www.sudzibas.lv Freko Slikts serviss

Freko - Slikts serviss

Tirdzniecības centrā, “Valdeka”, atrodas kancelejas preču veikals “Freko”. Skaidri norādīts, ka tas darba dienās strādā no 9:00, taču tur aizejot plkst. 11:00 stikla durvis bija aizvērtas. Pavadot tur gaidot 20 minūtes, joprojām neviens neieradās. Caur stiklu varēja saskatīt darbinieces rokas somu. Nekur nebija uzstādīta vai piesprausta kaut ar roku rakstīta zīmīte, lai varētu vismaz nojaust, cik ilgi būs jāgaida! Bijām ļoti vīlušies par tik drausmīgu apkalpošanu, kas pat nebija apkalpošana. Katrā ziņā zaudētājs jau ir tikai uzņēmums. Mēs tur vairs nekad neplānojam atgriezties.

"Mēs tur vairs nekad neplānojam atgriezties." - Acīmredzot gājienu uz šo veikalu plānojāt mēnesi iepriekš.