Reitings Taksometru pakalpojumi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Not Taxi
Triopluss Taxi
Humus

Bolt - Serviss

Serviss Пока расплачивался за такси обронил телефон. Через 5 минут таксисту дозвонились - он уже уехал. Договоились что оставит в оффисе на делю 4. Позвонили на контактный номер - там опертор про оффис ничего не знает и отвечать на вопросы отказывается. Возникает вопрос что это за шарашкина контора? И как можно доверять такому такси?

Bolt - Nauda

Nauda Vai tiešām Jums ir prakse ņemt naudu dubultā ? Paņēma no manis divas reizes no bankas konta. Kad beidzu braukt un vēl vēlāk. Divas reizes viena un tā pati summa - 8 EUR. Vai tas ir tā korekti ? Ari nekādas komunikācijas ar Jums. Lūdzu atbildiet uz e-pastime un atgrieziet manu pārmaksu vai arī piešķiriet kādu bezmaksas braucienu par man sagādātajām neērtībām šodien.

Galss buss - Neatbrauca

Neatbrauca Gaidīju Jūsu autobusu no rīta Sauriešos 30 min, nekas neatnāca. Kāpēc tā ? Esmu arī dažreiz neielaists, par ko jau Jums elektroniski sūdzējos, bet Jūs uz to nekādīgi nereaģējāt. Cerams, ka nākotnē Jums izdosies sakārtot savus plānošanas procesus, nebraukt tikai ar ļoti ļoti veciem autobusiem, kas var arī palikt uz ielas, braucot uz kādu no galamērķiem.

Bolt - Nav sniegts pakalpojums

Nav sniegts pakalpojums Sveiki. Izsaucu šodien taksi un jau kuro reizi nebrīdinot tas neatbrauca. Gaidiju loti ilgi, ilgāk par 30 minutem, neredzēju nekādus pazinojumus savā apliikācijā, ka taksis neatbrauks, lai gan iepriekš Bolt teica un mani informēja, ka ja taksists nebrauks, tad par to informēs mani manā Bolt aplikācijas profilā. Jau kuro reizi ļoti negatīva pieredze.

Panda Taxi - Darbinieki brauc ka id****

Darbinieki brauc ka id**** Šodien, 8 Oktobri, 2019 gada pulksten 9.15 pārvietojos pa viršu iela. Atrados pie pieturas “viršu iela” un vēlējos šķērsot ielu pie luksafora ar ZAĻO GAISMU, kad pēkšņi, liela ātruma, man gandrīz virsu uzbrauca jūsu taksists ar Nr TQ-3337. Uz ceļa vispār neskatījās, rokas bija telefons. Lūgums saviem darbiniekiem iemācīt vismaz kaut kādus pamatus ceļu satiksmes noteikumos, jo šī nav pirmā reize. Nav brīnums, ka jūsu kompānija iet uz beigām!

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Šodien no rīta tika izsaukts taksis . Izsaucu taksti un viss kārtībā un pēķšņi,kad man šoferis apstiprināja braucienu man uzreiz noņēma 8€ domāju ,kad tagad ņem uzreiz pēc izsaukšanas . ATNĀCA mana mašīna iekāpu aizbraucu un HOP man atkal no Konta noņem 8,10€  vai tas Jums liekās normāli ,kad man 16€Samaksāju jūsu kaut kādas klūdas pēc.. Tas nenozīme ,kad ilgi ņēesmu izmantojusi BOlt pakalpojumus Jums ir tiesības apkrāpt cilvēkus. GRIBU DZirdēt no Jums kāpec man divas reizes tiek novilkta nauda pirms tam un pēc tam .Un vēlos savu naudu dabūt atpakaļ.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Labrīt! Šorīt no rīta braucu ar Bolt takxi uz mājam biju izbrīnita ,kad taksis noņema no mana konta uzreiz 8€ domāju nu varbūt tš jābūt. Atbrauca taksis un aizveda mani uz mājam izkpu no taksa un man atkal no konta noņēma 8,10€ nesaprotu kas tā ir par cilvēku krāpšana par vienu braucienu esmu Samaksājusi 16€ Jūs vispār esat normāli un beidzar apkrāpt cilvēkus

Panda Taxi - Воровство

Воровство Дорогие выпившие пасажиры такси панда будьте бдительны... Среди их сотрудников работает вор... Вчера на машине с номером tq 3329 поздно вечером ехал подвыпивший мужчина... В такси садился с кошельком... Любезный водитель даже отвез в ночной магазин.. После чего мужчина отрубился... И в итоге дома мужчина был без кошелька.

Bolt - Nesaņemts rēķins

Nesaņemts rēķins 21.09.19. 1.50 naktī no lidostas "Rīga" izsaucu bolt taksometru. Rēķinu uz savu e-pastu neesmu saņēmusi līdz pat šim brīdim (23.09.19.) . Esmu sūtījusi vairākus e-pastus ar aicinājumu man atsūtīt rēķinu, taču bez rezultātiem. Tajā pašā brīdī, kad novērtēju braucienu ar trijām zvaigznītēm, e-pastu par to, kas nav mani apmierinājis braucienā, saņēmu zibenīgi.

Bolt - Neatbrauca

Neatbrauca Šodien izsaucu Bolt aplikācijā taksometru Rīgā, centrā un bez jebkāda brīdinājuma taksists nemaz neatbrauca. Rezultātā, nokavēju darbu. Protams, pats arī vainīgs, ka neizsaucu vairākus, bet šajā reizē būtu gribējies, lai vismaz padod ziņu, ka pie manis nebrauks. Diemzel esmu loti viilies par šo situāciju. Ceru, ka turpmāk šādas situācijas neatkārtosies. Bieži izmantoju Bolt pakalpojumus.

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss no Bolt. Krāpšana. Iesaku uzmanities no sis kompanijas taksometru izmantosanas. Biju pasutijis, teica, ka brauks, bet beigas nemaz neatbrauca. Esmu loti vilies, ka taa. Nemaz nesaprotu, kapec tad ir tada aplikacija, ja var izsaukt, bet pec tam vaditajs vienkarsi izlemj neatbraukt. Citreiz ir gadijies, kad nonem vairak naudas neka aplikacija noradits.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Ļoti apbēdināta jutos, kad man pēkšņi Bolts no konta noņēma 5 eiro, kaut gan man bija pirmais brauciens un bija draudzenes promo code un tam bija jābūt par velti un turklat pats brauciens pat nemaksāja 5 eiro arī bez promo code, ļoti liela vilšanās!

Bolt - Autostāvvieta Viestura prospektā elektroskūteriem Jūsu apkalpes zonā ir vai nav?

Autostāvvieta Viestura prospektā elektroskūteriem Jūsu apkalpes zonā ir vai nav? Cienījamie skūterboltieši! Visu cieņu jūsu biznesam, šodien trešo reizi izbraucu ar jūsu skrejriteni! Līdz šim biju ļoooti apmierināts, arī šodien nebija ne vainas līdz brīdim kad vēlējos pabeigt braucienu... Jūsu apkalpes zonas kartē skatoties pa viestura prospektu uz augšu aiziet tāda kā jūsu zonas šaura strēle ar itkā loģisku noslēgumu autostāvvietā mežaparka pusē, kuru izmanto auto atstāšanai uz max 4h aktīvās atpūtas mežaparkā cienītāji... Bet kad vēlējos jūsu skūteri atstāt pēc brauciena...

AtrisinātaGalss buss - Slikts serviss

Slikts serviss Tātad īsti ne sūdzība bet gan novērojums tātad autobusā Rīga - Salaspils un tas ir visos maršruta autobusos kā jau ierastos starppilsētu autobusos manuprāt visiem cilvēkiem būtu jāatrodas sēdvietās pašu drošības dēļ, bet šis ir īpašs autobuss un cilvēku skaits autobusā nav ierobežots, kā arī pat nav iespēja piesprādzēties jo autobusos vienkārši nav drošības jostu. Tātad aptuveni katrs brauciens izsskatās šādi autobusā ielaiž cik vien daudz cilvēkus var neskatoties uz sēdvietām un aptuveni visu ceļa gabalu 10-20 cilvēki stāv kājās nezinu vai no drošības aspekta tas or pats drošākais risinājums.

Bolt - Krāpšana, skūters nedarbojās

Krāpšana, skūters nedarbojās Labdien. Man jau otro reizi gadās, ka paņemu elektronisko skūteri un viņš ir tik ļoti salauzts, ka nebrauc uz priekšu. Pirmo reizi tā bija 01/09/2019 un otrā reize bija šodien 03/09/2019. Es saprotu, ka tā nav liela nauda, bet tāpat nauda nekrīt no gaisa, lai lieki viņu izmestu ārā. Šī bija pēdējā reize, kad izmantoju bolt skūterus, jo tas nav normāli.

Panda Taxi - Zaudējis mūsu uzticību. Nepieņemams serviss

Zaudējis mūsu uzticību. Nepieņemams serviss Situācija. Pirmdienas pēcpusdienā. Bija jāaizved vecmāmiņa (82g. V) . Uz drauga jubileju, lielu apaļu - 90g. ! Svētki. Pusotru stundu iepriekš pasūtu taxi (kas pēdējā laikā jau 2x bija dīvaini izturējies, neatbraukuši laikā, mānījušies) , ļoti savlaicīgi, ap pl 15: 30 pasūtu uz pl. 17: 30, no miera - ēveles ielas stūra bija jānokļūst Valdemāra, bruņinieku ielas stūrī. Cilvēks vecs, sapucējies, paiet grūti, saprotams, ka parasti atsūta sms, te nekā. Meitene saka, maksāšot 3,60 eur, drīz būšot...

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss 01.09 .19 izsaucu bolt taksi tā kā darbs apmaksā izdevumus. Atbrauca tq-5118 Matīss. Braucām mājās 4 cilvēki, nosaucām pirmo adresi un bijām nepatīkami pārsteigti, kad taksists mūs veda ar milzīgu līkumu. Kad viņš pagriezās pavisam nepareizā virzienā jautājām, vai viņš atceras adresi uz, kuru jānogādā pirmais no mums. Tā kā bijām neizpratnē. Kā atbildi saņēmām pavēli kāpt ārā ielas vidū naktī, jo šāds jautājums šoferim nepatika. Kad teicām, ka nekāpsim viņš sāka draudēt, ka brutāli mūs izmetī...

Bolt taxi - Krāpšana

Krāpšana 01.09.2019 plkst 01;10 izsaucu taksometru ar aplikāciju. Taksometrs atbrauca viss kārtībā, nogādāja līdz mājām bet nezināju, kad draugs bija caur aplikāciju samaksājis, ņemot vērā, ka taksi tik bieži neizmantoju par apmaksu aplikācijā nezināju. Kad nogādāja līdz adresei šoferis pieprasīja naudu par taksometra pakalpojumiem, kas man tajā brīdī likās normāli, jo kā jau minēju, ka nezināju par samaksu. No rīta konstatējām, ka no mums abiem ir paņemta viena un tā pati summa, kas nebija maza. Šis ir tikai godīguma un cieņas jautājums. Ļoti žēl, ka ir šadi negodīgi taksisti.

Bolt - Чуть не сбил на заправке

Чуть не сбил на заправке На заправке, на Cirkle K, Dzirciema40, в, примерно,00: 45. Шла от машины по направлению к кассе, магазин. По пути такси tq 5315, за рулём мужчина лет 40, набирая скорость чуть не сбил меня с ног. После остановился, открыв окно, сделав из палцев руки фигуру, сказал: " девочка, смотри, куда прёш! " вопрос: у вас все водители такие бешеные? ! Может им валерьяночки? ! К таким страшно садится в машину, ещё не туда отвезёт! Ужас!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 30.08 izsaucu blot taxi, viss kārtībā rādas taxis būs pēc 4min Pļavniekos, izeju jau laicīgi ārā un vēroju aplikācina kur ir automašīna: vadītajās kamerms ar volvo s60. Skatos, ka mašīna nevis tuvojas bet sāk braukāt pa pagalmiem tālāk no manas ielas un tad pēkšņi nomet manu pasūtījumu. Labi ka man nebij ļoti jāsteidzas, izsaucu citu taxi, bet rīts jau sabojāts diemžēl. Zvanīju šoferim un tas vnk nometa klausuli, ļoti neprofesionāli.