www.sudzibas.lv Ergo Slikts serviss- dara visu, lai nav jāatmaksā ārstus un izmeklējumus

Ergo - Slikts serviss- dara visu, lai nav jāatmaksā ārstus un izmeklējumus

Ergo nav laba Veselības apdrošināšana. Apzināti apgrūtina atmaksas saņemšanu, jāiesniedz papildus dokumenti. Nekur slimnīcās uzreiz nevar norēķināties "caur apdrošināšanu", sākumā jāmaksā pašam un tad ja paveicas un iesniedzi kaudzi ar dokumentiem, tad iespējams atmaksās. Ar citiem apdrošinātājiem tāda pieredze nebija. Nerekomendēju.

12.10.2023

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 13.10.2023

Labdien!

Pateicamies par Jūsu viedokli – klientu atsauksmes mums ir ļoti svarīgas, strādājot pie apdrošināšanas pakalpojumu pilnveides.

Tā kā veselības apdrošināšanas polises ir dažādas, katrs gadījums tiek izskatīts individuāli. Klientam var tikt lūgta papildinformācija un dokumentācija, lai izvērtētu, vai gadījums atbilst konkrētās polises nosacījumiem, un veiktu pakalpojuma apmaksu. Šī informācija mums kā apdrošinātājam ir svarīga lēmumu pieņemšanā.

Atvainojamies, ja atlīdzības pieteikšanā radušies sarežģījumi, un jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām vērsties pie mūsu speciālistiem, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot 1887.

Jūsu ERGO

ļ

D Dzintars Babris 01.03.2024

jā diemžēl apdrošina tikai veselus cilvēkus, ja ir aizdomas par nākotnes kom. neeeeeeee