www.sudzibas.lv NS King nekvalitatīvi apavi

NS King t/c Alfa - nekvalitatīvi apavi

Ir gadījies pāris reižu nopirkt apavus veikalā NS KING, bet vienmēr sanācis nest apavus atpakaļ jau mēneša laikā, kas izraisa pamatīgu vilšanos par preces kvalitāti.
Divas reizes nauda tika atgūta, jo nebija nepieciešamā izmēra.
Šovasar iegādājos apavus (sieviešu kedas, 12. 97ls) NS KING veikalā t/c ALFA, aptuveni pirms diviem mēnešiem.
Retu reizi, kad tās tika uzvilktas, jau pēc pāris valkāšānas reizēm varēja manīt, ka zoles abām kurpēm dilst, defekts.
Nolēmu nest tās atpakaļ, lai atgūtu naudu ne samainīt pret citām, nevēlēdamies atkal vilties, tā arī izdarīju.
Uzrakstīju iesniegumu, veikala pārdevēja bija izbrīnīta, ka rakstu sūdzību, teica, ka diez vai tas esot defekts, betminēja, ka atsūtīšot vēstuli uz manis norādīto adresi vai piezvanīšot 14dienu laikā.
Šodien saņēmu vēstuli, atteikumu, piedāvāja veikt ekspertīzi par 28 - 32ls vērtībā.
Vēstulē tika norādīts telefona nr. zvanīts tika vairākas reizes, bet bez atbildes.
Jau 10 dienas esmu bez kurpēm, un tagad vēl jāgaida ekspertīzes lēmums, par kuru man jāmaksā 3 x lielāka summa nekā maksāja apavi?! Esmu šokā par veikala politiku.

K

S Sauliite 29.07.2011

Tie kas lieto žargonu parasti arī lamuvārdus lieto, un nevienu ne otru civilizētā sabiedrība nepieļauju, bet nu samācīt jau protams samācīja man visādus brīnumus teikt :D

T ToSauliite 29.07.2011

Kādus piemēram?Arī man ir gadījies pilsētas bērniem samācīt dažādus ne visai labus vārdus.Tici vai nē, bet tieši tie bērniem labi pielīp!Cik tad tev īsti ir gadu, ja tev varēja dumjības samācīt? Parasti tas notiek līdz 10 gadu vecumam.

S Sauliite 29.07.2011

biju stipri vecāka par 10 gadiem, kad man mācīja, un man jau mācīja nejau dēļ tā lai lietotu, tas bija vairāk tāds kā "aiz-ne-ko-darīt" variants.

T ToSauliite 29.07.2011

Tātad šie cietumnieki izmantoja tevi kā izklaides objektu?Bēdīgi!Un ko šie tev tādu bija samācījuši?

S Sauliite 29.07.2011

Ne visas autoritātes ir cietumnieki. Un pēc Tavas loģikas var secināt, ka, ja Tu aizvestu meiteni uz kino, tātad Tu viņu būtu izmantojis tikai kā izklaides objektu?

T ToSauliite 29.07.2011

Vešanu uz kino var vērtēt dažādi, arī kā humāno palīdzību.Kopš ir pieejamas mājas kinozāles, iet uz kino ir galīgi vecmodīgi. Tagad taču var dabūt pirātiskās filmas, pirms tās pie mums tiek rādītas kinoteātros.

S Sauliite 29.07.2011

Pirmajos randiņos jebkura sevi cienoša sieviete praktiski nekad neies pie vīrieša uz mājām uzreiz, tāpēc nekas jau īsti cits neatliek kā vest uz kino.

T ToSauliite 29.07.2011

Labrīt Sauliite! Un ko darīt ar tām sievietēm, kuras pašas atnāk uz mājām?

S Sauliite 30.07.2011

Labs rīts! Ar tām, kuras pašas atnāk var arī pa māju izklaidēties. Tev parasti sievietes pirms pirmā randiņa jau piesakās uz māju nākt? :P

T ToSauliite 30.07.2011

Ir bijuši arī tādi gadījumi, kad pašas vakarā piesakās un paliek pa nakti.Vai tad slikti?

S Sauliite 30.07.2011

Ja to dara vakarā pēc randiņa tad nē, tomēr arī šādā gadījumā pirms tam meiteni taču kaut kur aizved?

T ToSauliite 30.07.2011

Labvakar Sauliite! Kur gan tu esi šovakar atrodama?

D divāmsaliitēm 30.07.2011

Vai jūs divas Latvijas visgudrākās sauliites nevarētu lūdzu nomierināties un sarakstīties kā citādi.No jūsu gudrībām pārējiem jau dūšu šķebina.

T ToDivāmSaliitēm 30.07.2011

Vot slima tauta, ja nepatīk, nelasi. Vai tad tu visus mēslus arī bāz savā mutē, un pēc tam brēc pa visu pasauli-šķebina!

S Sauliite 30.07.2011

Jautājums Divām Saliitēm - ja Tevi šķebina publiskas diskusijas, tad kāpēc esi vispār komentāru sadaļā skatījusies/ies? Tas, ka neviens ar Tevi nediskutē, vēl nenozīmē ka jāsāk liekuļot - tiešām nepatīk nelasi, vai arī izlasi aizmirsti un dzīvo laimīgi tālāk! :)

D divāmsaliitēm 30.07.2011

Nu tad nebārsti savus mēslus kur pagadās.

T ToDivāmSaliitēm 30.07.2011

Šādām personām kā tu ir domāts latviešu teiciens "Knāb sūdā"!

S Saiva 31.07.2011

Patiešām, Sauliite, nomierinies! Privātā sarakste publiskā saitā nav gluži slavējama nodarbe.Vienīgais labums, ka norēkties var.

T ToSaiva 31.07.2011

Idiņu bars, aizbiedējāt prom nabaga Saulīti!

R RRR 01.08.2011

Izskatās, ka viena no sievietēm - nopirku, panēsāju un paņēmu jaunus!!!