www.sudzibas.lv Eapavi.lv Ilga piegāde, maldinošs info

Eapavi.lv - Ilga piegāde, maldinošs info

Pasūtīju kedas 22.08.23, jo solīja piegādi 2-3 darbadienu laikā, ok pasūtīju, protams ledu man man nav un solītā informācija e-pasta arī nav, taka var zīlēt kafijas biezumos no kurienes vispār tiek sūtīta prece, jā nedēļa jāgaida ar dod piegādi, tad pasākat, kāda jēga maldināt klientus? Principā būtu zinājis, būtu aizbraucis nopirkt uz veikalu par dārgāku naudu, paldies par pirmo un pēdējo pirkumu, neiesaku iepirkties, viss ir drausmīgi, sākot ar pasūtīšanu, aprakstiem, naudas pārskaitīšana arī nav viegla un info pretī nesaņem neko, kas zin varbūt pat nedabūšu savas kedas 🤷‍♂️

E Eapavi.lv 11.09.2023

Sveiki 🤗. Lūdzu sazinies ar mums epastā - [slēpt]@eapavi.lv, lai varam noskaidrot, kur radās problēma 😉. Lūdzam ņemt vērā , ka norādītais piegādes laiks 2-4 darba dienas ir pēc maksimāli 72h pasūtījuma apstrādes laika. Vairāk informācijas - https://eapavi.lv/b/pasutijuma-izpildes-laiks. Ar cieņu, eapavi.lv komanda 💚.