Clix.lv - Krāpšana

17.02.2024 pasūtīju Apple Stylus. Pagājot mēnesim, uzrakstīju veikalam, interesējos, kur pasūtījums? Piekritu vēl pagaidīt. Vēl pēc 2 nedēļām palūdzu pārskaitīt naudu atpakaļ man uz kontu. Nesaņemu nekādu atbildi. Pirmo reizi saskaros ar kaut ko tādu. Plānoju vērsties ptac, nesaprotu, kāpēc šāds veikals joprojām strādā, kāpēc tas veiksmīgi tiek indeksēts salidzini.lv un kurpirkt, neskatoties uz tik daudzām sūdzībām.

06.04.2024

J

B busim_laipni 27.04.2024

jaa, krapnieki!

B busim_laipni 27.04.2024

Krāpnieki! Viņi maina vārdus katru otro gadu.

Ir bijuši clix lv, 2clix eu un tagad 1clix eu... Visi 3 atrodas zem vienas adreses "Rīga, Krustpils iela 12 - 150kab., LV-1073", un viņiem ir viena un tā pati SIA Honestus, kurai ir 3762,95 EUR nodokļu nomaksa. (dati no 26.01.2024.). Tāpēc es uzskatu, ka viņi drīz pārdēvēs savu zīmolu un turpinās krāpt cilvēkus ar savām "zemajām cenām".