www.sudzibas.lv lm.gov.lv profesiju klasifikators

lm.gov.lv - profesiju klasifikators

Es nesaprotu kāpāc tā jasarežģī dzīve!!! Kāpēc profesiju klasifikātorā nevar atrast to ko vajaga! [slēpt]@ vnk kretinē!!! kāpēc nevar amata nosaukumus salikt alfabēta kārtībā!!!Tā būtu daudz vienkāršāk, nekā burties ciparos un zīlēt ko kas nozīmē!!!

R

L linducis 21.06.2010

Par profesiju klasifikatoru. Tā arī nesapratu, vai Atturībnieku biedrības direktors jāskaita kā prezidents, lai gan priekšsēdētājs un priekšsēdētāja vietnieks ir virs viņa. Kas tad ir šis biedrības direktors?
Un kur meklēt valdes locekļus? Atbilstoši jaunajiem likumiem, visur ir valdes un valdes locekļi. Un kur pašvaldību pagastu pārvalžu vadītāji? Kur datu bāzu administratori, kas paši neprogrammē, bet veido enciklopēdijas internetā?
Un kur projektu vadītāji? Kur projektu koordinatori, asistenti?