Reitings Taksometru pakalpojumi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Not Taxi
Triopluss Taxi
Humus

Galss buss - Slikts serviss

Slikts serviss 7.03.2020 no t/c mols krasta iela 46 gaju uz autobusa pieturu 21: 50 un 21: 54 pabrauca garam autobuss kuram tikai 22: 00 bija jāaizbrauc no centra! Dabūju pēc 12h Ilgas darba dienas 50 minūtes stāvet autobusa pietura gaidot nākamo, jo no sakuma bija domas ka varbūt kavējas, pec 30 minutem gaidišanas sapratu ka autobuss kuram bija jābūt aizbrauca tas kurs bija 21: 54... +++ dabūju stipri nosalt! Loti ceru ka sūdzība netiks ignorēta, jo tas tiešam bija loti nepatikami!

Suarte SIA - Krāpšana

Gribu brīdināt cilvēkus kuri negrib būt apkrāpti palikt bez naudas un ar sabojātu garastāvokli no draudēšanas. Šajā firmā Sergejs Kovaljovs un viņa draudzene grāmatvede, krāpj cilvēkus, piedāvājot darbu bolta, яндекс zem viņu firmas stuarte. Tel numuri - suarte, 26855203 28954606

Bolt - Bolt neadekvāts ofiss

Bolt neadekvāts ofiss Pilnīgi neadekvāta bolt darbiniece izlemj, ka jāliek ekonomiskajā klasē, bet tikai manam profilam. Maini mašīnu kādu gribi, ņem jaunu mašīnu, raksti uz atbalsta numuru. Teksts viens un tas pats, darbinieki neadekvāti. Tagad mans pārinieks strādā 2016 gada mašīnā normāli, bet manam profilam ir uzlikts konstanti, ka es vadāju ekonom pasažierus. Ar jaunu mašīnu pa lēto. Jūs vispār tur domājat? Vēl dzēruši klienti nākamajā dienā zvana 7: 00 no rīta. Es neatbildu, jo guļu. Zvana kārtējā neadekvātā...

Panda Taxi - Krāpšana

Krāpšana Dobrij den. Hocu vseh predupredit budte ostorožni esli k vam priehal voditel panda taksi na mašine tq 5513 renault skenic s nomerom telefona +37124608577 etot voditel vimogatel vozmožno daže cto u nego neispraven scetcik. U menja on potreboval za poezdku bolše čem nado. Nataša. 03.03.2020.

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss 22.02.2020. Pēc plkst. 23.00 tika izsaukts taksis uz adresi Kārļa Ulmaņa gatve 88 a, automašīnas nr. Lo 9141, vadītāja ļoti rupjā formā aizliedza iekāpt automašīnā ar bezalkoholisku dzērienu, arguments bija... Šeit nav restorāns.. Rupjas atbildes sekoja uz jebkuru vārdu kas tika teikts. Cilvēks vienkārši vēlējās nokļūt pēc darba dienas mājās un saskārās ar šādu attieksmi. Ļoti skumji, ka Bolt nevar nodrošināt vadītājus kas būtu spējīgi ievērot elementāras pieklājības normas.

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Izmantojot Bolt pakalpojumu radās aizdomas, ka tas tika sniegts nelegāli. Nebija Bolt uzlīmes uz auto, nebija norādīta firma, vadītāja kartiņas arī nebija. Uzrakstīju Bolt palīdzībai, palūdzu lai viņi man sniedz info par firmu un vadītāja kartiņu. Vienreiz atbildēja, it kā solīja sniegt info, bet nekā... Vairs ar mani runāt negrib) ... No kā secinu, ka Bolt strādā nelegāli auto.

Bolt - Злой водитель, задерживающий дорожное движение

Злой водитель, задерживающий дорожное движение Водитель автомобиля с номером tq5158 такси bolt по хамски ведет себя на дорогах в курземском предместье. 30.01.2020 в 7.20 утра у магазина top в районе ул. Даугавгривас 70, превышая скорость движения по дворам, машина перегородила дорогу и ждала, когда моя машина отъедет назад, чтобы уступить путь. Так как в моей машине заклинило руль, я вышла из машины и подошла к водителю, чтобы попросить уступить дорогу. Мужчина не реагировал, не смотрел на меня и не открывал ни окно, ни дверь. Затем он...

Panda Taxi - Nepieklājīgs šoferis

Nepieklājīgs šoferis Svētdien, 26. Janvārī, ap plkst.12 izsaucu taksometru uz Akadēmijas ielu 1. Kamēr rūpējos par savu bagāžu, nepaspēju izlasīt sms ar mašīnas numuru. Šoferis jau zvana, ka ir piebraucis, bet ielas otrā pusē. Skatos, neredzu, jo mašīna ir netrafarēta ar numuru lt9764. Aicinu pārbraukt ielas otrā pusē, ko šoferis arī izdara. Ļoti nepieklājīgs, nesveicina, uzbļāva manam vīram, ka lielais koferis pa priekšu jāliek, tad pārējā bagāža. Kamēr mans vīrs sanesa līdz mašīnai pārējo bagāžu, no šofera mute...

"4444" SIA - Обманывают пассажиров

Обманывают пассажиров Добрый вечер. Недавно имела неприятность воспользоваться услугой вашего такси. Постараюсь вкратце. Возвращаясь домой, остановила машину такси бренда yandex, села-поехала. Подъехав к дому была в шоке от ценника. Конечно же пришлось оплатить поездку (добавлю ещё "жутчайший" момент поездки-водитель сразу же вызвал муниципальную полицию когда я задала вопрос почему такая цена!) , но осадок остался крайне не приятный. Ещё добавил-"вы поймите, мне ведь за машину надо платить". На прайс-лист мартиньш...

Baltic Taxi - Par 20-to gadu "biznesu" takšu jomā

Par 20-to gadu 'biznesu' takšu jomā Vadītājiem ļoti nepatīk pieņemt kartes. Kartējo reizi braucot novembrī no lidostas man tika jautāts ka tiks veikts maksājums. Atbildot ka ar karti, tika pateikts ka būs vēl klāt 3 eur, jo it kā jāmaksa par lidostas iebraukšanu. Beigās kad tika izdrukāts čēks, uz tā bija rakstīta tējas nauda. Zvanot operatoram, teicā ka nav nekādas komisijas par iebraukšanu uz lidostu un lūdza atrakstīt e-pastu. Līdz pat šai dienai nav atbildes.

Bolt - Даугавпилс

Даугавпилс В Даугавпилсе все работают на белых номерах. Возят за наличку без проблем, хотя не имеют права на это, только перечислением. Лицензий нет ни у кого. Bolt подключает всех. Законы у нас в регионе не действуют. Многие водители даже не знают что надо иметь разрешение на перевозки. Тем не менее всех подключают без вопросов. Налоги ни кто не платит.

Panda Taxi - Обман, накручивает огромную сумму.

Обман, накручивает огромную сумму. Неизвестный водитель загибает от себя огромную сумму денег за поездку. Когда вы наченаете возмущаться распыляет вам в лецо перцовый газ. Уже подано заявление в полицию. Произошло это 29122019.

Bolt - Apkalpošana

Apkalpošana 1.17. Un 18. Decembrī braucu ar bolt taxi, pirms katra brauciena tika iekasēti 5eur pluss brauciena cena. Rakstīju uz atbalstu, teica, ka 3 līdz 5dd argriezīs naudu, bet tas nav izdarīts. Arī uz turpmāko saraksti neatbild. 2. Gaidīšanas laiks neatbilst reālajam laikam. Pakalpojumu vairs neizmantošu. Paldies

Bolt taxi - Водитель петерис SIA IDIAL

Водитель петерис SIA IDIAL Водитель Петерис мошенник. На коротких заказах, говорит сто у него мломалась машина и говорит клиенту сделать отказ. Хотя отказ должен делать он. Так он никуда не ехав , зарабатыват 2€ на отказах.

Nombre SIA - Krāpšana

Šī firma piedāvā iznomāt auto lai tu varētu strādāt uz bolt aplikācijas par taksometra vadītāju... Man ir slikta pieredze ar viņiem, jo nobraucu 1,5 dienu un auto saplīsa atrumkārba, sildītājs salonā nestrādāja, aimugure grabēja, logu tīrītāji netīrija kā vajadzētu un troksnis braucot pāri 50km/h kā lidmašīnā un vel visādas problēmas. Kad nodevu viņimiem auto atpakaļ viņi apgalvoja ka ar auto vis ir kārtībā un es visu izdomāju... Un tad no manis grib izspiest naudu itka es būtu brauci...

Panda Taxi - Nepieklājīga uzvedība

Nepieklājīga uzvedība Izsaucu taksi no Rīgas lidostas brauciena laikā viss bija kārtībā, bet kad taksists aizveda mani līdz galapunktam atteicās pieņemt manu maksājumu ar karti, kaut pasūtot taksi jautāju vai varēs maksāt ar karti un man atbildēja jā . Taksists sāka kliegt uz mani par to, ka vēlējos maksāt ar karti un aizslēdza durvis ,lai es nevarētu izkāpt ārā. Kad taksists nomierinājās izrādās, ka viņam bija kartes termināls viņš vienkārši nevelējās viņu izmantot.Kopš ši notikuma vairāk nebraucu ar panda taxi.

Bolt - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss 2019.gada 13. Decembrī, piektdien, Bolt brauciens tika apstiprināts, bet nenotika - pēc naudas noņemšanas no konta vadītājs to noraidīja un nauda noņemta no mana konta! Uzmanieties -Ford MG-7033 vadītājs -Jurijs Nauda nav liela, tomēr gribu atgūt to, kas man pienākas. Vismaz 2.90 EUR!Esmu dzirdējusi no draugiem, ka Bolt bieži atsaka apstiprināto braucienu, man tas bija pirmo reizi, jo braucu ar Bolt reti, tomēr negribu, lai šāda cūcība paliek nesodīta!

Panda Taxi - Dispečere nebrīdināja

Dispečere nebrīdināja Vēlējos pasūtīt taksi, vajadzēja uz laiku 21.10 (zvanīju stundu iepriekš) , lika jau saukt adresi, pateicu lidosta Rīga atteica, lūk dispečerei drīz beidzas maiņa negrib kolēģei atstāt kaut kādu pasūtījumu, nezinot vai būs kāda brīva mašīna. Nesaprotu tikai kāpēc uzreiz nebrīdināja ka ir noslogoti. Tas viss šķiet dīvaini.

Bolt - Nepatiesa informācija

Nepatiesa informācija Atverot aplikāciju un ierakstot atrašanās vietu, tiek piedāvāts izvēlēties taksometrus - ir opcijas - 2, 3 un 5 minūšu attālumā. Kad tiek izvēlēts it kā tuvākais (2 minūtes) , parādās ziņa, ka vadītājs ierodas pēc 7 minūtēm, bet reāli atbrauc pēc 20 minūtēm... Saprotu attālums, sastrēgumi, bet kāpēc maldināt? Es pa šo laiku būtu ar trolejbusu aizbraukusi, taksis tika saukts, jo vajadzēja ātrāk.

Bolt - Slikts soferis

Slikts soferis Labvakar! Sovakar 8.12. Izsaucu taksometru pie lielveikala spice. Soferis Girts(nedzirdigs) apstirinaja izsaukumu.. Atbrauca, ieraudzija mus un ignoreee, brauca talak prom.. Man naacas izsaukt citu taksometru un gaidit.. Man loti vajadzeja atrak tur kur vajag... Uzskatu, ka tas ir nesmuki un nepareizi!