www.sudzibas.lv Ergo Krāpšana, apmaksa

Ergo - Krāpšana, apmaksa

Es strādāju līdz. No 10 julija-21 Jūlijam bija rehabilitācijas centrs Jaunķemeri fr nosūtījumu nj ģimenēs ārsta Sandras Lankretes un aprakstu. Biju ļoti noguris. Augsts asinsspiediens. Pēc atbraukšanas turpināju būt slimības lapā un nosūtīju visus dokumentus Ergo. Man atteica apmaksu/kāpēc? Jo nav pamata? Vai pa to ts neesmu apdrošināts? Ludzu pārskaitīt manus dokumentus. Pretēja gadījumā būšu spiests griezties ar sūdzību tālāk. Ar cieņu Viktors Jurgels

27.07.2023

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 31.07.2023

Labdien!

Pateicamies par pausto viedokli.

Lēmumu par atlīdzības izmaksu apdrošinātājs pieņem, balstoties uz veselības apdrošināšanas programmas nosacījumiem, kādus izvēlējies apdrošinātās personas darba devējs.

Tas nozīmē, ka ir diagnozes, kuru ārstēšana vai rehabilitācija tiek kompensēta, un tajā pašā laikā ir saslimšanas, kuru ārstēšanas/rehabilitācijas apmaksu līgums neparedz.

Sīkākai informācijai laipni aicinām vērsties pie mūsu speciālistiem, rakstot uz e-pastu [email protected].

Jūsu ERGO

Augsts asinsspiediens nav nelaimes gadījums!