AtrisinātaFriziere Līga - Attieksme

Dārgās dāmas, meitenes un frizieres Līgas klientes! Kā zinam - friziere Līga strādā sējas novadā frizētava un piedāvā savus pakalpojumus izbraucot pie klienta uz mājām. Viņa brauca pie manis uz mājām, kas man bija diezgan ērti. Šobrīd ir iestājies pavasaris un frizierei Līgai ir iestājies kaķu laiks! Izklaidējoties naktsklubā līga aiztika manam vīram intīmās vietas un viņiem bija fizisks kontakts, neskatoties uz to, ka viņa ir mana matu meistare, viņa arī ķemmē mana vīra intīmos matus nakts klubā! Sazvanoties un noskaidrojot šo situāciju, viņa visu noliedz, ka nekas nav bijis un vel piedāvā satikties trijatā un visu izrunāt aci pret aci. Mele, precētu vīriešu zagle! Mīļās meitenes lūdzu uzmanieties un izvērtējiet vai tiešām vēlaties būt frizieres Līgas upures!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta viltiga 16.03.2017

Es Zane Maļinovska publiski atvainojos Frizierei Līgai un frizētavai par sūdzību, kuru ievietoju portālā Sūdzības.lv 11.martā 2017 g.
Es Zane Maļinovska publiski atvainojos Frizierei Līgaii, viņas ģimenei un frizētavai par nepatiesas ziņas sniegšanu publiskajā telpā un portālā Sūdzības.lv.
Atvainojos par sagādātajām neērtībām un negatīvām emocijām. Es noteikti pārsteidzos ar rakstu un tajā brīdī neapzinājos sekas! Biju ļoti neapdomīga un neaptvēru, ka sacelsies tāds negaiss.
Vēlreiz lūdzu piedošanu un aicinu visus cilvēkus, kas dalījušies ar rakstu izdzēst! Ļoti nožēloju izdarīto un atzīstu savu vainu! Lūdzu piedod!

V

C cirta 12.03.2017

Cik klases esi pabeigusi? Izskatās, ka tikai PII.

L Liga 12.03.2017

Zane Maļinovska un Tavas līdzzinātājas PALDIES par šo murgaino,neizprotamo, izmisušo rakstu! Antireklāma arī ir reklāma!

S Solo 12.03.2017

Tieši tā, antireklāma arī ir reklāma...:)

V Vilītis 12.03.2017

Pašai jāķemē sava vīra intīmos matus, tad viņam nebūs ārpakalpojumi jāizmanto.

Latviešu tautas 12.03.2017

Если мужик вступает в половую связь с каждой встречной, то велика вероятность что он воспользуется услугами и гомосексуалистов. Это уже факт. Да если учесть что в Латвии население стареет, а молодые уезжают на Запад МАССОВЫМ порядком, а сюда едёт сексуальноозабоченные арабы детородного возраста (18-40лет), то 3.141519265-3-YES-страдальцы будут рады и мужским ртам и задницам...

V viltiga 12.03.2017

Cilvēki ir nežēlīgi un tāpēc lietas mēs mīlam, bet cilvēks ir lietojama prece,ko pēc tam izmetam!

A arcitrons 12.03.2017

tu esi pasista vai vnk izliecies? :D

I [email protected] 12.03.2017

tad jau pie daktera ari nedrikst ?tas jau sīkāk iztausta?vienkarsi nožēlojami,,tā sieviete jau sevi pazemo?

E Edijs 12.03.2017

Greisirdigas sievas murgi, butu labak domajusi kapec Tavs virs lur uz citam nevis publiski rakstijusi šitos slima suniša murgus. A Ligai iesaku sameklet labu advokatu un izvazat ši raksta autori pa visam tiesam, par neslavas celsanu un matrealo zaudejumu radišanu, domaju ka labu summiņu dabusi

K KSanL 12.03.2017

Virsrakstu vismaz varēja pacensties stilistiski pareizi uzrakstīt. Un kas tas par vīru, kas vispār laiž tādas tuvumā?

J Janis Jeromans 12.03.2017

Ar tādu apvainošanu citu sievieti, savu vīru nenoturēsi! Mazāk dzīvo pa internetu, bet vairāk uz vīra un viss būs ok!

A Arvis 12.03.2017

Nez, cietušais vīrs ir kursā, ka viņa sievai ir vēl citi vīri, kuriem arī Līga dara pāri tādā pašā brutālā veidā? Un kad vēl daudzvīrību paspēja legalizēt?

I Inuta Vītoliņa 12.03.2017

Tiešām murgs .
Nepieciešama nedaudz nopietnāka un apdomīgāka rīcība .
Publiski apsūdzēt cilvēku tajā, ko pierādīt nevar - ir diezgan muļķīgi .
Šī publiskā sūdzība tiešām nebija tas labākais variants .

V vitab 12.03.2017

Ja sieviete briiva :) Lai jau... Padomajiet labaak par savu viiru :) Kurs ja butu normals :) neielaistos ar citu sievieti :) taka nevaino citu daamu, bet savu veci kam svesi brunci interesee :)

I Inetiesa 13.03.2017

Noteikti virs jau ar visam draudzenem un kaiminienem pargulejis????????????????????

D Dzintra.... 12.03.2017

Viens jau ir tas ka vina piedavaja tikties trijata tadel meginot atrisinat radusos situaciju.jautajums kadel nepiekriti?nezinu nevienu no jums bet spriezot pec sudzibas butu jasudzas par posta autori.piekritu parejiem par to ka pati vainiga un virs ir pieaudzis cilveks.

L Liene Avota 12.03.2017

Ja ieraksta autore turētu vīra vēderu pilnu, bet olas tukšas, tad nevajadzētu raudāt internetā un gāzt samazgas uz foršu frizieri, meistari un skaistu sievieti.
Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Nāc caur šo saiti un saņem vienu biļeti bez maksas: http://bit.ly/2en6QyG

...un tad atnāca Liene...

...un visi dzīvoja ilgi un laimīgi!

Z Zebra38 12.03.2017

Ir jasaprot, ka virs tapat nekur neiet,,, virietis nav maz berns un saprot ko vins dara, acimredzot vins neciena sievu ja ta dara, skumji, ka raksra autore sevi ta pazemo un sevi neciena, ka raksta publiski sadas lietas, jo tas dara kaunu vinai nevis frizierei. Reizem vajag padomat ar galvu un nepazemot sevi publiski

Anonims 12.03.2017

а чё, я бы вдул...пусть причешит мои интимные волоса...

Работяга 12.03.2017

Ты имел в виду чтобы яйца пушистые были?

A Artis Putāns 12.03.2017

Pilnīgs sviests. Personiskās problēmas paturiet personiskas.

I Inetiesa 13.03.2017

Vinai virs beg pie citam sievietem, tapec nabadzite nezin ko darit, un nomelno frizieri

I Inetiesa 12.03.2017

Es ieteiktu frizierei versties tiesa par goda un cienas aizskarsanu pubiska telpa.

M markiza88 13.03.2017

Viņa ir friziere un pat klubā matus ķemmēja.. mīl savu darbu ????

I Inetiesa 13.03.2017

Vienkarsi viram kaut kas pietrukst seksa un attiecibas, lidz ar to vins ir spiests paraudzities uz skaistam sievietem apkart. Ja gimene un seksa viss ir kartiba, tad virs neskatas uz citam un negul ae citam. Tatad problemas ir passi sievai!