www.sudzibas.lv NS King nekvalitatīvi apavi

NS King t/c Alfa - nekvalitatīvi apavi

Ir gadījies pāris reižu nopirkt apavus veikalā NS KING, bet vienmēr sanācis nest apavus atpakaļ jau mēneša laikā, kas izraisa pamatīgu vilšanos par preces kvalitāti.
Divas reizes nauda tika atgūta, jo nebija nepieciešamā izmēra.
Šovasar iegādājos apavus (sieviešu kedas, 12. 97ls) NS KING veikalā t/c ALFA, aptuveni pirms diviem mēnešiem.
Retu reizi, kad tās tika uzvilktas, jau pēc pāris valkāšānas reizēm varēja manīt, ka zoles abām kurpēm dilst, defekts.
Nolēmu nest tās atpakaļ, lai atgūtu naudu ne samainīt pret citām, nevēlēdamies atkal vilties, tā arī izdarīju.
Uzrakstīju iesniegumu, veikala pārdevēja bija izbrīnīta, ka rakstu sūdzību, teica, ka diez vai tas esot defekts, betminēja, ka atsūtīšot vēstuli uz manis norādīto adresi vai piezvanīšot 14dienu laikā.
Šodien saņēmu vēstuli, atteikumu, piedāvāja veikt ekspertīzi par 28 - 32ls vērtībā.
Vēstulē tika norādīts telefona nr. zvanīts tika vairākas reizes, bet bez atbildes.
Jau 10 dienas esmu bez kurpēm, un tagad vēl jāgaida ekspertīzes lēmums, par kuru man jāmaksā 3 x lielāka summa nekā maksāja apavi?! Esmu šokā par veikala politiku.

K

S Sauliite 29.07.2011

he.. tieši advokātus es arī izvēlējos pirms pāris gadiem :D un vispār es neteiktu ka grāmatvežiem šobrīd būtu adekvāts atalgojums. Vietās kur arī maksātu labi vai nu jau ir "ieaugusi" kāda dāma, vai arī prasīs stāžu, kura man nebūs..

T ToSauliite 29.07.2011

Tev taisnība, grāmatvežu siltās vietas jau aizņemtas, lai varētu taisīt bilances, ir jābūt ļoti lielai pieredzei.Viena mana paziņa raujas caurām diennaktīm, visu mafiozņiku melno grāmatvedību glābdama, par ko saņem cilvēka cienīgu atalgojumu.Kad tu izmācīsies par advokāti, labprāt izmantošu tavus pakalpojumus.

S Sauliite 29.07.2011

Pirms pakalpojumu izmantošanas tomēr ieteiktu par kvalitāti pārliecināties, jo nevisi to smuko diplomiņu pie sienas ir godam nopelnījuši. ;)

T ToSauliite 29.07.2011

Kopš kura laika tu esi sevi sākusi tik zemu novērtēt?Galvu augšā, gan viss izdosies!

S Sauliite 29.07.2011

Ar pašvērtējumu viss ir kārtība, to teicu tikai tāpēc, ka reti kurš jurists izcili pārzina vairākas jomas, tāpēc ar rodas visādi pārpratumi kad cilvēks gribēdams pie kāda konkrēta jurista nonākt - aiziet ar laulību šķiršanas lietu pie jurista kurš tikai mantojumos darbojas, un pēc tam bļaudams skraida pa visu pasauli, ka juristi ir slikti :D

T ToSauliite 29.07.2011

Es to piedāvājumu nemaz nedomāju nopietni.Laulību šķiršana man jau bija, alimentus arī jau pasen beidzu maksāt, mantojums arī nav paredzams.Vienīgi, ja nebūs ko ēst, varu nočiept veikalā maizes klaipu!

S Sauliite 29.07.2011

Par maizes klaipu advokātu nevajadzēs - pārāk lēts, neviens veikals netērēs tās dēļ naudu :D

T ToSauliite 29.07.2011

Ko man vajadzētu nofenderēt, lai varētu izmantot tavus pakalpojumus?

S Sauliite 29.07.2011

Kaut ko ievērojami vērtīgu, ko pēc tam, nu ja nekas nemainīsies, atstāsi kādam mantojumā, lai gan tad jau tieši Tu vairs manus pakalpojumus neizmantosi... :D

T ToSauliite 29.07.2011

Kāpēc gan nē, ja es tagad no kāda biezā konta uz tavu kontu parskaitītu pāris miljonus zaļo, vai tad arī tu atteiktos?

S Sauliite 29.07.2011

Ja Tu man tagad kontā ieskaitītu pāris miljonus es aizbrauktu uz Rio pludmalē margaritas dzert, nevis kādus pakalpojumus sniegt! :D

T ToSauliite 29.07.2011

Tipiska latviete, krievi būtu rīkojušies drusku savādāk, labu atdarījuši ar labu.

S Sauliite 29.07.2011

Es būtu labu izdarījusi - nopirktu uz kādu tālu valsti biļeti! Šādā situācijā tas būtu vienīgais labais risinājums ;) tā ka neesmu es nemaz tik tipiska ;)

T ToSauliite 29.07.2011

Tātad tu mēģinātu glābt tikai savu ādu? Žēl!

S Sauliite 29.07.2011

Ja Tu Latvijā nozagtu vairākus miljonus, tas noteikti nebūtu no bankas vai kādas valsts iestādes (šajos gadījumos noderētu advokāts), visticamāk apzagts tiktu kāds biezais, kuriem visiem ir "gali" arī kriminālajās aprindās, un šie cilvēki Tevi nevestu uz tiesu, bet gan izspriestu to paši, tāpēc arī biļete prom no valsts būtu labākā lieta ko jebkurš varētu Tavā labā izdarīt!

Tu esi tipisks latvietis, kurš visas sievietes novērtē zemu, pirms uzzin patiesos apstākļus!

T ToSauliite 29.07.2011

Es taču neteicu, ka tiktu apstrādāti Latvijas mafiozņiki, varbūt es gribu iedzīvoties Rokfelleru dzimtas bagātībās!Kāpēc tu domā, ka es tevi vērtēju zemu? Man tiešām pret tevi nav pilnīgi nekādu pretenziju.Par latviešu bagātnieku kriminālajiem sakariem zinu varbūt pat labāk nekā tu, būdama juriste.

S Sauliite 29.07.2011

Topošā juriste ;) un par tām aprindām esmu informēta, jo daudzus gadus biju dubultkaimiņiene vienam no ietekmīgākajiem vīriem Latvijā. Tas bija jautri - it sevišķi, kad miesassargi nāca sāli lūgt vai pilnā ekipējumā palīdzēja omītēm iepirkumu maisiņus līdz savam stāvam nogādāt.

T ToSauliite 29.07.2011

Tad jau tu ar bandītu dzīvi un paražām esi labi iepazinusies. Cietumnieku žargonu viņi tev neiemācīja?

S Sauliite 29.07.2011

Es sevi pārāk stipri cienu, lai pieļautu, ka kāds manā klātbūtnē lamājas ;)

T ToSauliite 29.07.2011

Ne jau par lamu vārdiem ir runa, bet gan par cietumnieku žargonu.Krieviski to sauc par "feni"