā mašīna, nav bijusi pamesta, to var pierādīt apskate kura bijis, pa ceļam, kad atbraucis mājas un nolicis, mašīnu, laikā zīme, nebija pamanāma.

23.02.2024

Z

B barmaleikin 24.02.2024

Tā mašīna, nav bijusi pamesta --- BEIDZ MELOT!
ka tā bijusi, darba mashina --- Kāpēc tads ta nebija maksas stāvvietā?

B barmaleikin 24.02.2024

Londonā par tik pamestu automašīnu pilsētas centrā jūs maksātu naudas sodu 1500 mārciņu apmērā, un automašīna tiks laiztā zem preses!