Reklamas kompana neatbils pateisibai - Tele 2

Reklamas kompanija tiek teikts ka Tele2 tikla ir 98% parklajums! Bet ta ka man pec darba vajadzibam nacas braukt pa visu latviju esmu parbaudijis ka "zona" Tele2 ir labaka gadiju rigas centra jo pat plavniekos tas nemedz but! Ari "besi" tas fakts ka veicot kaut kadus uzlabojumus kurus del nav iespejams sazvanit nevienu personu, respektivi "parklajuma uzlabojumu", ka saka tele2 operatori klienti netiek iepreks bridinati! Ka ari uzdudot jautajumus vai sutot sudzibas rakstiska veida senem atbildi ar tadu majienu tipa tav telefons ir slikts un pats tu esi "mulkis" bet sorry tas telefons tika nopirkts tele2 veikala?! Kad prasi lai to telefonu vini parbauditu, saniem atbildi "ka to telefonu tu pat esi "noslicinajis"". Isak sakot pardomajiet rupigi vai jums butu vajadziga tads telefons uz kuru nevar ne pazvanit un ari uzzvanit!?

N navsvarigi 28.11.2008

Te var runat ari par Biti. Pats es lietoju ari BiFri, bet es nevaru pilniba uzticeties Bites tikla parklajumam, kad man Rigas centra nav zonas! Tapec nakas lietot ari okarti! Ar to es vismaz zinu, ka mani sazvanis un es sazvanishu. Protams, te jau bus personas, kuras stastis par perfekto Bite parklajumu un jaunakajam tehnologijam, par to, ka LMT krapj cilvekus ar tarifiem un visiem ka vienam nak 80 latu lielas summas par LMT pieslegumu... Bite pat sliktaks tikla parklajums, neka Tele2. Taa kaa, varu ieteikt vienu: ja nevara atlauties LMT pieslegumu, tad nemiet okarti un tas pashas naudas, kas ar tele2 pieslegumu vai Bite, aizies, ja pietiekami runajat. Toties bus droshibas sajuta, ka jus var sazvanit un jus varat sazvanities! tas ir musdienas loti svarigi, kad biezhi vien daudz ko izshkir viens telefona zvans!

E emīls 28.11.2008

Nav svarīgi beidz muļķības runāt. bites pārklājums ir parfekts.

K Komet 30.11.2008

Nav ko saspringt! Tas ir T2!!! Nav jau nekads parsteigums!

N navsvarigi 30.03.2009

Jā, ar O'karti es jau pat aizmirsu, kadas problemas man bija, kad lietoju zz: te zonas nav, te neaiziet sms, te tiek veikti kaut kadi uzlabojumi un tu nevienu nevari sazvanit un tevi nevar sazvanit... Tas viss man tagad liekas kaa launs murgs!

E Emīls 30.03.2009

Neaprunā lūdzu Tele 2, man tur nav nekādas problēmas.