www.sudzibas.lv sia rgp neiesaku ielaisties darba saistībā viņi nesaka pēc ciki ilga dod atbildi

sia rgp - neiesaku ielaisties darba saistībā viņi nesaka pēc ciki ilga dod atbildi

Izvairieties no kopānijas RGP, SIA. Izrādās, paši savu mājas lapu nav veidojuši."
"Kas nozīmē, ka manā IT jomā esošajā zināšanās līmenī arī bija ieskats atlases kārtībā, kas ir aizdomīga, jo sūtīt savus datus nezināmai izcelsmes speciālistai ir riskanti."
"Pa Zoom istabu sarunā neierosināja iepazīstināšanu ar sevi normālā veidā."
"SS.com ir ļoti slikts apraksts, ko gaidīt no speciālista, tikai virspusēji uzrakstītas šaubas.

6 6666 01.05.2024

Pēc sūdzības izlasīšanas es iegāju ss.com un atradu sludinājumu par tieši kādas sistēmas izstrādi un uzturēšanu. Es uzskatu, ka virs sludinājuma uzrakstītās prasības ir piemērotas

3 3335 01.05.2024

Es esmu runājis ar pārstāvi no RGP, SIA, un viņš īsi nemācēja izstāstīt, ko viņu kompānija darīs, cik viņi paši neko neizstrādā. Viņi piesaista nezināmu izcelsmes izstrādājumus, kuriem aizdomas būs jāpārbauda, vai tie ir pienācīgi izstrādāti.