Reitings Elektronika un Tehnika

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Elektroniks.lv

TOPO Centrs -

Oktobrī Topo centrā iegādājos mp3 atskaņotaju. nākamajā dienā klausoties to konstatēju, ka nav īsti savienojuma, brīžam skan viena austiņa, brīžam neskan. nu ko, jānes atpakaļ....veikalā viss ok, pieņem, saka ka zvanīs, kad būs atpakal no garantijas remonta. ok gaidu, gaidu, paiet apmēram 3 nedēļas, aizeju pati (kaut gan solīja piezvanit), saka, ka būs pēc nedēļas, jo viņiem ir tiesības menesi remontet un to vini ari dara. kad biju tur vēl vienu reizi bijusi, dabuju savu mp3...tikai taada...

1a,euroshop, u.t.t. -

Pasūtot preces no i-veikaliem, jārēķinās, ka reti kad tās būs noliktavā un nākamais pievedums būs kad pūcei aste ziedēs. Tuvākā līdzīgā prece maksā tikai kādus 50 LVL dārgāk. Toties pusi dienas sazvanīsieties pa telefonu un bojāsiet nervus.

Trodeks -

Nepērciet Nokia telefonus, neviens nezin kurā d...ā tie ir taisīti. Es jau trešo Nokiu nesu uz remontu un visām ir viena vaina, nestrādā mikrofons, garantijas remonts ilgst apmēram divas nedēļas, jo detaļu nēsot uz vietas. Painteresējos pie draugiem, visi kam ir bijušas Nokijas ir bijušas šīs problēmas.

ELKOR - Tirgo preci, kas nav paredzēta mūsu valstij

Tirgo preci, kas nav paredzēta mūsu valstij Labdien! Brīvības ielā 201 Elkor veikalā nopirku gāzes plīti Elektroluks 5007. Parakstīju garantijas talonu, kur uzrādīts, ka tiek dota instrukcija valsts valodā. Pārdevējs solīja, ka tā būšot kopā ar preci. Kad plīti piegādāja, instrukcija bija tikai čehu un slovāku valodā. Elkor veikalā pārdevējs sacīja, ka šīs plītis neesot paredzētas mūsu tirgum. Viņš no interneta izdrukāja instrukciju līdzīgam modelim. Vai drīkst tirgot preci, kas nav paredzēta mūsu valstij? Ivars.

ELKOR - Sviests veikals, ieriebis pārdevējs

Sviests veikals, ieriebis pārdevējs Nodomaju pirkt TV (kinozali) domaju pirkt 6dien, 5dienas vakara staigaju pa veikaliem izvēlētiews labāko variantu (kinozale kā nekā), protams iegriezos ari elkora (nezinu kādēļ), pieeju pie viena dzeka sarkanā kreklā ((bija jutami ieriebis) ne ta ka neturas uz kajām, bet smaka bij, mani tas ipaši neuztrauca, maz kam gadās, tādēļ uzsāku sarunu) izjautāju par teļukiem, kādi kuram herci, kurš būtu labāks u.t.t., tad viņš uz mani tā jocīgi paskatās un jautā (cit.) "A Tu šodien domā pirkt" - e...

TOPO Centrs -

Šī iestāde vienkārši briesmīga!Labāk negriezties tur, nebūs problēmu.Visu laiku kaut kāds veikala vadītājs bāž acīs savus likumus, laikam jau pārāk gudrs mūsu likumdošanā, kā kaut kādas problēmas radušās ar preci, tā uzreiz pēc likuma.Šinī iestādē neviens nerod kompromisu, viss tikai pēc likuma!Fuj!Neiegriežaties tur, ja nevēlaties nepatīkamus mirkļus kad jārunā ar veikala vadītāju!

ELKOR -

ELKOR veikalā Brīvības ielā 62 pirkts fotoaparāts CANON sabojājās pēc 8 mēnešiem. Nodevu garantijas remontā ELKORSERVISĀ. Teica, lai pēc nedēljas interesējos, vai ir salabots. Jau pagājis gandrīz mēnesis, bet - nekā. Pa vidu bija Ziemassvētki un Jaunais gads.Ja firma rūpētos par savu klientu, tad nevis liktu zvanīt katru otro dienu, bet apmainītu bojāto pret jaunu fotoaparātu.