Jumta segumi, žogi SIA - Slikts servis

Sveiki , iepirkos šinī iestādē kādu laiku atpakaļ , solīja man preci sagādāt 2 nedēļu laikā ,beigās saņēmu 5 nedēļu laikā , sazvanīt šo iestādi un kautko noskaidrot ir veiksmes lieta. Atsaucība no darbinieku puses ir pavirša pati es saskāros ar sievieti kurai ir ļoti lauzta latviešu valodā, runas stils ar mani bīja necienīgs un agresīvs. Cerams ka man vienīgajai bīja šāda veida pieredze un vienkārši nepaveicās.

M Melisa1969 27 min atpakaļ
Komentāri 0

Pasažieru vilciens Rga Lielvarde - плохое обслуживание

Сотрудники вообще не вкурсе своей работы в электричках , Купила билет Vecaki -Riga что означает a zona доехала до риги пересела riga daugmale A zona и значит. за второй билет мне. платить не надо Подходит проводница говорит у вас был вецаки рига типо а это riga daugmale , я ей объяснила что этот билет бесплатный так как 1 zona она не в какую плати и все типо за каждый маршрут отдельная плата , я ей объяснить пытаюсь что я уже ехала утром так только daugmale riga а потом riga vecaki и проблем не...

I inga86 3 st atpakaļ
Komentāri 1 Auto / Transports

Civinity - slikts serviss

slikts serviss Ļoti slikts serviss un strādā pavirši nepilda savus pienākumus un nevienam neieteiktu ar viņiem sadarboties. namu pārvaldē vismaz sētnieki labāk strādāja. un maksa par pakalpojumiem arī palika krietni dārgāka nekā namu pārvaldē . ja kāds grib redzēt arī bildes kā strādā civinity es tās varu nosutīt tukai noteikti citā vietā lai visi redz kā tiek izkrāpta nauda

I IvarsVaivods 10 st atpakaļ
Komentāri 0 Namsaimnieki

Itella.lv - BRIESMĪGA ATTIEKSME PRET KLIENTIEM

BRIESMĪGA ATTIEKSME PRET KLIENTIEM Pasūtīju preci no internetveikala 19.04 ( piegāde notiek 2-3 darba dienu laikā ) DHL piegādāja samēra ātri tālāk pa Latviju piegādi veic Itella , bet nekāda piegāde nenotiek ! Mana paciņa stāv uz vietas jau kopš 24.04. Zvanu uz norādīto numuru un dzirdu tikai ( operatori ir aizņemti …..) ar ko bļāviens jūs aizņemti? Uz e-pastiem un pieteikumu formu nav atbildes ! Ka ar jums sazināties tādā gadījumā ? 3 dienas zvanu un neviens necel klausuli. Nu un ko man tagad darīt ja internetveikals un DHL prasa sazinaties ar Itella a Itella ir dziļi vienalga par klientiem ! Pretīga! Cūciska attieksme !

sia rgp - neiesaku ielaisties darba saistībā viņi nesaka pēc ciki ilga dod atbildi

neiesaku ielaisties darba saistībā viņi nesaka pēc ciki ilga dod atbildi Izvairieties no kopānijas RGP, SIA. Izrādās, paši savu mājas lapu nav veidojuši." "Kas nozīmē, ka manā IT jomā esošajā zināšanās līmenī arī bija ieskats atlases kārtībā, kas ir aizdomīga, jo sūtīt savus datus nezināmai izcelsmes speciālistai ir riskanti." "Pa Zoom istabu sarunā neierosināja iepazīstināšanu ar sevi normālā veidā." "SS.com ir ļoti slikts apraksts, ko gaidīt no speciālista, tikai virspusēji uzrakstītas šaubas.

Beļģija darbs - Krapnieki

Krapnieki Меня обманули 90 евро , Villis Burkevs ,( V Kurjers) работа в Бельгии , оплатил деньги за курьера . Работа датель дал этого курьера А потом сообщили во время прибытия курьера , написали их остановила полиция , пассажир перевозил 1кг кокаина . И после этого никто не отвечает , и деньги не возрощают

A Aleksandrs1992 14 st atpakaļ
Komentāri 0 Ražošana

Krapnieku kantoris - Ļoti slikts servis

MyTU ļoti slikta kompānija ka Banka . Atvērt kontu ir viegli ātri, bet katrā mēneša sākumā ienākot konta izbrīna acis ,cik milzīgas komisijas naudas izņemšana plus netiek pie bankomāta cilvēks informēts. Lūdzu tālāk no šīs zagļu mahinācijām.

B Bomba882222 15 st atpakaļ
Komentāri 1

SIA Loguvīrs - Ļoti nekvalitatīva montāža

Nekvalitatīva logu un palodžu montāža. Turpinot remontu atklājās, ka logi nav tikuši pareizi izmērīti. Viens logs ir ielikts šķībi, palodzes arī nav precīzas un nav līdz galam aiztaisītas. Ļoti iesaku izsaukt neatkarīgu meistaru uz logu likšanas brīdi, lai nesanāk kā man

A Anna 17 st atpakaļ
Komentāri 0 Logi

Latvijas tālrunis - Viņu piedāvātā reklāma nestrādā. Nevienam neiesaku.

Viņu piedāvātā reklāma nestrādā. Nevienam neiesaku. Latvijas tālrunis piedāvā uzņēmumiem izvietot reklāmu zl.lv un citos portālos. Viņi stāsta par to, cik daudz ir apmeklējumu, bet patiesībā gada laikā no viņu reklāmas nav bijis neviens reāls apmeklētājs vai reāls klients. Lielāka jēga ir no Googls Ads. Tur ir pārbaudāma statistika un reāla konversija. Mēs lūdzām Latvijas Tālruni atcelt nākamā gada kampaņu, bet viņi izdomāja, ka esot par vēlu viņus pabrīdinājuši, lai gan izdarījām to pirms jaunā termiņa iestāšanās dienas. NEPĒRCIET REKLĀMU NO LATVIJAS TĀLRUŅA - VIŅA NESTRĀDĀ!

Bite - Ekrāna apdrošināša, pakalpojums netiek sniegts. Negodīga komercprakse.

Ekrāna apdrošināša, pakalpojums netiek sniegts. Negodīga komercprakse. Iegādājos telefonu Bite ar ekrāna apdrošināšanas pakalpojumu, par kuru katru mēnesi maksāju 2.99€. Iesniedzu pieteikumu par ekrāna apdrošināšanu kur tika norādīts, ka e-pastā saņemšu ziņu par to 5 dienu laikā. Ziņa nav nekāda atnākusi, pakalpojums netiek nodrošināts. “Silts” ieteikums- neslēdzat ekrāna apdrošināšanas līgumus ar ar šo pakalpojuma sniedzēju, jo realitātē jums būs ntās reizes jāzvana uz maksas tālruni, lai noskaidrot kas par problēmu, bet problēma netiks risinātā kā tāda pēc...

Agris Kramiņš / Juvelieris - Zaglis /Krāpšana

Zaglis /Krāpšana Agris Kramiņš pazīstavs, kā labs un uzticams juvelieris, kuru esmu ieteicis gan draugiem un radiem 10 gadu laikā, bet kurš diemžēl ir iesaistījies krāpniecības shēmā, kur zaudējis daudz naudas un pēdējā gada laikā ir iedzīvojies nelabā slavā, kur joprojām pieņem pasūtījumus no jauniem klientiem, bet pēc pazūd ar iemaksāto naudu un materiālu.

J Jānis Jans 30.04.2024
Komentāri 0

Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Cilvēku kontrolēšana

Cilvēku kontrolēšana Es ceru ka šo organizāciju Tvaiku aizvērs ciet kā ASV, jo viņi izmanto situāciju un sadarbojas ar politiku lai sūtītu cilvēkus uz slimnīcu kontrolēt viņu dzīvi… Iedod speciālas tabletes un šprices, kas uzdarbojas uz zemapziņu un tiek ielikta iznīcinoša un kontrolējoša programma! Lai paliek tikai Strenču neiroloģiskā slimnīca nevajag LV pieturēt nacistu izdzimteņus, kas kontrolē cilvēka dzīvi un ieliek informāciju zemapziņā, lai viņš nevar savu dzīvi sakārtot. Domāju tāpat arī tie ārsti no...

Latvijas Pasts - Pasūtītās bankas kartes nepiegāde

Pasūtītās bankas kartes nepiegāde 18. aprīlī Swedbank tika pasūtīta karte . Pēc saziņas ar Swedbank pastam nodota 25. aprīlī . Pēc saziņas ar pastu , kur vajadzēja norādīt pasta nodaļu un piegādes adresi klusums. Vēlreiz saazinājos ar banku , tagad nāksies 2.maijā pasūtīt jaunu bankas filiālē. Bet vēl jau priekšā daudzas brīvdienas kuras plusi izpildes laiku ...

Prof.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācu paņemt savu pasūtījumu Nr.1209634. Un ah… ar tādu rupjību savā dzīvē esmu sastapies tikai padomju laikos. Personāls rupjš, neaudzināts, tikai no arkla no ciema. Acīmredzot administrācijai ne visai rūp, kāds personāls strādā ar klientiem. Aizmirsīšu par to interneta veikalu kā par baigo sapni. Un viss iesaku - saudzējiet nervus, nelietojiet sliktu servisu!

Premiummajas.lv - Slikts serviss

Man ir ļoti slikta pieredze, ieteiktu nepirkt logu tīrīšanas robotu, labāk izmantot citu ražotāju, jo pēc izmēģināšanas nav iespējām preci atgriezt nesamaksājot soda naudu 120 eiro apmērā! 🥶 lasām pirms pirkuma veikala noteikums obligāti, jo ja prece neatbilst gaidītam, atgriezt nevares!

Drogās - Labs serviss

Labs serviss Biju drogas veikalā Jelgavā, pasta ielā, biju patīkami pārsteigta par konsultantu laipnību. Konsultante zāle sniedza labu konsultāciju, padalījās ar labiem ieteikumiem. Pie kases apkalpošana notika ļoti ātri un kasiere bija ļoti jauka! Prieks doties uz tādu veikalu, kura klientus sagaida ar smaidu!

Baby Store - Krāpšanās slikts serviss

Krāpšanās slikts serviss Pasūtīju preces 12.04.2024. Pasūtījuma statuss nebija mainīts līdz 19.04.24, tika izmainīts pēc manas vēstules. Es atkāl uzrakstīju un pajautāju, kad saņemšu preces. Atbildi saņemu tikai 22.04.24, konsultante pateica, ka dažas preces nav pieiejamas un piedāvāja atgriezt naudu vai saņemt dāvanu karti. Es pateicu, ka labprāt saņemšu naudu atpakaļ. 25.04.24 atkal uzrakstīju un pajautāju, kad nauda tiks atgriezta. 29.04.24 atkal pajautāju par naudu un par to, kad atnāks pārejas preces. 30.04.24 - atbildes nav, preču nav! Pagāja 18 dienas kopš es pasūtīju preces.

Pro Ring Latvia - Neatbildīga attieksme pret darbu

Veicot sezonālo riepu nomaiņu, viens no riteņiem bija kārtīgi pieskrūvēts tikai ar divām skrūvēm, pārējās brīvi dzīvoja savu dzīvi tikai nedaudz ar roku pieskrūvētā stāvoklī. Nobraucot kilometrus 30 - 50 sadzirdēju dīvainu graboņu un stipru vibrāciju stūrē, gala rezultātā izrādījās, ka ritenis nebija kārtīgi pieskrūvēts. Nolaidība. Situācija uz ceļa bīstama ar nepieskrūvētiem riteņiem!

Maxima - Nepareizas cenas

Nepareizas cenas Labdien! Šodien iepirkos Jelgavas Maximā, pie precēm un katalogā bija norādītas Cenas ar atlaidi, bet pie kases banāniem, kāpostiem, sīpoliem, paprikai atlaide netika piemērota. Starpība it kā nav milzīga, jo visu ņemu nelielos daudzumos, bet tomēr ir ļoti nepatīkami. Kad atvēra blakus lidl, tad sākumā šajā veikalā apkalpošana būtiski uzlabojās, bet tagad viss ir atpakaļ vecajās sliedēs.

Kafijas draugs SIA - Krāpšana

Krāpšana Gads tuvojās beigām, nodomāju skaļi ka jāaizved kafijas aparāts uz apkopi. Briesmīgs serviss. Aizvedu, kafijas aparātu uz pilnu apkopi. Tā vietā lai padziļināti iztīrītu kafijas aparātu man kafijas aparāts tika sabojāts un pazaudēts, atdots netīrs. 1. Draugs aizveda kafijas aparātu uz apkopi, mums paziņoja ka nomainīta blīve, kas tā par blīvi neviens nezināja teikt. Ok. Aizvedu priecīga mājās savu aparātu un jau nopriecājos par savu 6dienas latte, uztaisīju latti un devos dienas gaitā...