www.sudzibas.lv Ergo Oktas naudas starpības neatgriešana

ERGO OKTA Apdrošināšana - Oktas naudas starpības neatgriešana

Krāpnieki ergo! Ar kādām
tiesībām pat pēc oficialas vēstules nosūtīšanas, ergo zagļi neatdod 100 eur par oktas starpību!
Krāpnieku kantoris, kurš pieder zagļiem!
Nekad neizmantojiet ergo! Zaglīgāks oktas piedāvātājs nav redzēts!
Man ir pasta čeks, rakstu uz ptac un tiesā iekšā!

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 19.10.2023

Labdien!

ERGO ir svarīgi nodrošināt labāko servisu ikvienam klientam, rūpīgi izskatot katru apdrošināšanas lietu un ievērojot normatīvajos aktos noteiktās prasības.

OCTA polišu pārtraukšanas nosacījumus regulē Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas jeb OCTA likums. OCTA likuma 10.pantā ir noteikti gadījumi, kādos var pārtraukt noslēgto apdrošināšanas līgumu.

Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu tieši par Jūsu lietu, laipni aicinām sazināties ar ERGO Klientu apkalpošanas centra speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 1887 vai nosūtot informācijas pieprasījumu mansergo.lv.

Jūsu ERGO

I Irena75 21.09.2023
Kvalitātes uzlabošana

ERGO beigu beigās grūtību atrisināja, veica papildu durvju profesionālo apskati un izmaksāja atlīdzību par zaudējumiem.
Tomēr labāk tādās situācijās nenokļūt !
Apdrošinātājs tomēr ir vajadzīgs.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

I Irena75 05.11.2023

Mēģiniet vēlreiz veikt pārrunas ar viņiem, rakstiet ierakstītās vēstules utt., varbūt līdzēs. Es savu likumīgo naudu dabūju pēc 3. mēģinājuma.