www.sudzibas.lv Kur noved netīcība Jēzum Kristum Neticība Dievam, Bībeles nelasīšana

Kur noved netīcība Jēzum Kristum - Neticība Dievam, Bībeles nelasīšana

Elle ir reāla vieta virzienā ap 4 km. uz zemes centru. Šausmīgākā vieta ko var iedomāties. Palasat Bībeli un uzzināsiet!

Ausainītis 11.03.2012

Tā atrodas vai nu Maskačkā, vai nu atkal kaut kur Tvaika ielas rajonā.

H He He 11.03.2012

Kas man jādara, lai es tur nenokļūtu un iemesls kāpēc man ir jālasa Bībele nevis piemēram Korāns, Tora, Bhagavadgīta?

Ausainītis 11.03.2012

Labrīt Sauliite! Skatos tu atkal esi savu uzdevumu augstumos!

Ausainītis 12.03.2012

Tik tiešām, ir daudz labāku lietu par ko domāt!

Ausainītis 12.03.2012

Maddalēna, paskaidro lūdzu, kas tā ir par vagīnu, līdz šim par tādu nav nekas dzirdēts!

A aga 12.03.2012

:D:D:D:D Kāpēc man būtu viņam jātic? Kā es varu zināt ka tie nav veca suņa murgi? Bībeli ir sarakstījis cilvēks. Vai viņš ir bijis 4 km zem zemes un redzējis elli? Diez vai. Un ja pie viņa ir nācis sātans un stāstījis, tad tas ir bijis viens nojūdzies tipiņš. Bet visticamāk zem visām ticībām slēpjas cilvēku masveida kontrolēšana.

Es labāk atturēšos un ticēšu pati sev, jo zinu, ko var sasniegt cilvēks ar savu gribasspēku! Un, ja beigās tomēr nokļūšu "ellē'', tur vismaz būs silti! Bet tie, kas nokļūs debesīs, vienkārši sasals :) Manā izpratnē cilvēks jau dzīvs esot veido PATS ap sevi elli vai paradīzi. Tā ir viņa izvēle. Un pirmie, kas veido sev apkārt elli, pēc manām domām, ir tieši ticīgie, jo viņi nevar izbaudīt dzīvi pilnībā, viņi ir ierobežoti un vēl tā paranoja, ja kautko ir izdarījis pretrunā ar bībeli, kura(paranoja), starpcitu arī iedzen nelaimē, pateicoties domu spēkam un tad cilvēks domā - jā, dieva atriebība. Piemēram, ja palasa to...sātana bībeli, ja kāds ir dzirdējis, tur ir rakstīti tādi baušļi, kas ļauj dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un bez jebkādām slepkavībām un ļaunuma, kā jūs iespējams domājat. Dzīvojot pēc dieva baušļiem, cilvēkam neveidojas pat personība... Nu kas tas ir - pagriezt otru vaigu? Ta jau tevi visu dzīvi visi klopēs! Profesija - boksa maiss :D Labi, labi tur jau varbūt slēpjas cita jēga. Katrā ziņā katram cilvēkam ir tiesības uz to, kam ticēt un es nevienam savu viedokli neuzspiežu, tāpēc, ticīgie, neuzspiežat man savu (jūs tā darat, es zinu. Beidziet man nest savus bukletus un piesieties uz ielas kā tādi slimie).

K Keepitreal 15.06.2017

Ellē būs siltāk? Es ceru jūs neiedomājaties to vietu kā kādu pirts saietu..
Un, pat ja es aprakstītu elles mocības, tad atkal būtu "necenties piebiedēt klāt cilvēkus Kristietībai".
Diemžēl, gribat vai nē, nāks cilvēki, kas uzdodas par Dievu, un saaicinās apkārt sev ļaužu pulkus, tikai lai tos pieviltu. Tā būs krāpšana augstākajā mērogā, jo var beigties ar nāvi. Bet tas tikai nākotnē. (Lai gan bija gadījums, kad bija cilvēki, kas saaicināja ap 200 civēkus un tad izdarīja masu pašnāvību, jo viņš stāstīja, ka cilvēkiem ir jānomirst, lai tie sāktu jaunu dzīvi(vai kko tādu), tāpēc, informācijas trūkuma dēļ, viņi siekalodamies sekoja viņam pirmajās rindās. Informācijas trūka dēļ, tas var notikt ar lielo vairumu cilvēku, tāpēc mēs aicinām Pie Jēzus, pie patiesības. Bībelē visa taisnība ir rakstīta, tikai tā ir jāsaprot. Bet lasīt neviens nelasa, visi paši gudri. Paši gudri bija arī tie, kas tika apkrāpti.

A aigars 12.03.2012

iesaku paskatīties, saulīte raksta kad Jēzus Kristus ir miris! Bet nepilnīgi izlasīta bībele:)) Jēzus nomira un trešā dienā augšāmcēlās! Viņš ir dzīvs!!! Jēzus Kristus ir vienīgais ceļš uz debesīm, un vienīgi Viņš var Tevi pasargāt no elles.

Ausainītis 12.03.2012

Labvakar Sauliite!Tev kā vienmēr taisnība, jo tikai zombijiem piemīt īpašība augšamcelties. Vajag mazāk skatīties ārzemju šausmenes, tad arī zombiji nebūs bīstami.

Ausainītis 12.03.2012

Reliģijas fanāti, kādas ir jūsu domas par tēmu, kad Romas pāvests savā laikā svētīja Hitlera ieročus cīņā pret komunismu?

A aigars 13.03.2012

Cilvēkam ir nolikts vienreiz dzīvot un pēc tam stāties Dieva priekšā! Ticiet, kad Jūs visi, kuri šeit gudri apsmejat Bībeli un Jēzu Kristu, stāvēdami Dieva vaiga priekšā nevarēsit nevienu vārdu pār lūpu pārspļaut no bailēm. Neļaujiet sevi pievilt elles zombijiem! Neniciniet laiku, kurš dots kamēr dzīvojat, satverat pestīšanu kuru piedāvā Dievs Jēzū Kristū!
(iesaku apskatīt šeit pievienotās adreses un tad atstāt komentārus :)

L Lāčplēsis 13.03.2012

A ko darīt, ja es kāda islama piekritēju valstī nomiršu, tur tacu visiem korans būs? tātad es drīkstu tikai mirt tur kur kristiešu ērmi ir tuvumā, vai kā?
Pirms prasi lai citi apskata kaut kādas saites un video, pats atbildi uz vienkāršajiem jau iepriekš uzdotajiem jautajumiem! Savādāk tu jau uzreiz apliecini to, ka esi viens no tiem kristiešu mēsliem, kas reliģijai pievērsas tikai tajos brīžos, kad pašam tas ir izdevīgi!

V Vīra draugs 13.03.2012

4 km, i zeme)))) Ir tau dziļākais burums 10 986 m! Kaut kā uz sātanu vēl neviens nav uzbūries xD

A aga 13.03.2012

Es pēc nāves palikšu spokoties :)

A aigars 13.03.2012

Spokojās tikai zombiji un visādi citādi ērmi no elles! Cilvēki kad nomirst tiek aizrauti uz elli vai debesīm! Vieni ellē gaida tiesas dienu, otri staigā pa debess zelta ielām un ir laimīgi. Vienu norauj ellē briesmoņi, otrus uz debesīm pavada enģeļi. KO izvēlies tu? Pareizā atbilde ir: Ticēt uz Jēzu Kristu! Lai Dievs tevi svētī!!!

iesaku apskatīt!

L Lāčplēsis 13.03.2012

es izvēlos elli un briesmoņus - izklsausās jautrāk, jo negribas visu mūžību staigāt pa dzeltenas krāsas ielām!

p.s. Allahs ir visu varens, jezus bija parasts ebrejs, un bībele ir tikai ēbreju rašanās eposs!

A aigars 13.03.2012

"vīra draugs" neticu kad 11km urbums ir! parādi vietu kur tāda informācija ir! Parādi 11km urbumu un nav elle, tad ņemu savus vārdus atpakaļ par tiem kilometriem līdz ellei!! protams izņemot kautkādus slīpos urbumus un jūras ūdeņus ieskaitot, vai arktikas biezos ledājus!!! Vai runa iet par Jūdzēm vai km un cik tuvu vai tālu - maza starpība. Fakts tāds ka ir cilvēki bijuši un redzējuši!!! (Skatīt manas pievienotās http: adreses.)

A aigars 13.03.2012

Lāčplēsi! kad tevi ellē briesmoņi plēsīs un spīdzinās tad jautri neliksies!! un debesīs ir arī daba visā pilnībā netikai ielas :))

L Lāčplēsis 13.03.2012

Man ir Allahs, kurš ir varenāks par tavu dievu! Viņš nepieļaus, ka tavs dievs beztolkā spīdzina nevainīgus cilvēkus!

K Keepitreal 15.06.2017

Nevainīgus? Un Dievs nevienu nespīdzina :)
Ellē ir tie cilvēki kas izvēlējās nebūt ar Dievu. Dievs visiem deva brīvu izvēli, atcerieties? Ja jūs izvēlaties nebūt ar Dievu, Viņš nevar jūs piespiest būt ar viņu, ja tik ļoti to negribat, tāpēc cilvēki tiek aizrauti uz elli pie Sātāna, kam tie izvēlējās kalpot. Un Sātans un viņa dēmoni moka cilvēkus, un kaitona Dievu, sacīdami "redzi, kā es viņu moku!" zinādams, ka Dievs mīlēja to cilvēku. Bet, ko vinš izvēlējās, to izvēlējās.

Ausainītis 13.03.2012

Šāda satura muļķības krievu presē parādījās 20 gadus atpakaļ, bet tomēr vēl ir palikuši cilvēki bez smadzenēm, kuri tam visam tic. Tikai pēc tam atklājās ka tas viss ir falsifikācija.