Guntis Punkstiņš - krāpnieks

Uzmanieties no Gunta Punkstiņa , neielaižaties nekādos darījumos ! Piedāvāja darbu kā starpnieks, nostrādājām divas nedēļas , pienāca algas diena , aizbrauca tikties ar saimnieku , savāca 750 eur un ar galiem. Zvanam tel. izslēgts . Nākamā dienā īsziņa , ka bij tel izslēgts (kā izrādījās vēlāk ir trīs dažādi numuri) gaidi pārskaitījumu. Zvanu, neceļ. Skaidrs, uzmetiens.Tagad tēlo nezinīti. Augums ap 190,mati īsi var teikt uz nullīti,maniakāls skatiens,uz pirkstiem zelta gredzeni , seja apaļa,tēlo inteleģentu antiņu,iespējamais e pasts [slēpt]@inbox.lv tel.nr 25157252,27790177,vai iespējamais29397513 ,iespējams sēdējis cietumā,pārvietojās ar tumši zaļu Opel astra 98,99 gada , agrāk sudrab krāsas audī(Kā teica vēl viens cietušais) NODODIET VISIEM , KAM IR SAKARS AR BŪVNIECĪBU,KĀ ARĪ VISI , KAS CIETUŠI RAKSTAT UZ E PASTU [slēpt]@inbox.lv KOPĀ MĒS VARAM TO NELIETI IEBĀZT CIETUMĀ!!!

V

J Jolanta! 08.12.2014

Lasu šo stāstu un esmu šokā. Kā tā var izkrāpt naudu un pazust. Cilvēks strādā, katru dienu brauc uz darbu zaudē gan laiku, gan naudu. Es ceru ka tādi civēki tiks sodīti.

V visvaldis 08.12.2014

Varbūt sarīkot referendumu, par bandīta ielikšanu cietumā -))))) Jāsavāc paraksti un lieta darīta...DDD

C celtnieks.. 08.12.2014

Vinjami pasam ir sogad dzimusi meita, un varu iedomaaties ka vinjs justos ja kaads draudetu vinju izvarot un nogalinaat.. bet nu latvijas policija tur nekaadus noziegumus nesaskata, taada nu diemzeel ir mums visiem miiljaa latvija..

V visvaldis 08.12.2014

Interesanti, ja, es tos ierakstus palaistu you-tube, varbūt piķi varētu nopelnīt un šā mūli pa visu pasauli palaistu, tad katrs pretīmnācējs varētu šo atpazīt un nevajadzētu cietumā likt -))) Būtu slavens kā sers Eltons Džons

J Jolanta! 08.12.2014

Vai tam kretīnam vispār ir prāts kaut ko draudēt par bērnu, kaut kāds slimiķis tādu sabiedrībā laist nevar. Lai sēž citumā tikai par to, ka aizskar bērnu. Tikai morāls kretīns var kaut ko tādu izdomāt un pateikt 2.5 gadus veca bērna tēvam. Un par ko domāja policija, kad ateica iesākt lietu šāda situācijā.?????

C celtnieks.. 08.12.2014

Varbuut seit ir kaads policists kas var paskaidrot kas notiek ja cilveeks man draud es uzraxtu iesniegumu, draudeetaaju izsauc uz nopratinasanu un tad lietu izbeidz pat nenopratinot abas puses. Un draudetajam pietiek drosme draudeet atkartoti. Ko man dariit saja situaacija? Vai tiesaam Latvija nav iestaades kas varetu aizstaavet pilsonus no sadiem tipinjiem?

V visvaldis 08.12.2014

Viņam laikam karaliskās asinis, atliek man uzrakstīt viņam vienu draudu īsziņu un kerdih maksāšu caur tiesu 5000 eur, jo viņš nē, likums mani tiesās, viņš, jau laikam bezmazs kā pravietis var zagt, draudēt, tiesāt ...karalis Guntsbergs

Ausainītis 08.12.2014

Vajag taču paskatīties, vai šim tās asinis tiešām zilas? Donoru dienas taču pie jums ir.

V visvaldis 08.12.2014

DDD labs .Čalis progresē, no privātā nr. zvana, vēl mazliet un no rāpus stāvokļa varbūt piesliesies

L lubinka 08.12.2014

tam kretinam asinis ir melna krasa.ja var draudet izvarot bernu, un nogalinat, Jus CELTNIEKS kludas, Bernu tiesibu aizsardzbas likums, 1 pants9/1 vardarbība — visu veidu fiziska vai emocionāla cietsirdība, seksuāla vardarbība, nolaidība vai cita veida izturēšanās, kas apdraud vai var apdraudēt bērna veselību, dzīvību, attīstību vai pašcieņu

V visvaldis 08.12.2014

lubinka tikai mieru, tā ir visparastākā civillieta, kā teica viens bijušais nekā īpaša...

B Brālītis 08.12.2014

Te tāds baigais forumiņš izveidojās...Bračkas aiz žoga noteikt jau berzē rokas un nevar sagaidīt to smuko ğīmīti ierodamies, visiem tak gribas papriecāties, jo pat tur necieš tādus pampiņus, kas mazus bērnus aiztiek. Laikam viņam nekas nav svēts...

V visvaldis 08.12.2014

Brālīti, man patīk tavs stils, bet, ja nopietni, tad no Rīgas atteikums pa divām dienām atnāca, bet no Siguldas uz Mālpili, jau nedēļu nāk...bet šis vakar diskotēku taisīja un sēdēju domāju, ka šai Valstī man nav vairāk, kam pazvanīt.Nezinat, kur dabūt pa lēto biļetes uz Angliju, tur dzirdēju, ka uz svešu bērnu ilgāk par piecām minūtēm nevar skatīties, jo tā, jau skaitās seksuālā uzmākšanās.

C celtnieks.. 09.12.2014

Guncha ßodien veel viens iesniegums tapa tavaa labaa ;-)

V visvaldis 09.12.2014

Ar atkārtotajiem draudiem, viņš uzmeta savējos, tas ir viņa stils ----- uzmest DDD

V visvaldis 09.12.2014

Jautājums, ja mans pārinieks uzrakstīja iesniegumu par krāpšanu, bet, es paskaidrojumu un krimināllieta tika atteikta un viņš nepārsūdzēja uz prokaratūru, tad, es varu rakstīt jaunu iesniegumu par krāpšanu ?

Z Ziniundari. 10.12.2014

Ja viņš jums draud ar izreiķināšanos jums un jūsu ģimenei, lai jūs viņam samaksājat mistisko parādu, un jums ir pierādījumi, ka neesat parādā( audio ieraksti, sms un cita veida pierādījumi), tad šī lieta jau būs smagāka.. 183.pants.

Tāpēc pārsūdzot lietu, noteikti visu smalki aprakstiet un sniedziet visus pierādījumus.

Jo par draudu izteikšanu personas var saukt pie atbildības pēc Krimināllikuma 132.panta. Par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 20 minimālajām mēnešalgām.

Bet par Izspiešanu-

183.pants. Izspiešana

(1) Par pieprasījumu bez tiesiska pamata atdot mantu vai tiesības uz mantu vai izdarīt kādas mantiska rakstura darbības, piedraudot ar vardarbību cietušajam vai viņa tuviniekiem, piedraudot izpaust apkaunojošas ziņas par cietušo vai viņa tuviniekiem, piedraudot iznīcināt viņu mantu vai radīt viņiem citu būtisku kaitējumu (izspiešana), —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

(2) Par izspiešanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, lietojot vardarbību, ieročus vai sprāgstošas vielas, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013. Grozījumi pirmajā daļā par papildsodu — probācijas uzraudzība — stājas spēkā 01.01.2015. Sk. Pārejas noteikumu 11. un 16.punktu)

184.pants. Izspiešana organizētā grupā

(1) Par organizētas grupas izveidošanu vai piedalīšanos tajā izspiešanas nolūkā —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

(2) Par izspiešanu organizētas grupas sastāvā, ja izspiešana izdarīta, lietojot vardarbību vai draudus, ieročus vai sprāgstošas vielas, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

(3) Par šā panta otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izraisījušas smagas sekas, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013. Sk. Pārejas noteikumu 11.punktu)

V visvaldis 10.12.2014

Liels paldies!

C celtnieks.. 10.12.2014

Ja nu kaadam interesee ar ko veel vinjs nodarbojaas tad seit vinjs ir atrodams arii kaa Guntis Phnkstiņš un Guntis pukstins ;-)

C celtnieks.. 11.12.2014

UZMANĪBU, Visi kas ir jebkada veidaa cietusi no siis personas nekaveejoties dodieties uz policiju raxtiit iesniegumu, pat ja jums nav pilnigi nekadu pieradijumu, , galvenais lai buutu iesniegums un tad policisti varees uzsaakt kriminallietu pret vinju. Jo ja pret vinju buus vairakas sudzibas par vienada rakstura lietam tad policija vienkarsi nevares ignoret musu iesniegumus..