www.sudzibas.lv Selectum Home Apsaimniekošana

Selectum Home - Apsaimniekošana

Selectum home ir mūsu mājas apkopes uzņēmums. Ļoti neprofesionāls personāls. Es saņēmu nepareizu rēķinu par savu dzīvokli. Nosūtīju vēstuli 19. Februārī solīja sazināties 10 dienu laikā, šodien 1. Marts! Divreiz tieši piezvanīju mūsu konsultantam, un arī tas Nepalīdzēja. Mainot ūdens skaitītājus, pārbaudes aktu sūtīju 2 reizes uz e-pastiem un 1 reizi whatsapp, sūtīju skaitītāju fotogrāfijas, rādījumi tika iesniegti regulāri (visa sarakste saglabāta inbox.lv) . 5 mēnešus uzņēmuma darbinieki skaitīja pa savam! Par citiem trūkumiem nerakstīšu, ja nevēlaties problēmas, neslēdziet līgumu ar šo uzņēmumu! Iedzīvotāju jautājumi tiek ignorēti! Esmu sastapies ar citām servisa firmām, bet nekad nav bijusi tāda attieksme!

Selectum home обслуживающая компания нашего дома. Очень непрофесиональный персонал. Мне пришел неправильный счет за квартиру. Я отправила письмо 19 февраля, обещали связаться в течение 10 дней, сегодня 1 марта! 2 раза звонила непосредственно нашему консультанту тоже не помогло. При замене счетчиков воды акт о проверке отсылала 2 раза на e-pasts и 1 раз на whatsapp, присылала фото счетчиков, регулярно подаются показания (вся переписка сохранена на inbox.lv) . Персонал компании в течении 5 месяцев считал по своему! Об остальных недостатках писать не буду, если не хотите проблем не заключайте договор с этой фирмой! Вопросы жильцов игнорируются! Сталкивалась и с другими обслуживающими компаниями, но такого отношения не было никогда!

J

M Monta B 2 st atpakaļ

Piekritu ,šis uzņēmums rēķinus rēķina pa savam !Aferistu banda !