www.sudzibas.lv Freko Slikts serviss

Freko - Slikts serviss

"Lieliska" attieksme pret klientu. Tagad apkalpos mūsu kases aparātu, jo vecā firma tika pārpirkta.
Atsūtīja "iepazīšanās" rēķinu par apkalpošanu, lai gan neviens pie mums nemaz nebija bijis.
Tad negribīgi atbrauca izpildīt darbu, par kuru bija piestādījuši rēķinu un apmācīt jauno darbinieku.
Apmācība "ķeksītim": tāds "ekstra" kurss vēl nebija redzēts.
Bet labākais, ka Freko darbinieks ar mums runāja krieviski un nemaz nepārslēdzās uz klienta valodu, kas būtu tikai pieņemami un atbilstoši no labas uzņēmuma prakses. Darbiniekiem derētu uzlabot komunikācijas un valsts valodas prasmes !

Velvetpopstar 16.12.2023

Varbūt ukrainis? Vairāki ukraini uzskata, ka viņiem latviešu valodu nevajag.

A Aragorns11270 19.12.2023

Nebija nekāds ukrainis. Dokumentus, vārdu uzvārdu redzēju. Tas bija "tūristu" krievs, kas uzskata, ka valsts valoda pat darbā ar latviešiem nav jālieto !

A Aleksandrs_no_laukiem 20.12.2023

Haha. Freko darbinieki Rīgā vis latvieši. Ko tu melo?

A Aragorns11270 20.12.2023

Ekspert, kas teica, ka Rīgas Freko ? Tas bija Daugavpils Freko ! Ka tikai Saša no laukiem nav kāds Freko pārstāvis, kas te mēģina attaisnoties !

A Aleksandrs_no_laukiem 20.12.2023

Nu a ko tu gribi? Tas ir Dpčiks detka!

A Aragorns11270 20.12.2023

Vienalga, ka tur daudz krievu. Gribu tikai labu attieksmi pret klientu !