www.sudzibas.lv Clix.lv Krāpšana un ignorēšana

Clix.lv - Krāpšana un ignorēšana

Dažas reizes biju pasūtījis no šī veikala. Ko pasūtīju bijis piegādāts. Šoreiz gan... Pasūtīju trieciena uzrgriežņu atslēgu pa izdevīgu cenu ko redzēju salidzini.lv. Nu paiet laiks kā arī norādīts mājas lapā, uz epastu tiek atsūtīta izziņa ar omniva izsekošanas numuru. Paiet nedēļa un sūtījums nav piegādāts. Pēc izsekošanas numura rāda ka "sūtījums reģistrēts, taču vēl nav nodots omniva".
Rakstu šiem uz epastu, neatbild. Zvanu, neatbild. Nāksies braukt uz ofisu un skaidroties kas tad notiek. Nauda samaksāta 165 eiro, pasūtījuma nav. Omniva teica ka jāsazinās ar interneta veikalu jo viņiem tāda pasūtījuma neesot bijis. Redzot ka šeit veikals atbild ātrāk nekā epastos, rakstu sūdzību. Varbūt tad izdosies tik atpakaļ pie naudas vai saņemt pasūtīto preci. Cenas labas, bet atbalsta, attieksmes, atbildības - 0. Nekad nesūtīšu šeit neko, labāk nedaudz 5-10 eiro pārmaksāt un saņemt preci, nevis pēc tam čakarēties.

27.03.2024

J