Elektroniks.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Elektroniks.lv - Sūdzības un atsauksmes

Elektroniks.lv - Otreizējā tirgus prece

Otreizējā tirgus prece Papildinājums iepriekš rakstītajam. Iedevu telefonu pārbaudīt savam meistaram un viņš atklāja, ka telefonam ir mainīts displejs un no jauna uzstādītais displejs ir ļoti nekvalitatīvs. Tā ka šis iestādījums tirgo iepriekš lietotus un pēc tam saremontētus (nekvalitatīvi) aparātus reklamējot kā Demo modeļus.

Elektroniks.lv - Garantija

Garantija Janvārī šai uzņēmumā iegādājos telefonu, kuru uzdāvināju bērnam, pēc 10 dienu lietošanas sāka raustīties kamera, sazinājos, iedevu uz garantijas remontu, teica pēc 2 nedēļām būs gatavs. Pēc 3,5 ned.!!! atgrieza un viss it kā bija OK! Pēc 1,5 dienu lietošanas - tas pats. Sazinājos, pārstāve atbildēja, ka ierīce ir pārbaudīta, notestēta , ka mēs ne tos iestatījumus lietojot. Teicu lai maina vai atgriež naudu uz ko viņa atbildēja , ka aparāts ir Dmodelis un nekāda maiņa vai naudas atgriešana...

Elektroniks.lv - Pasūtījums

Pasūtījums Pasūtīju televizoru, rēķinu izrakstīja ļoti ātri. Pēc rēķina apmaksas ar mani sazinājās pārdevēja runāja ļoti laipni, paziņoja, ka televizora pašreiz neesot uz vietas jāgaida divas nedēļas. Pēc divām nedēļām noskaidrojās, ka televizors jau ir bijis, bet viņu esot pārdevuši citam klientam. Solīja atvest citu televizoru pēc trim dienām. Pēc trim dienām zvanot uz veikalu tika atlikts uz katru nākamo dienu. Tā pagāja vēl nedēļa. Beigās piezvanīja pārdevēja un paziņoja, ka naudu par televizoru...

Internetveikals Elektroniks.lv - iPhone iegāde

iPhone iegāde Iegādājos no internetveikala iPhone. Pasūtīju vakarā un nākamajā dienā bija jau iespējams saņemt pasūtījumu.Pirmstam par šo veikalu biju lasījusi, ka viņi krāpjas un pārdod lietotu iPhonus, arī man centās pārdot jau iepriekš lietotu. Tāpēc esiet ļoti uzmanīgi!! Pārbaudiet IMEI kodu, kas norādīts uz telefona aizmugurējā paneļa.Pārdevēja atvainojās, teica, ka sūtīšot iPhonu ekspertīzē un iedeva citu, kuram viss bija kārtībā.Pērkot, pārliecinietie, vai visa ir kārtībā un sazinieties ar LMT - viņi pateiks priekšā, kam jāpievērš uzmanība!

www.elektroniks.lv - Pasūtīt var, nopirkt nevar

Pasūtīt var, nopirkt nevar Preces reāli eksistē tikai internetā, pasūtīt tās var, bet pēc tam izrādās ka "nav noliktavā". Lai lai to uzzinātu ir jāaizpilda pārāk gara forma ar neskaitāmiem laukiem un "jāreģistrējas".

Elektroniks.lv - Nedod preci

Nedod preci Pasūtiju preci šajā internetveikalā.Pēc tam pazvanīja pārdevēja no šī veikala, un pateica, ka šo preci reti pērkot, tāpēc man atsūtīs rēķinu un būs vispirms jāsamaksā. Pēc tam teica, ka 10 darba dienu laikā prece pienāks, un varēs saņemt. Bet preci tā arī nesaņēmu, kaut arī 3 mēnešu laikā zvanījos vairākas reizes. Man tikai teica, ka ļoti atvainojas, un esot notikusi kļūda, un preci drīzumā pienāks. Man jau sāka apnikt zvanīties, un esmu arī atmetis cerības savu preci saņemt, tāpēc iesaku Jums neiepirkties šajā internetveikalā - elektroniks.lv

Elektroniks.lv iphone 5 - Lielbritānijas formata lādētājs!

Lielbritānijas formata lādētājs! Pasūtīju "Iphone 5 white 16 GB EU never locked". Viss labi, ātri pieveda un laipna apkalpošana. Tomēr lādētājs ir nevis Eiropas formāta, bet Lielbritānijas - tātad jāpērk jaunu. Specifikācijās tas NAV norādīts. Kad piezvanīju uz veikalu, teica, ka pašai bija jāinteresējas! Brīdinājums pārējiem klientiem, visiem telefoniem, kuri te ir norādīti ir LIELBRITĀNIJAS FORMĀTA LĀDĒTĀJS: http://elektroniks.lv/lv/Katalog_produkcii/2_0_276.html

Elektroniks.lv - nepiegādā preci, neinformē

nepiegādā preci, neinformē Iesaku netērēt laiku, pasūtot preces no šī veikala. Reģistrējot pasūtījumu, atnāca ziņa, ka pārdošanas personāls tuvākajā laikā sazināsies. Pagāja diena - nekādas ziņas. Zvanīju uz kontakttālruni - atbilde bija "Prece būs 5-6 dienu laikā". Tiesa, arī rēķinu nesūta (laikam zina, ko suns ēdis). Pēc 7 dienām zvanīju, solīja atzvanīt. Vēl pēc dienas zvanu - atkal sola atzvanīt. Bezcerīgi. Lai nu dus dieva mierā!

Elektroniks.lv - Necieņa pret pircēju

Necieņa pret pircēju Esiet uzmanīgi un netērējiet veltīgi savu laiku, mēģinot iepirkties šinī veikalā. Pirmais iespaids ļoti pozitīvs - laipni pieņem pasūtījumu, precīzi paziņo dienu kad gaidāma prece, atsūta informāciju uz e-pastu. Pēc tam sākās "brīnumi". Paziņo, ka prece būs jau šodien, bet vēlu vakarā un uzstājīgi piedāvā piegādāt preci par 849 Ls uzreiz vēlu vakarā. Mans priekšlikums saņemt preci nākamajā dienā veikalā īpašu interesi neizraisa. Nākamajā dienā un vēlāk veikals vairs nav sazvanāms, e-past...