Reitings Veselība / Medicīna

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils Reģionālā Slimnīca
StockholmDiet
11%
Bikram Yoga
Daina Palma "Dziedinošās masāžas"
13%
Ogres invalīdu biedrība
Megazi
Willow Med

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 - Nelaipni

Sveiki! Zvanīju, lai precizētu, kur sestdienas dienā var izrakstīt recepšu zāles. Kur saņēmu atbildi "nezinu", nu dzeriet ibumetīnu, meklējiet kaut kur dežūrārstu, bet vai tādi ir Liepājā "nezinu". Un vispār var jau arī paciesties līdz pirmdienai. Konsultatīvajā tālrunī atbild darbinieki, kas vispār nav ieinteresēti palīdzēt. Tikai nober standarta tekstu un uzredzēšanos. Tagad var redzēt, kur aiziet mūsu nodokļi, uz nekompetentiem darbiniekiem, kas atnāk nosēdēt savas stundas nevis sniegt palīdzību iedzīvotājiem.

E. Gulbja laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Tas ir vienkārši ārprāts! kāpēc Kuldīgā, vai tepat Saldus centrālajā laboratorijā ir numuriņi, un grūtnieces apkalpo ātrāk, bet te man ir 30min jāstāv ārā +24 grādos? Esmu grūtniece 9 mēnesī, ārā nolikti 2 krēsli, un uz tiem pašiem sēž pensionāri kuri netaisās pat pakustēties, pamēģini paiet garām ēnā pastāvēt, uzreiz jāklausās ka pa priekšu nelaidīs! Fuj, fuj, fuj Saldus laboratorijai!

E. Gulbja laboratorija - Kontakts numurs

Kontakts numurs Tried to contact main phone number (and the only number) for 2 hours. The website information was not clear in regards to covid test auto delivery/collection box. I needed to take a test to fly. Phone line keeps cutting off, despite me holding for over 15 minutes. I gave up and went to centrala laboratorija. Please review the amount of phone numbers people can get hold of you on. The same comments are on you facebook page🤦‍♀️

Rēzeknes Slimnīca - Slikts serviss

Slikts serviss 31.05.2021 tiku slimnīcā ar suņa sakostu traumu. Sašuva, ielika slimnīcā. Līdz šodienai 02.06.2021 ārstu neesmu redzējusi. Rēta jau bija uzpampusi un 2 dienas neapkopta. Gāju 3 reizes pie medmāsam. Visu laiku tik dzirdu jāgaida, jāgaida, jāgaida. Mums dadz pacientu. Kas tad es esmu? Vai tad es neesmu pacients.? Un ja nu man rastos iekaisums... Tiklīdz 3 reizes aizgāju sūdzēties kaut kas sāka kustēties uz priekšu. Teica ja ka vakar izlaidis, bet līdz šai dienai ne ziņas ne miņas... Par to kādā...

Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Neierašanās laikā!

Neierašanās laikā! Pēc Nmp sazvanīšanas, brigāde ierodas tikai pēc 55 minūtēm! Likumā noteikts, ka jāierodas pēc 20 min, kas ir vēlākais, bet šis ir absurds! Nekompetenta brigāde, kas savā dienesta mašīna skatās seriālus pa ceļam uz slimnīcu!

Vakcinācija pret Covid, Centrāltirgus 3 - Pretīgs kontingents, gara rinda, neorganizētība

Šausmas, nekad nereģistrējieties manavakcina.lv Centrāltirgus 3, Centrāltirgus paviljonā. Nav organizēta vakcinācija, ja tev laiks 13:00, tad vakcīnu saņem 13:40, jāstāv garā rindā, smirdoņā ar pabriesmīgu kontingentu. Un vēl tur vakcinē ar vakcīnu Johnson & Johnson (Dānijā no tādas atteicās) , un vispār šitā ir nepārbaudīta vakcīna, nemaz nepaziņo cilvēkiem ar kādu vakcīnu vakcinēs. Ja jums rūp sava veselība, neejiet uz to briesmu iestādi. Policija kaut ko organizē, kādā rindā jāstāv, bet bardaks totāls. Nu ja pat to nevar mūsu valstī sakārtot, tad uz ko te vēl var cerēt.

E. Gulbja laboratorija - Nelaipna un nepatīkama saruna, 20min gaidīšana uz centrālo nr.

Nelaipna un nepatīkama saruna, 20min gaidīšana uz centrālo nr. Zvanīju uz centrālo kontakttālruni, lai pajautātu, cik Ilgā laikā faktiski tiek sagatavoti covid analīžu rezultāti un pieteiktos uz šīm analīzēm. Vispirms jau man bija jāgaida 20 minūtes, lai mani ar kādu savienotu un otrkārt, saruna bija nejaukā tonī, skaļa un bravūrīga, kā rezultātā man nācās pārtraukt sarunu bez jebkāda pieraksta, lai netraumētu savu psihi no šādas attieksmes. Nu ļoti neadekvāta attieksme, ņemot vērā covid pelnīšanas faktu šobrīd un cilvēku bezizeju reizēm. Gulbi, apmāci savus darbiniekus sarunāties ar cilvēkiem!

OrtoMed - Slikts serviss

Vēlos dalīties savā nepatīkamajā pieredzē ar šo klīniku. Bija nepieciešama skrūvju izņemšana no abu kāju potītēm, jo pagāšgad lauzu abas kājas. Tā kā ortomed klīnikā strādāja mans operējošais ārsts, pieteicu operāciju tur. Klīnikā paliku pa nakti un nākamajā rītā plkst. 9.00 vajadzēja izrakstīties. No rīta māsiņa pārsēja man kājas un secināja, ka viena šuve neizskatās labi. Uz manu jautājumu vai šuve atnākusi vaļā (kas bija acīmredzams) atbildēja, ka viss kārtībā, uzlīmēja man plāksteri un...

Mobile Optic - Pateicību optometristam par sirsnīgu un ļoti pacietīgu attieksmi pret pacienti - manu mammu

Labdien, ļoti ilgi nevarēju atrast speciālistu, kas varētu atbraukt mums uz mājām un pārbaudīt manai mammai (viņai ir 85 gadi) redzi, izrakstīt brilles, ar kurām mamma verētu redzēt. Bijam ļotyi apmierināti un laimīgi, kad viss izdevās. Ļoti pretīmnākošā un iejūtīga attieksme pret veco cilvēku, ņemot vērā, ka mamma ir guļoša un daudas lietas padodas grūti. Vēlreiz paldies, ar cieņu, Inese Kačinska.

Bormane nefrologs - Не оказание помощи

Нефролог Бормане не оказала помощь человеку с тяжелой почечной недостаточностью, хотя по анализам все было очевидно, почки отказывают. Полностью проигнорировав проблему, заявила, что ничего страшного не происходит. Человек, обратившийся за помощью, ещё и платно, поверил и не стал обращаться к другому специалисту. Итог- человек на грани жизни и смерти и неизвестно смогут ли спасти. Если вам дорога ваша жизнь, не обращайтесь к этому «врачу».

Dermatologs Ilze Indrikova - Slikts serviss

Diemžēl, netiku galā ar savām ādas problēmām, ejot pie šīs dermatoloģes. Cilvēks pensijas vecumā, neatceras ko ir teicis, neorientējas analīzēs, kritizē, ka es kā pacients pats nemeklēju savas analīzes, bet zvanu viņai. Kaut pati pirmajā vizītē uz Lapiņas uzraksta numuru kam zvanīt sakarā ar analīzēm. Sola pārzvanīt, bet, protams, nepārzvana. Veica krioterapijas manipulāciju mīliuma veidojumam uz deguna, protams, tā Nepalīdzēja. Kad tiek zvanīts gan par analīzēm, gan par to, vai nepieciešama...

Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Nevēlēšanās vest uz slimnīcu

Nevēlēšanās vest uz slimnīcu Svētdien 11.05. Mana mamma (65) izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību, jo viņa jau 3 dienas visu laiku vēma. Atbraucot ātrajiem tika pastāstīts, ka manai mammai agrāk ir bijušas problēmas ar kuņģi un ir cukura diabēts. Tika konstatēts, ka cukura līmenis un sirds kardiogramma ir normāla. Tika tikai ieteikts dzert daudz ūdeni (ko viņa jau līdz tam darīja, bet vemšana neapstājās) . Uz mammas jautājumu vai nevajag vest uz slimnīcu un pieslēgt pie sistēmas no ārstiem tika saņemta atbilde, ka ta...

NRC Vaivari - Slikts serviss

Ļoti vīlies tajā, ka uzņēmums zaudē darbinieces, kas mums - spinālās traumas invalīdiem palīdz pārvarēt tik ļoti nopietnu problēmu kā seksuālo badu. Vaivari vairākus gadus bija tā vietā, kur gribējās braukt pie skaistām meitenēm, kas iedvesmo. Paldies fizioterapeitei b. Un ergoterapeitei z. Par siltajiem mirkļiem un ugunīgo masāžu! Jūs esat vislabākajās!

Neirologs Aīda Smilğe - Ārsts kas nemāk noteikt vienkāršu diagnozi

Ārsts, kas nemāk noteikt diagnozi. Saraksta zāles uz savas izdomātās diagnozes, ko pacientam jādzer. Sūta uz bezjēdzīgajiem dārgajiem izmeklējumiem. Nekompetentāku ārstu nebiju vēl satikusi. Vizītē vairākas reizes izteicu savus simptomus, bet viņa nemaz neklausījās, ne kādi mani simptomi, neuzprasīja blakus saslimšanas ne kādus medikamentus lietoju uz doto brīdi. Neiesaku doties pie tāda ārsta.

Dental Art - Slikts servis, krāpšana

Slikts servis, krāpšana Līdz šim, nekad nebiju saskāries ar tik augstprātīgu attieksmi. Klientu konsultants met nost klausuli, neuzklausot klienta jautājumu. Uz epastiem neatbild. 2021. Gada 7. Maija, veicu panorāmas rentgenu visam žoklim. Solīja rentgenu, un ārstēšanas plānu atsūtīt uz epastu. Diemžēl līdz šim, tas nav izdarīts. Samaksāju par pakalpojumu 75 eur. Tai pat laikā, nevaru tikt pie preces par kuru esmu samaksājis. Uz epastiem neatbild.

Saldus Medicīnas Centrs - Neiespējami sazvanīt reģistratūru

Oma cenšās sazvanīt reģistratūru lai pieteiktu vizīti. Noskan gaidišanas mūzika kādas padsmit minūtes (norauj naudu) un kāds paceļ un uzreiz nomet klausuli. Var dzirdēt kā tiek nomesta! Mēģinu no sava telefona un arī tas pats. Kā lai vecāki cilvēki piesakās ja nevar sazvanīt? !

Vakcinācijas centrs - Slikts serviss

Jau vairākas dienas nevaru sazvanīt vakcinācijas centru, lai mana mamma varētu tikt pie vakcīnas pret Covid. Viņa ir senioru grupā, diemžēl nedzīvo pilsētā un nav tādas iespējas jebkurā laikā tikt uz pilsētu. Vai tiešām ir tik sarežģīti pievienot manavakcina.lv lauciņu, kur var pieteikt radiniekus uz vakcīnu. Ja jau es varu samaksāt par mammas zemi nodokli, tad kāpēc gan nevaru pieteikt elektroniski uz vakcīnu. Murgs kaut kāds! Pats vakcinācijas centrs liedz cilvēkiem vakcinēties.

Latvijas Republikas Veselības ministrija - Slikts serviss

Slikts serviss Cilvēkam sastrutojusi auss ļipiņa, auss izskatās divreiz lielāka. Stundu tiek apzvanīti visi veselibas centri, kur tiek saņemta atbilde, ka pierakstīties pie kāda no ārstiem var ātrākais pēc nedēļas. Tāda situācija pēdējo gadu laika nav pirmoreiz, tā ir veselibas aprūpes sistēmas tendence. Gribētu saņemt skaidrojumu-kāpēc tā un, kur griezties pēc pirmās palīdzības akūta gadījumā. Ģimenes ārsts ari strādā uz pierakstu un konsultē pa telefonu, iesakot nogaidīt. Interesanti, ko gaidīt, asin...

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien biju nodot analīzes - siekalu testu. Man bija temperatūra un darbā lika veikt covid testu.2 iepriekšējos mēnešus jau gāju, vairāk negribu to bakstīšanas procedūru un izdomāju iet siekalu testu. Maksāju pati. Pirmo reizi biju šajā laboratorijā un pirmo reizi nododu siekalu testu. Ļoti nelaipna apkalpošana. Nezināju ka trauciņš jāieliek kastītē (instrukcijā tas nebija rakstīts) lai gan pats ir slēgti aizvērts. Es neesot nomarķējusi, nedomāju ar galvu.. Nosūtījumu ektroniski viņa...

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Izņemot numuriņu 8: 00, Rindā biju pēc kārtas piektā. Laboratorijā biju tikai 9: 52, jo visu laiku Rindā iejaucas pacienti ar pierakstu vai ar mazajiem bērniem. Ja ir tāda secība, tad vai nu jāpieņem pacientus tikai pēc pieraksta, vai nu jāapkalpo divām māsiņām. Māsiņa bija ļoti laipna un profesionālā, bet kopējais viedoklis par laboratorijas darbu bija negatīvs.