Reitings Autoskolas

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
63%
Eksperts autoskola
Venera Autoskola

Mustangs Autoskola -

Ne ponimaju, pochemu vi tak nedovoljni avtoshkoloj Mustangs. V offise ceni vrode snosnie. A instruktor u menja bil prosto zamechateljnij. Vadim ego zovut. U nego dazhe svoj sobstvennij web-sajt estj http://drive.times.lv Prishla ja k nemu, nauchilasj normaljno ezditj, poshla i sdala CSDD s pervogo raza. Ochenj klassnij instruktor. Ne obizhaet i rasskazivaet dejstviteljno interesno - tak chto zapominaetsja. Vsem sovetuju. Tam na stranichke ego telefon estj, tak chto chitajte, zvonite, i obuchenije vam ponravitsja tak zhe siljno, kak i mne!

Mustangs Autoskola -

Par autoskolu "Mustangs" Šajā "krutajā" skolā tūlīt jau mācīšos gadu. Viss sākās ar to, ka man "paveicās" ar instruktoru, ar, kuru es nobraucu 15 nodarbības, pat figūras niemācoties...instruktors jau bija jauks, bet ne jau ar jaukumu es nolikšu tiesības...tad viņš paņēma atvaļinājumu un braukšanas nebija, zvanu pēc mēneša, a šim mašīna noņemta un tas ma paziņo, ka ar citu nebraukšot. Nu neko, zvanīju uz skolu, iedeva man numurus un es sāku zvanīties...viens saka ne, otrs, trešais...likās, ka...

Mustangs Autoskola -

Nu, nezinu, ja kds slav? auto skolu Mustangs, ceru, ka jums ir taisnba... Bet p?c savas pieredzes spriezot- esmu ljoti vilusies.. Ir man tads pasniedzejs V., kur jau dikti ilgi mani apmaca tur?ties pie stures... Jaa, vis ir forsh kaa cilveeks, bet, ka pedagogs...... Nodarbibu laikaa vinjsh speelee mobilajaa taalrunii speeliites, tad varat iedomaaties, kaadi ir rezultaati....Ceru, ka kaads no instruktoriem ir ieintereseets, lai klients aatraak iemaacaas

S santas 19.02.2007
Komentāri 4 Autoskolas

Mustangs Autoskola -

Paldies Vadimam Meļņikovam!Nebiju vēl saskāries ar šādu izspiedēja talantu! Nodarbības turpinās jau vairākus mēnešus, esmu nokārtojis eksāmenu teorētisko bez aizkeršanās, viņš nepieņem, eksāmenu, kaut gan braucu labi, to atzīst instruktors no citas autoskolas.

Credo Autoskola -

Vot ja, naprimer, uchilasj v avtoshkole kredo i mne o4enj nravilosj! Zame4ateljnie prepodovateli, o4enj interesno i ponjatno rasskazivali! Kogda na4alisj zanjatija po vozhdeniju stalo eso bolee interesnee...Vedj eto bili uzhe prakti4eskie zanjatija! U menja bil zame4ateljnij instruktor po vozhdeniju po imeni Aleksandr, s kotorim ja sdala ekzamen v CSDD s pervogo raza! (teoreti4eskij ekzamen takzhe sdala s pervogo raza!)

Mustangs Autoskola -

NEEJIET uz Mustangu! Vini ir suds! Es dabuju tiesibas tikai pec 9 menesiem, kaut gan es vareju dabut pec 3 menesiem!!!! Teoretisko nokartoju, tacu pasniedzejs visu laiku aizmirsa iedot to sekretarei, lai taa nosuta pieteikumu CSDD-aP MENESI NOTUREJA, KROPLIS, SAVAA SOMAA MANU EKSAMENU!!! Vadisana vispar murgs! Es nomainiju SESUS-6-INSTRUKTORUS!!!!!!!!!!!!!Es vareju nolikt brauksanu pec menesa-bet 1.)instruktors pateica neesmu gatavs! Nu labi-ja neesmu, tad neesmu, bet tad saka prasit naudu par...

Mustangs Autoskola - Prasa nepamatoti vairāk naudas

Prasa nepamatoti vairāk naudas NEPAMATOTI VAIRAK Naudu MUSTANGAA visvairak prasa sadi instruktori: Aigars Strazds, Berzins, Vidzis!