www.sudzibas.lv NS King nekvalitatīvi apavi

NS King t/c Alfa - nekvalitatīvi apavi

Ir gadījies pāris reižu nopirkt apavus veikalā NS KING, bet vienmēr sanācis nest apavus atpakaļ jau mēneša laikā, kas izraisa pamatīgu vilšanos par preces kvalitāti.
Divas reizes nauda tika atgūta, jo nebija nepieciešamā izmēra.
Šovasar iegādājos apavus (sieviešu kedas, 12. 97ls) NS KING veikalā t/c ALFA, aptuveni pirms diviem mēnešiem.
Retu reizi, kad tās tika uzvilktas, jau pēc pāris valkāšānas reizēm varēja manīt, ka zoles abām kurpēm dilst, defekts.
Nolēmu nest tās atpakaļ, lai atgūtu naudu ne samainīt pret citām, nevēlēdamies atkal vilties, tā arī izdarīju.
Uzrakstīju iesniegumu, veikala pārdevēja bija izbrīnīta, ka rakstu sūdzību, teica, ka diez vai tas esot defekts, betminēja, ka atsūtīšot vēstuli uz manis norādīto adresi vai piezvanīšot 14dienu laikā.
Šodien saņēmu vēstuli, atteikumu, piedāvāja veikt ekspertīzi par 28 - 32ls vērtībā.
Vēstulē tika norādīts telefona nr. zvanīts tika vairākas reizes, bet bez atbildes.
Jau 10 dienas esmu bez kurpēm, un tagad vēl jāgaida ekspertīzes lēmums, par kuru man jāmaksā 3 x lielāka summa nekā maksāja apavi?! Esmu šokā par veikala politiku.

K

C CrazyDriver 06.08.2012

Vispār jau viena bija Saulīte, otrs vīrietis bez vārda, jo tur bija rakstīts nevis "Saulīte", bet "To Saulīte". Attiecīgi tā nebija 2 sieviešu saruna. bet nu jebkurā gadījumā ir tizli publiskā saitā izvērst privātu sarakstu... āksti kaut kādi, ekshibicionisti.

T tasse 27.02.2015

Ja man nepieciešami apavi, tad pirmkārt līdz šim devos uz SIA NITTIS parstāvētajiem NS King veikaliem, bet tikko saskaros ar apavu ražosanā pieļautu tehnoloģijas brāķi, jo apavu āda mīksta, bet zole cieta un lauž apavus.Pirmoreiz viņi man tos salīmēja, bet dažreiz uzvelkot atkartoti sāka atlīmēties zole.SIA NITTIS man atsūta vēstuli, ka apavi jau ir valkāti un nav kopti . Kaut gan kopu tos ar Zviedrija rožotiem apavu kopšanas līdzekļiem unvalkāju uzmanīgi un tikai daudzmaz labā laikā kad nav peļķu.Runa ir par rudens kurpēm kuras maksā 57 euro .SIA NITTIS, NS KINGA apavus laikam drīgst valkāt tikai sausā vasaras laikā, bet pārējā laikā jāvalka gumijas zābaki.Lētāk sākt iepirkties pie citiem tirgotājiem, jo arī NS Kinga darbinieki atzīst, ka pēdējā laikā viņi tirgo ļoti sliktus apavus.

T tasse 27.02.2015

SIA NITTIS un NS KING tirgo brāķus to atzīst arī pašu darbinieki.

T tasse 27.02.2015

KATRU DIENU PIRCĒJI NES SAVUS VISMAZ MĒNESI VECOS NEPAREIZI VALKĀTOS UN NEKOPTOS NS KING PAR DUBULTU CENU PIRKTOS APAVUS, KURI PEC PIRKŠANAS IR JATUR SEKCIJA AIZ STIKLA UN JANOVERO .JO TIKKO NOVERSĪSIET NO TIM SKATIENU, TA TIE SAKS SAVU IZJUKŠANAS PROCESU.

T tasse 27.02.2015

BŪTU VĒRTĪGI, JA ATSTUMTIE UN IGNORĒTIE SIA NITTIS, NS KING KLIENT APVIENOTOS UN PIETEIKTU SAI FIRMAI MAKSATNESPEJU UN AUDITA VEIKSANU !!!