www.sudzibas.lv Ergo CSNg atlīdzības s

Ergo - CSNg atlīdzības s

Sveiki, pirms 3 gadiem notika csng, kļuvu invalīds. Sākotnēji ergo uzskaitīja ko atmaksā ko nē, vēlāk atbildēja, ka pēc likuma viņiem nav pienākums " atskaitities". Tā kā esu paralizēts man ir grūti rakstīt etc, visus zāļu čekus, receptes iesniedz māsa, par pagājušiem 4 mēnešiem bija 900€ čekos, viņai nav laika īpaši iedziļināties un līdz ar to ka no apdrošināšanas nav komentāru, grūti orientēties. Sākotnēji kad bija atskaite, man atteica atmaksāt vitamīnus (bija receptes, čeki ar personas kodu etc) . Man invalitātes pensija 220€ (iepriekš168€) , saprotams ka nevaru pats atļauties pirkt, domāju ka tas atstāj ietekmi uz veselību. Bet pēc ministru kabineta noteikumiem nr.1008, noteikts ka jākompensē iegādātātie ārstniecības līdzekļi (ārstnieciskajie preparāti, zāles un vitamīni) +la.lv,  Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins, skaidro: apdrošinātājs apmaksā izdevumus pat par pārsienamo materiālu, bezrecepšu medikamentiem. (+čeks, personas kods, recepte) . Man personīgi ar ergo nav dialoga, jo pārmeta ka par 1 apdrošināšanas gadījumu pie viņiem var griezties viena persona, tā kā māsa ir pilnvarota persona un iesniedz visus rēķinus, čekus etc, pats nespēju neko ietekmēt. Vitamīni ir tāds sīkums uz visa fona, ko var visvieglāk atspoguļot. Paldies

20.02.2024

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 23.02.2024

Labdien! Pateicamies par komentāru.

Saprotam Jūsu satraukumu, taču vienlaikus vēlamies vērst uzmanību uz sekojošo:

lai apdrošinātājs varētu kompensēt zāles, kuras ārsts izrakstījis ceļu satiksmes negadījumā cietušam cilvēkam saistībā ar veselības problēmām, kas radušās pēc šī negadījuma, zālēm, tostarp vitamīniem, ir jābūt reģistrētām Latvijas Zāļu reģistrā. Arī tad, ja ārsts zāles ir nozīmējis, izrakstot recepti, bet tās nav iekļautas Latvijas Zāļu reģistrā, likums nosaka, ka tās nav kompensējamas.

Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu tieši par Jūsu lietu, laipni aicinām vērsties pie ERGO speciālistiem, rakstot uz e-pastu [email protected].

Cieņā
Jūsu ERGO

T tainsīgatiesa 20.02.2024

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D